Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,481-4,490 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Internetkapcsolat + megosztása #2034779
    Macskajancsi
    Felhasználó
      amatour wrote:
      Kösz mindenkinek a segítséget, noszogatást, és Macskajancsinak a megértést! 🙂

      😀 😀 😀
      Ebbõl bármikor, bármennyit.  :poketoungeb:

      Hozzászólás: Suse Linux 10 Install problémák #2044668
      Macskajancsi
      Felhasználó
        garami_k wrote:
        Hello!

        Bocs,elfelejtettem az alaplap tipusát 🙁
        Nos a HWiNFO32 a következõt írja ki nekem az alaplapra:

        Motherboard Model : Clevo Co. M400A
        Motherboard Chipset: Intel 915GM(S)/PM/910GML (Alviso) + ICH6-M

        Csatolom a HWinfo teljes naplóját abban benne van minden ha esetleg az segít.
        Most az UBUNTU-5.10-install-i386.iso-t fogom kiírni és kipróbáln bár szerintem az eredmény ugyanaz lesz. 🙁

        Ajjajj…
        Régebben volt egy laptopokról szóló topik a hup-on, ahol több oldalas anyázás volt olvasható a clevo-król, mert semmilyen linux nem volt rá telepíthetõ.
        Lehet, hogy azóta valami csalafintasággal rá lehet venni, hogy fogadja el a pingvines oprendszert, de errõl nem olvastam még.
        Irány a google.
        Amikor laptopot vettem, ez volt az egyetlen kikötésem a boltban, hogy a clevo-kat meg se mutassák…
        Jövõ héten benézek a szomszéd szervízbe, rákérdezek a dologra, ha addig nem derül ki, mi a baj.

        Macskajancsi
        Felhasználó
          ultra wrote:
          Helló!

          Problémám a következõ:
          Feltettem a foo2zjs drivert. Beléptem yast-ba, ott beconfigoltam a nyomtatót. Ezután tudtam nyomtatni amennyit csak bírtam, mindezt addíg, amíg ki nem húztam az usb kábelt. Kihúztam, majd vissza, utánna már nem tudtam nyomtatni. Ujraraktam a Suse 10-et hátha valamit én szúrtam el, de ugyanez a probléma.
          Cups-nak ez az üzenete: „Unable to open USB device „usb://HP/LaserJet%201020″: No such device”

          A segítséget elõre is köszönöm!

          A http://localhost:631 használatával sem tudtad újra beállítani?

          Hozzászólás: Suse Linux 10 Install problémák #2044665
          Macskajancsi
          Felhasználó
            garami_k wrote:
            Szóval nem tudom mi a probléma de megmondom õszintén nagyon kétségbe vagyok esve.
            Nem tudom hogyan tovább merre induljak el,fõleg ugy hogy nem ismerem az op rendszert és nem is ismerek olyat aki esetleg segíteni tudna.
            Ha valaki tudna nekem segíteni hálás lennék.
            Hozzászólás: vicc #1922875
            Macskajancsi
            Felhasználó
              ELaci wrote:
              Meg a jó büdös kurvaanyját, azt.

              ELaci

              Milyen költõi hangulatban vagy ma… 😀

              Hozzászólás: MIDI problémák #2044729
              Macskajancsi
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                „A 8.2-es több, mint 2 és fél éves,”
                A kártya meg „100”, szóval ez nem paraméter 😉

                De paraméter.  😀
                A probléma bogarászásához nem fogok feltenni egy 8.2-t.  :poketoungeb:

                Hozzászólás: Suse Linux 10 Install problémák #2044663
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Morzel wrote:
                  Haat…

                  Szerintem az intel 2200 wlan tutira nem fog menni. Legalabbis nekem ezt mondta a novell egy kepviseloje…

                  Morzel
                  ui.: en a helyedben notira ubuntut tennek. jo a hardver kezelese.

                  De tutira megy. Nekem olyanom van.
                  Ja, meg süsülinuxom.  😀

                  Hozzászólás: MIDI problémák #2044727
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    retaliator44 wrote:
                    Sziasztok!
                    Az lenne a kérdésem, hogy ha Suse Linuxban nem megy a MIDI-lejátszás, akkor mit rontottam el? Konkrétan az van, hogy elindul a lejátszás, csak éppen hangot nem ad ki. Midi-device csak egy van, azzal nem tudok babrálni. Vagy esetleg ez a külsõ MIDIportra küldi a jelet a speaker kimenet helyett?
                    Hozzászólás: Suse Linux 10 Install problémák #2044661
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      garami_k wrote:
                      Lehet hogy jelent valamit a matrica a gépen ! „Designed for Windows XP :ph34r:

                      Ennek a gépnek kutyakötelessége lenne hibátlanul menni.
                      A matrica nem jelenti azt, hogy mást nem lehet rá felrakni.  😀
                      Memtestet kéne futtatni, most hirtelen nincs más ötletem.
                      A szomszédomban levõ boltban rengeteg Albacomp-os gépet adnak el, elõre telepített linux-szal, mind mûködik, amit láttam.
                      (Telepítõ be, és amikor elkezd bootolni, az alsó opció a memtest.)
                      Egyébként ebben milyen alaplap van?

                      Hozzászólás: vicc #1922863
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        HARC A TERRORIZMUS ELLEN

                        Az USA elnöke kérte tõlünk azt, hogy fogjunk össze a terrorizmus ellen.   
                        Köztudott, hogy a muzulmánok az alkoholfogyaszás ellen vannak,illetve az, 
                        hogy a feleségükön kívül más meztelen nõre nézni bûn.                     
                                                                                                   
                                                                                                   
                        Ezért, kérünk minden nõt, hogy holnap, 16:00 órakor, vetkõzzön le, és az 
                        irodákban szaladgálva a férfiak kövessék õket egy sörrel a kezükben,     
                        ezáltal ki tudjuk szúrni a köztünk levõ terroristákat. Az USA hálás lesz 
                        nekünk ezért.                                                             
                                                                                                   
                                                                                                   
                        Kérünk mindenkit, vegyen részt az akcióban!                                   

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,481-4,490 / 5,804