Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,421-4,430 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse linux 10 jelszo beiras hiba #2046916
    Macskajancsi
    Felhasználó
      istvan06 wrote:
      en ezt a y-z problemat ismerem tehat itt valami mas baj van,
      ugy viselkedik mintha benn volna mar valami jelszo csak ki kene talani
      Istvan

      A telepítés folyamán megadtad a root jelszót is, meg a felhasználóit is?
      A jelenség alapján mintha a root jelszó megadását kihagytad volna.
      Bocs, ha tévedek.

      Hozzászólás: Codec telepítés #2046386
      Macskajancsi
      Felhasználó
        retaliator44 wrote:
        Mindjárt falnak megyek… az egész interneten nem találok egy mp3lame forrást.

        Csomagból nem jó a lame? Vagy a forrásból való telepítést akarod gyakorolni?

        Hozzászólás: SuSE-hez értõ embert keresek #2046818
        Macskajancsi
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          A cím csak a figyelem elterelését szolgálja, a tartalma „emberi kapcsolatok építése”.
          Ma több topikot nem akarok mozgatni.

          ((Francba ezzel a sok macskával…))

          Mi a baj, kérem szépen?  😡

          Hozzászólás: SuSE-hez értõ embert keresek #2046816
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Wait wrote:
            Nem akarom megsérteni Buszos barátunkat, de a SuSe névre hallgató topicnak a SuSe részlegben van a helye

            Jó helyre nyitotta, ismeretséget keres. Nem volt itt semmilyen kérdése, amihez a süsüt ismerni kellene.
            Azt a gyõri illetõségû egyént kell ismerni, aki konyít a süsühöz.

            Vagy süsü a sárkányt, aki ismerõs Gyõrben?
            Ne zavarjatok össze.  😀

            Hozzászólás: ATI Radeon XPRESS 200M probléma #2046782
            Macskajancsi
            Felhasználó
              snake11 wrote:
              Hát ez igen! elismerem hibáztam, nem olvastam el a szabályzatot, mindenesetre megértõ társakra találtam ezen a fórumon. Azt hiszem ismerlek, ta vagy az aki kiröhögsz mindenkit, aki egy kicsit kevesebbet tud a dolgokról mint te. Na mindegy. A sax2-ben nem tudom beállítani, mert nem tudom a monitor típusát, és default beállítás pedig egy 600
              Hozzászólás: Tuning PC #2043585
              Macskajancsi
              Felhasználó
                kayapo wrote:
                Wait wrote:
                Szok lenni rajtuk (vagy az nem a bioson? 😀 )

                A szemetek, nem átvertek!!! 😀 😀

                Az az

                Hozzászólás: ATI Radeon XPRESS 200M probléma #2046780
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Elmagyaráznád, hogy mi köze van a monitor típusának az ati (vagy bármilyen) videokártyához?
                  Lépj be a sax2-be, és állítsd be.
                  Ez triviális.  😀

                  Hozzászólás: Csomagok #2046114
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    zentus wrote:
                    Lenne egy kérdésem10gb helyett hagytam a suse 10-nek és már 3gb-m van. Hogyan lehet leszedni felsleges dolgokat én arra gondolok, hogy telepítõ csomagok vagy stb…

                    A másik kérdés:
                    Yastot elinditom azon belül a Szoftver telepítése, eltávolítása és következõ hiba üzenetet kapok: A telepítési forrás nem került frissítésre
                    Szerintem ezek a hibákat én okoztam illetve bíztos :blush:, hogy lehet eltüntetni?

                    Nézd meg a yast – szoftver – telepítési források modult.
                    Valamelyik forrásodhoz a frissítés „be” kapcsolóra van állítva. Ez csak akkor zavaró, ha ez pl. a telepítõlemez.
                    Egyébként ha valamelyik külsõ forrás, akkor a „szerkesztés” pontban bökj rá a „frissítés”-re.

                    Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046612
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      zentus wrote:
                      Igen probáltam, meg probálatm a másikat is amikor sh …..run de ott kiakadt mintha csomag hiányzott volna.

                      Elolvastad figyelmesen? http://www.suse.de/~sndirsch/nvidia-installer-HOWTO.html
                      Kernel-source, make, gcc fel van telepítve?

                      A yast kattintgatós megoldásra nem jelölte be automatikusan a 3D-t a sax2-ben?

                      Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046609
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zentus wrote:
                        sajnos nem megy a 3d.
                        Már végig probálagtam az összes variációt, a telepítésel kapcsolatban de nem megy fel mikor az Nvidia-s csomagot elinditom össze mosodik a kép a telepítõ alatt.

                        Azt a variációt is próbáltad, amit írtam az elõzõ oldal 7-ik hozzászólásában?

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,421-4,430 / 5,804