Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
KAndras wrote:Ehez kellene valami instrukció vagy bíztatás, hogy : áááá nem lesz semmi baj csak csináld így meg így ! 🙂
HAJR
KAndras wrote:Hogyan tehetem meg úgy hogy egy következõ bootolásnál már az új rend alakuljon ki?Jó, jó, de ezen kívül mi a „régi” rend? 😀
A boot sorrendet meg tudod változtatni. (Ha erre irányult a kérdésed.)vizsla wrote:„Egyébként ezt az „mp3lame” elnevezést honnan szedted? Amíg nem írtál róla, a létezésérõl sem tudtam. (Mert nincs. poketoungeb)”
Amúgy ennyire ismeretlen elnevezés (noha a project neve csak lame): Results 1 – 10 of about 48,700 for mp3lame.Akkor már légyszi keresd meg mindannyiunk okulására az mp3lame nevû PROGRAMOT.
Mert ugye errõl lett volna szó… :wink1:KAndras wrote:xxyy wrote:vizsla wrote:„Ezt hogy érted?”
Inkább azt írtad volna, hogy „no comment”. Most megmagyarázta. :)))))Bbt wrote:Ezt mond már el hogy.Ezt pontosítanád? A süsü linuxon van egy freeradius szerver, amit ha feltelepítesz, dokumentációt is ad.
„A FreeRADIUS szerver számos olyan tulajdonsággal bír, amely más szervereken is megtalálható, de sok máshol nem található lehetõség is van. Ahelyett, hogy összehasonlítanánk pontról-pontra a többi szerverrel, egyszerûen felsoroljuk a szerver tulajdonságait. RFC és VSA attribútumok támogatása További szerverbeállítási attribútumok Több beállítás kiválaszthatósága Azonosítási módok Hozzáférési módok „
A másik dolog: nem küldünk levélben semmit, ez egy nyilvános fórum.
Amennyiben a problémakör itt megbeszélésre kerül, más felhasználók is tudnak belõle tapasztalatot szerezni – privát levelezés esetén ez ugye nem lehetséges.Ezt bezártam. (Ugyanaz a téma 2 topikban.)
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=16872.msg169087;topicseen#msg169087Akkor erre lakat kerül, mert van belõle még egy.
http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=16874.0 -
SzerzőBejegyzés