Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
istvan06 wrote:en ezt a y-z problemat ismerem tehat itt valami mas baj van,
ugy viselkedik mintha benn volna mar valami jelszo csak ki kene talani
IstvanA telepítés folyamán megadtad a root jelszót is, meg a felhasználóit is?
A jelenség alapján mintha a root jelszó megadását kihagytad volna.
Bocs, ha tévedek.retaliator44 wrote:Mindjárt falnak megyek… az egész interneten nem találok egy mp3lame forrást.Csomagból nem jó a lame? Vagy a forrásból való telepítést akarod gyakorolni?
kisbetu wrote:A cím csak a figyelem elterelését szolgálja, a tartalma „emberi kapcsolatok építése”.
Ma több topikot nem akarok mozgatni.((Francba ezzel a sok macskával…))
Mi a baj, kérem szépen? 😡
Wait wrote:Nem akarom megsérteni Buszos barátunkat, de a SuSe névre hallgató topicnak a SuSe részlegben van a helyeJó helyre nyitotta, ismeretséget keres. Nem volt itt semmilyen kérdése, amihez a süsüt ismerni kellene.
Azt a gyõri illetõségû egyént kell ismerni, aki konyít a süsühöz.Vagy süsü a sárkányt, aki ismerõs Gyõrben?
Ne zavarjatok össze. 😀snake11 wrote:Hát ez igen! elismerem hibáztam, nem olvastam el a szabályzatot, mindenesetre megértõ társakra találtam ezen a fórumon. Azt hiszem ismerlek, ta vagy az aki kiröhögsz mindenkit, aki egy kicsit kevesebbet tud a dolgokról mint te. Na mindegy. A sax2-ben nem tudom beállítani, mert nem tudom a monitor típusát, és default beállítás pedig egy 600kayapo wrote:Wait wrote:Szok lenni rajtuk (vagy az nem a bioson? 😀 )A szemetek, nem átvertek!!! 😀 😀
Az az
Elmagyaráznád, hogy mi köze van a monitor típusának az ati (vagy bármilyen) videokártyához?
Lépj be a sax2-be, és állítsd be.
Ez triviális. 😀zentus wrote:Lenne egy kérdésem10gb helyett hagytam a suse 10-nek és már 3gb-m van. Hogyan lehet leszedni felsleges dolgokat én arra gondolok, hogy telepítõ csomagok vagy stb…A másik kérdés:
Yastot elinditom azon belül a Szoftver telepítése, eltávolítása és következõ hiba üzenetet kapok: A telepítési forrás nem került frissítésre
Szerintem ezek a hibákat én okoztam illetve bíztos :blush:, hogy lehet eltüntetni?Nézd meg a yast – szoftver – telepítési források modult.
Valamelyik forrásodhoz a frissítés „be” kapcsolóra van állítva. Ez csak akkor zavaró, ha ez pl. a telepítõlemez.
Egyébként ha valamelyik külsõ forrás, akkor a „szerkesztés” pontban bökj rá a „frissítés”-re.zentus wrote:Igen probáltam, meg probálatm a másikat is amikor sh …..run de ott kiakadt mintha csomag hiányzott volna.Elolvastad figyelmesen? http://www.suse.de/~sndirsch/nvidia-installer-HOWTO.html
Kernel-source, make, gcc fel van telepítve?A yast kattintgatós megoldásra nem jelölte be automatikusan a 3D-t a sax2-ben?
zentus wrote:sajnos nem megy a 3d.
Már végig probálagtam az összes variációt, a telepítésel kapcsolatban de nem megy fel mikor az Nvidia-s csomagot elinditom össze mosodik a kép a telepítõ alatt.Azt a variációt is próbáltad, amit írtam az elõzõ oldal 7-ik hozzászólásában?
-
SzerzőBejegyzés