Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Norb wrote:Nem játszik le Mp3-at az amarok-kal sem. Mikor elindítom a hangfájlt, azt irja ki playlist finished, ha megint elkezdem lejátszani, megint azt írja ki. Nem ír ki semmi hibát, egyszerûen csak nem játssza le.
Ez érthetetlen. Nálam megy, pedig az alaptelepítésen kívül multimédiás alkalmazást csak az mplayert raktam fel. Az persze magával rántott jópár függõséget, de nálad ugyanúgy kell, hogy mûködjön.
MPlayerplug-in fel van telepítve?
Norb wrote:Mplayer lejátsza nekem. Az xmms nem játssza le.sagit wrote:Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy k3b-vel userként nem tudok írni csak
rootként
hol tudom beállítani a megfelelõ jogosulságokat ?Ezt hogy tudtad elérni? 😀
Egyébként: Rendszer – Egyéb programok – Beállítóprogram CD/DVD íráshoz (k3b setup)Norb wrote:Sziasztok! Gondban vagyok. Kezdõ linuxos vagyok, Suse 10-est használok. A problémám, hogy nem tudok lejátszani sem mp3-at, sem video fájlt. Hang van linux alatt, mert böngészéskor ha multimédiás honlapra mentem, volt hang, de ha fájlt szeretnék lejátszani, semmi. Próbáltam telepíteni Mplayert (Yast-tal), de azt írta ki, a „telepítés” végén, hogy „Yast source added”. S nem tudom, ez most mit jelent.1. Add meg a yast-nak a telepítési forrásokat ez alapján: http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
A telepíthetõ programok között ott lesz az mplayer.
2. Hogyan próbáltad az mplayert telepíteni? Amit írtál, teljesen érthetetlen.str2etboy wrote:õõ… is hogyan ölöm le az x-et?Olvasd el még egyszer, mit írt joci.
Próbáld ki. 😀Kis segítség: Ctrl+Alt+F1
root
(jelszó)
init 3Az „aplakkaeret” szót utólagos engedelmeddel megváltoztattam. 😀
Ha rosszul tettem, szólj, visszacsinálom. :poketoungeb:Hippodrom.
(strangedr wrote:nem tudsz bele némi plusz memóriát szerezni? (mennyi van benne?) az csodákat tud mûvelnithuram wrote:Sziasztok!Milyen webkamerát javasoltok vásárlásra, amit támogat az uhu (és nagyon olcsó:))? (lehetõleg a depo.hu ról, vagy valami hasonlóról lehetne választani)
Van lehetõség ha már müködik a gépen a webkamera, utána a neten keresztül küldeni a képet ahogyan a skype vagy msn szokta? Mert én gaimot használok de az nem hiszem hogy tudja ezt:)
1. http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=linux%2Bwebkamera&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=lr%3Dlang_hu
2. http://www.mercury.to/index.php?sub=Newsdavidd2301 wrote:Aham, köszi. Tehát gép bekapcsol, kávé megfõz, és kávé elfogyasztása után lehet használni a gépet 😀 (bocs Macskajancsi)Lassan igyad.
Forró… 😀 -
SzerzőBejegyzés