Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
balev wrote:
Ez így szárazon tudományos.
balev wrote:glxinfo
fglrxinfoEz így szárazon tudományos.
zentus wrote:Egy kérdés mível tudom megnézni, hogy a 3d része müxik e a kártyának?
glxgears probáltam
5520 frames in 5.0 seconds = 1104.000 FPSA gépemben egy 6600Gt van.
Tegyél fel pl. egy 3D-s játékot (tuxracer).
Ez bármilyen tesztnél szemléletesebben mutatja. Ti. ha nincs 3D, el sem indul. Még ki is írja.
Ha van 3D, akkor elindul.
Csak bírd abbahagyni….. 😀Gyuszk wrote:Laptop meg valszeg lesz. Gentoo-val feltüzelve.A laptop jó lesz poháralátétnek. 😀
Orlando2003 wrote:Sziasztok!Szeretném megkérdezni, hogy van-e Suselinuxra olyan csomag, amellyel megoldható, hogy a teljes merevlemezt letitkosítsa, hogy másik gépbe áthelyezve se lehessen az adatokat olvasni róla. Googleban kerestem, de nem fogtam ilyet.
Köszi a helpet mindenkinek!
A yast – rendszer – partícionálás – titkosított fájlrendszer létrehozása opcióval nem próbálkoztál?
kesigomu wrote:Remélem nem csak én leszek az, aki enni is szeretne :cool1:Mindig éhes vagyok. 😀
amatour wrote:Nekem itt nemigazán tiszta valami?! :unsure:– Ezt a témát a „Buszos53” nevû kedves kollega nyitotta, igaz?
–Bunya wrote:Hali!Forrásból telepítettem fel a kino-t a Slackware 10.1-re. Már vannak létezõ projektjeim, amiket a kino egy úgynevezett SMIL fileba ment. A projekteket még UHU 1.1-alatt készítettem kino 0.7.6-tal.
Probléma: Ha megnyitok egy ilyen projektet, akkor nem történik semmi, csak a kino ablak fejlécében megjelenik az SMIL file elérési útja, a videofájlokat nem tölti be Mintha egy új projektet kezdenék, a kino storyboard. Indítottam terminálból is a programot, de nem ír semmilyen hibaüzenetet. Próbáltam 0.7.6-os és 0.8-as verzióval. Ha egy új projektet indítok, és beszúrok egy videót, majd elmentem, akkor azt minden további nélkül meg tudja nyitni.
Szerintetek mi lehet a baj? Miért nem tudja megnyitni az uhu alatt készült fileokat?
Ez lehet programhiba is, ill olyan hiányosság, amire a fejlesztõk még nem gondoltak – ti. a kino a projetfájl alapján nem kérdezi meg az általa nem talált anyagok elérési útját, csak tudomásul veszi, hogy azon az elérési úton az adott fájl nem létezik. Biztos, hogy ugyanazt az elérési utat használod? A jelenségbõl ítélve nem.
vizsla wrote:„Ugyanis it nincs jelszo”
Nem arról van szó, hogy a yast rendszergazdai jelszót kér, hogy elvégezhesse a frissítést, mihez júzernek nincs joga?De. 😀
amatour wrote:Sziasztok!Sokat keresgéltem már, de nem találtam olyan progit, amivel megkönnyíteném a dolgomat html szerkesztésnél. Nekem olyasmire lenne szükségem mint a Drímvijúver, vagy valami hasonlóra. Létezik SUSE10.0 alá ilyen?
Van egypár a telepítõn is. Azok nem jók?
-
SzerzőBejegyzés