Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bogar51 wrote:Hihetetlen…ezt az oldalt senki nem olvassa?
Tudna valaki segíteni?
köszi..Aki ezt az oldalt olvassa, az nem tud segíteni.
Aki tudna segíteni, az nem olvassa ezt az oldalt.OFF: kapcsold be a tv-t. Ott megy. :poketoungeb:
A mûvészeti élet aranyszabálya:
Akinél az arany, az mondja a szabályokat. 😀
razoli wrote:Miért?Az „
Ezt jól bezártam.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=7505.15Miért bányásztok elõ majdnem fél évvel ezelõtti topikokat?
Csiki-csuki. :poketoungeb:davinor wrote:de mellesleg mi az hogy offtopic? bocs tudom hülye kérdés de ilyen téren tájékozatlan vagyokHasználd az angol szótárt. 😡
Azt jelenti, hogy nem a témához tartozó.szabx wrote:Sziasztok!Csak egy kérdésem van a Mandriva linux Powerpack 2006-ot honnan tudom letölteni?
A Mandriva oldalán megvásárolhatod. :poketoungeb:
(Nem warezolunk, kérem szépen.)nastjakam wrote:Lanyok ? Ki vallalna be egy par ilyen pingvint ?Nasti, légy szíves jó példával elöl járni…. 😀
Szerintem jól áll a kezedben a tû meg a cérna…. :poketoungeb:szakall wrote:A süsülinux a 10.0-nál tart.
Meg akartam kérdezni, de már megtaláltam, hogy hol elérhetõ. Viszont másik kérdésem: Lehet „upgrade”-elni, vagy teljesen újratelepül (ezzel minden beállításomat, levelemet stb. töröl)? Nekem eddig csak ilyen újságok mellékleteiból leszedett Linuxaim voltak, azok maximum azt ajánlották föl, hogy keresnek egy kis helyet a lemezemen, és oda feltelepülnek.
Kösz:
KLLehet upgradelni, de macerás. Egyszerûbb, ha a továbbiakban partícionáláskor külön helyet készítesz a /home-nak, így azok a beállítások, amiket a rendszer ott tárol, megmaradnak.
Zedok wrote:Ok már jön le az 1.2 🙂 De az 2 CD igaz? 🙂 -
SzerzőBejegyzés