Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,541-4,550 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: multimédia probléma #2041293
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Norb wrote:
      Nem játszik le Mp3-at az amarok-kal sem. Mikor elindítom a hangfájlt, azt irja ki playlist finished, ha megint elkezdem lejátszani, megint azt írja ki. Nem ír ki semmi hibát, egyszerûen csak nem játssza le.

      Ez érthetetlen. Nálam megy, pedig az alaptelepítésen kívül multimédiás alkalmazást csak az mplayert raktam fel. Az persze magával rántott jópár függõséget, de nálad ugyanúgy kell, hogy mûködjön.

      Hozzászólás: Firefox – Mplayer #2041431
      Macskajancsi
      Felhasználó

        MPlayerplug-in fel van telepítve?

        Hozzászólás: multimédia probléma #2041291
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Norb wrote:
          Mplayer lejátsza nekem. Az xmms nem játssza le.
          Hozzászólás: k3b #1942637
          Macskajancsi
          Felhasználó
            sagit wrote:
            Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy k3b-vel userként nem tudok írni csak
            rootként
            hol tudom beállítani a megfelelõ jogosulságokat ?

            Ezt hogy tudtad elérni?  😀
            Egyébként: Rendszer – Egyéb programok – Beállítóprogram CD/DVD íráshoz (k3b setup)

            Hozzászólás: multimédia probléma #2041285
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Norb wrote:
              Sziasztok! Gondban vagyok. Kezdõ linuxos vagyok, Suse 10-est használok. A problémám, hogy nem tudok lejátszani sem mp3-at, sem video fájlt. Hang van linux alatt, mert böngészéskor ha multimédiás honlapra mentem, volt hang, de ha fájlt szeretnék lejátszani, semmi. Próbáltam telepíteni Mplayert (Yast-tal), de azt írta ki, a „telepítés” végén, hogy „Yast source added”. S nem tudom, ez most mit jelent.

              1. Add meg a yast-nak a telepítési forrásokat ez alapján: http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
                A telepíthetõ programok között ott lesz az mplayer.
              2. Hogyan próbáltad az mplayert telepíteni? Amit írtál, teljesen érthetetlen.

              Hozzászólás: áttetszó menü, ablakkeret stb #2041209
              Macskajancsi
              Felhasználó
                str2etboy wrote:
                õõ… is hogyan ölöm le az x-et?

                Olvasd el még egyszer, mit írt joci.
                Próbáld ki.  😀

                Kis segítség: Ctrl+Alt+F1
                root
                (jelszó)
                init 3

                Hozzászólás: áttetszó menü, ablakkeret stb #2041198
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Az „aplakkaeret” szót utólagos engedelmeddel megváltoztattam.  😀
                  Ha rosszul tettem, szólj, visszacsinálom.  :poketoungeb:

                  Hippodrom.
                  (

                  Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042429
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    strangedr wrote:
                    nem tudsz bele némi plusz memóriát szerezni? (mennyi van benne?) az csodákat tud mûvelni
                    Hozzászólás: webkamera msn #2040985
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      thuram wrote:
                      Sziasztok!

                      Milyen webkamerát javasoltok vásárlásra, amit támogat az uhu (és nagyon olcsó:))? (lehetõleg a depo.hu ról, vagy valami hasonlóról lehetne választani)

                      Van lehetõség ha már müködik a gépen a webkamera, utána a neten keresztül küldeni a képet ahogyan a skype vagy msn szokta? Mert én gaimot használok de az nem hiszem hogy tudja ezt:)

                      1. http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=linux%2Bwebkamera&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=lr%3Dlang_hu
                      2. http://www.mercury.to/index.php?sub=News

                      Hozzászólás: UHU 1.0 gépigény #2040901
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        davidd2301 wrote:
                        Aham, köszi. Tehát gép bekapcsol, kávé megfõz, és kávé elfogyasztása után lehet használni a gépet 😀 (bocs Macskajancsi)

                        Lassan igyad.
                        Forró…  😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,541-4,550 / 5,804