Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kedves hun0r, a topikcímben lévõ elírásodat javítottam, mert nagyon szúrta a szememet.
Bár Te is megtehetted volna a „módosítás” gomb használatával…zolnagy wrote:Kipróbáltam. Az UHU-s rendszerpartíciómat (ext3) mountoltam win alatt az ext2fsd-vel, majd írtam és olvastam róla. Ezután a registryben beállítottam, hogy automatikusan csatlakoztassa. Minden OK, a gond csak az, hogy ilyenformán pl. a /usr/sbin tartalmát win alól mezei userként is tudom törölni.
Tudom az eredeti cél nem a linux rendszerpartíció csatolása volt, hanem egy majdani tároló partíció, de mégis érdekel a dolog, hogyan tudnám azt megadni, hogy pl. csak a /home/user könyvtárat tudja a win írni?Ezt úgy oldottam meg, hogy reiserfs-re formáztam azt, amit a win nem kell hogy lásson.
zolnagy wrote:Sziasztok!Nemsokára lesz szerencsém egy nagyobb (120 v. 160 GB) merevlemezt vásárolni.
andrei28 wrote:Ezekszerint tévedtem. Bocs.Tévedtél.
Ajánlom tanulmányozásra a netikettet.A továbbiakra nézve: debianos problémát a debian topikban, suse problémát a suse-ban.
andrei28 wrote:biztos igaz, csakhogy Debianról van szóAkkor mi a bánatnak írsz a süsü topikba? Megtévesztés céljából?
Ha valakinek hasonló gondja van debianon, szerinted itt fogja keresni a megoldást?Ha még egy postot írsz IDE ebben a témában, törlöm a hozzászólásaidat.
A megfelelõ helyre légy szíves.Megértésedet elõre is köszönöm.
andrei28 wrote:Van nekem egy kis scriptem amivel megosztom a netemet itthon. ez így néz ki:Minek ehhez scriptet írni? A yast – rendszer – etc/sysconfig – firewall modulban mindent kényelmesen be lehet állítani.
LordOfTheBoards wrote:Srácok, nemár! Nekem nem az amsn csomag kell mindenáron, hanem egy egyszerû kérdést tettem fel.
Most emiatt a mondat miatt megsértõdtök és nem válaszoltok erre? Nem mondjátok komolyan.
Arról nem is beszélve, hogy még szép, hogy a fedora-ra várok, mert úgy tûnik a bp-bõl csak elavult verziót használhatok. A klubban meg nem úgy tûnik, hogy szívesen látnak.Pityuka198 wrote:…VectoR wrote:LordOfTheBoards wrote:Plussz ki szeretném húzni az idõt míg megjelenik az FC5 :).Már majdnem elküldtem az aMSN bP extra csomagját de az utolsó mondatod elvette a kedvem
Vazze, ezt csak most láttam.
LordOffTheBoards, felfogtad, amit írtál? Ez már a becsületsértés kategóriát súrolja. 😡amatour wrote:OK! Megoldódott!!! 😀 -
SzerzőBejegyzés