Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,501-4,510 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse + multimedia #2040473
    Macskajancsi
    Felhasználó
      bogar51 wrote:
      Hihetetlen…ezt az oldalt senki nem olvassa?
      Tudna valaki segíteni?
      köszi..

      Aki ezt az oldalt olvassa, az nem tud segíteni.
      Aki tudna segíteni, az nem olvassa ezt az oldalt.

      OFF: kapcsold be a tv-t. Ott megy.  :poketoungeb:

      Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043734
      Macskajancsi
      Felhasználó

        A mûvészeti élet aranyszabálya:

        Akinél az arany, az mondja a szabályokat.  😀

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972924
        Macskajancsi
        Felhasználó
          razoli wrote:
          Miért?

          Az „

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972922
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Hozzászólás: #1944120
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Miért bányásztok elõ majdnem fél évvel ezelõtti topikokat?
              Csiki-csuki.  :poketoungeb:

              Hozzászólás: P1 re milyen linuxot? #2039443
              Macskajancsi
              Felhasználó
                davinor wrote:
                de mellesleg mi az hogy offtopic? bocs tudom hülye kérdés de ilyen téren tájékozatlan vagyok

                Használd az angol szótárt.  😡
                Azt jelenti, hogy nem a témához tartozó.

                Hozzászólás: Powerpack #2043458
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  szabx wrote:
                  Sziasztok!

                  Csak egy kérdésem van a Mandriva linux Powerpack 2006-ot honnan tudom letölteni?

                  A Mandriva oldalán megvásárolhatod.  :poketoungeb:
                  (Nem warezolunk, kérem szépen.)

                  Hozzászólás: Plüss tux #2043390
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    nastjakam wrote:
                    Lanyok ? Ki vallalna be egy par ilyen pingvint ?

                    Nasti, légy szíves jó példával elöl járni…. 😀
                    Szerintem jól áll a kezedben a tû meg a cérna…. :poketoungeb:

                    Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042475
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      szakall wrote:

                      A süsülinux a 10.0-nál tart.

                      Meg akartam kérdezni, de már megtaláltam, hogy hol elérhetõ. Viszont másik kérdésem: Lehet „upgrade”-elni, vagy teljesen újratelepül (ezzel minden beállításomat, levelemet stb. töröl)? Nekem eddig csak ilyen újságok mellékleteiból leszedett Linuxaim voltak, azok maximum azt ajánlották föl, hogy keresnek egy kis helyet a lemezemen, és oda feltelepülnek.
                      Kösz:
                      KL

                      Lehet upgradelni, de macerás. Egyszerûbb, ha a továbbiakban partícionáláskor külön helyet készítesz a /home-nak, így azok a beállítások, amiket a rendszer ott tárol, megmaradnak.

                      Hozzászólás: UHU Live cd (Júlia) (install) vagy mi? #2031450
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Zedok wrote:
                        Ok már jön le az 1.2 🙂 De az 2 CD igaz? 🙂
                      10 bejegyzés megtekintése - 4,501-4,510 / 5,804