Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
amatour wrote:Kösz mindenkinek a segítséget, noszogatást, és Macskajancsinak a megértést! 🙂
😀 😀 😀
Ebbõl bármikor, bármennyit. :poketoungeb:garami_k wrote:Hello!Bocs,elfelejtettem az alaplap tipusát 🙁
Nos a HWiNFO32 a következõt írja ki nekem az alaplapra:Motherboard Model : Clevo Co. M400A
Motherboard Chipset: Intel 915GM(S)/PM/910GML (Alviso) + ICH6-MCsatolom a HWinfo teljes naplóját abban benne van minden ha esetleg az segít.
Most az UBUNTU-5.10-install-i386.iso-t fogom kiírni és kipróbáln bár szerintem az eredmény ugyanaz lesz. 🙁Ajjajj…
Régebben volt egy laptopokról szóló topik a hup-on, ahol több oldalas anyázás volt olvasható a clevo-król, mert semmilyen linux nem volt rá telepíthetõ.
Lehet, hogy azóta valami csalafintasággal rá lehet venni, hogy fogadja el a pingvines oprendszert, de errõl nem olvastam még.
Irány a google.
Amikor laptopot vettem, ez volt az egyetlen kikötésem a boltban, hogy a clevo-kat meg se mutassák…
Jövõ héten benézek a szomszéd szervízbe, rákérdezek a dologra, ha addig nem derül ki, mi a baj.2006-01-14-00:01 Hozzászólás: „Unable to open USB device „usb://HP/LaserJet%201020″: No such device” #2044897ultra wrote:Helló!Problémám a következõ:
Feltettem a foo2zjs drivert. Beléptem yast-ba, ott beconfigoltam a nyomtatót. Ezután tudtam nyomtatni amennyit csak bírtam, mindezt addíg, amíg ki nem húztam az usb kábelt. Kihúztam, majd vissza, utánna már nem tudtam nyomtatni. Ujraraktam a Suse 10-et hátha valamit én szúrtam el, de ugyanez a probléma.
Cups-nak ez az üzenete: „Unable to open USB device „usb://HP/LaserJet%201020″: No such device”A segítséget elõre is köszönöm!
A http://localhost:631 használatával sem tudtad újra beállítani?
garami_k wrote:Szóval nem tudom mi a probléma de megmondom õszintén nagyon kétségbe vagyok esve.
Nem tudom hogyan tovább merre induljak el,fõleg ugy hogy nem ismerem az op rendszert és nem is ismerek olyat aki esetleg segíteni tudna.
Ha valaki tudna nekem segíteni hálás lennék.ELaci wrote:Meg a jó büdös kurvaanyját, azt.ELaci
Milyen költõi hangulatban vagy ma… 😀
vizsla wrote:„A 8.2-es több, mint 2 és fél éves,”
A kártya meg „100”, szóval ez nem paraméter 😉De paraméter. 😀
A probléma bogarászásához nem fogok feltenni egy 8.2-t. :poketoungeb:Morzel wrote:Haat…Szerintem az intel 2200 wlan tutira nem fog menni. Legalabbis nekem ezt mondta a novell egy kepviseloje…
Morzel
ui.: en a helyedben notira ubuntut tennek. jo a hardver kezelese.De tutira megy. Nekem olyanom van.
Ja, meg süsülinuxom. 😀retaliator44 wrote:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha Suse Linuxban nem megy a MIDI-lejátszás, akkor mit rontottam el? Konkrétan az van, hogy elindul a lejátszás, csak éppen hangot nem ad ki. Midi-device csak egy van, azzal nem tudok babrálni. Vagy esetleg ez a külsõ MIDIportra küldi a jelet a speaker kimenet helyett?garami_k wrote:Lehet hogy jelent valamit a matrica a gépen ! „Designed for Windows XP :ph34r:Ennek a gépnek kutyakötelessége lenne hibátlanul menni.
A matrica nem jelenti azt, hogy mást nem lehet rá felrakni. 😀
Memtestet kéne futtatni, most hirtelen nincs más ötletem.
A szomszédomban levõ boltban rengeteg Albacomp-os gépet adnak el, elõre telepített linux-szal, mind mûködik, amit láttam.
(Telepítõ be, és amikor elkezd bootolni, az alsó opció a memtest.)
Egyébként ebben milyen alaplap van?HARC A TERRORIZMUS ELLEN
Az USA elnöke kérte tõlünk azt, hogy fogjunk össze a terrorizmus ellen.
Köztudott, hogy a muzulmánok az alkoholfogyaszás ellen vannak,illetve az,
hogy a feleségükön kívül más meztelen nõre nézni bûn.
Ezért, kérünk minden nõt, hogy holnap, 16:00 órakor, vetkõzzön le, és az
irodákban szaladgálva a férfiak kövessék õket egy sörrel a kezükben,
ezáltal ki tudjuk szúrni a köztünk levõ terroristákat. Az USA hálás lesz
nekünk ezért.
Kérünk mindenkit, vegyen részt az akcióban! -
SzerzőBejegyzés