Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,431-4,440 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046608
    Macskajancsi
    Felhasználó
      balev wrote:

      Ez így szárazon tudományos.

      Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046602
      Macskajancsi
      Felhasználó
        balev wrote:
        glxinfo
        fglrxinfo

        Ez így szárazon tudományos.

        Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046600
        Macskajancsi
        Felhasználó
          zentus wrote:
          Egy kérdés mível tudom megnézni, hogy a 3d része müxik e a kártyának?
          glxgears probáltam
          5520 frames in 5.0 seconds = 1104.000 FPS

          A gépemben egy 6600Gt van.

          Tegyél fel pl. egy 3D-s játékot (tuxracer).
          Ez bármilyen tesztnél szemléletesebben mutatja. Ti. ha nincs 3D, el sem indul. Még ki is írja.
          Ha van 3D, akkor elindul.
          Csak bírd abbahagyni….. 😀

          Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042011
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Gyuszk wrote:
            Laptop meg valszeg lesz. Gentoo-val feltüzelve.

            A laptop jó lesz poháralátétnek.  😀

            Hozzászólás: Teljes merevlemez titkosítása #2046690
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Orlando2003 wrote:
              Sziasztok!

              Szeretném megkérdezni, hogy van-e Suselinuxra olyan csomag, amellyel megoldható, hogy a teljes merevlemezt letitkosítsa, hogy másik gépbe áthelyezve se lehessen az adatokat olvasni róla. Googleban kerestem, de nem fogtam ilyet.

              Köszi a helpet mindenkinek!

              A yast – rendszer – partícionálás – titkosított fájlrendszer létrehozása opcióval nem próbálkoztál?

              Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042005
              Macskajancsi
              Felhasználó
                kesigomu wrote:
                Remélem nem csak én leszek az, aki enni is szeretne  :cool1:

                Mindig éhes vagyok.  😀

                Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046597
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  amatour wrote:
                  Nekem itt nemigazán tiszta valami?!  :unsure:

                  – Ezt a témát a „Buszos53” nevû kedves kollega nyitotta, igaz?

                  Hozzászólás: Kino projekt megnyitás hiba #2046678
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Bunya wrote:
                    Hali!

                    Forrásból telepítettem fel a kino-t a Slackware 10.1-re. Már vannak létezõ projektjeim, amiket a kino egy úgynevezett SMIL fileba ment. A projekteket még UHU 1.1-alatt készítettem kino 0.7.6-tal.

                    Probléma: Ha megnyitok egy ilyen projektet, akkor nem történik semmi, csak a kino ablak fejlécében megjelenik az SMIL file elérési útja, a videofájlokat nem tölti be Mintha egy új projektet kezdenék, a kino storyboard. Indítottam terminálból is a programot, de nem ír semmilyen hibaüzenetet. Próbáltam 0.7.6-os és 0.8-as verzióval. Ha egy új projektet indítok, és beszúrok egy videót, majd elmentem, akkor azt minden további nélkül meg tudja nyitni.

                    Szerintetek mi lehet a baj? Miért nem tudja megnyitni az uhu alatt készült fileokat?

                    Ez lehet programhiba is, ill olyan hiányosság, amire a fejlesztõk még nem gondoltak – ti. a kino a projetfájl alapján nem kérdezi meg az általa nem talált anyagok elérési útját, csak tudomásul veszi, hogy azon az elérési úton az adott fájl nem létezik. Biztos, hogy ugyanazt az elérési utat használod? A jelenségbõl ítélve nem.

                    Hozzászólás: Internet #2046673
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „Ugyanis it nincs jelszo”
                      Nem arról van szó, hogy a yast rendszergazdai jelszót kér, hogy elvégezhesse a frissítést, mihez júzernek nincs joga?

                      De.  😀

                      Hozzászólás: HTML szerkesztõ program #2046671
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        amatour wrote:
                        Sziasztok!

                        Sokat keresgéltem már, de nem találtam olyan progit, amivel megkönnyíteném a dolgomat  html szerkesztésnél. Nekem olyasmire lenne szükségem mint a Drímvijúver, vagy valami hasonlóra. Létezik SUSE10.0 alá ilyen?

                        Van egypár a telepítõn is. Azok nem jók?

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,431-4,440 / 5,804