Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,560 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse + multimedia #2040457
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Ha felteszed pl. a lame programot, a konquerorba beírod: audiocd: (persze miután betettél a meghajtóba egy auiocd-t  :D)
      és már grabbelheted is mp3-ba.

      Hozzászólás: Router+samba+azureus #2040837
      Macskajancsi
      Felhasználó
        jonat wrote:
        Köszi a választ.
        Ezt az Ntfs dolgot valamelyik fórumon olvastam, hogy mivel a Fedora amerikai, ezért az ottani törvények nem engedik. Vagy valami ilyesmi.

        Inkább a „vagy valami ilyesmi”.  😀
        Ennek semmi köze az amerikai törvényekhez, sokkal inkább ahhoz, hogy az M$ nem tette nyilvánossá az ntsf specifikációját.
        Az ntfs partíciókat mindenfajta bûvészkedés nélkül linux alól lehet olvasni. (

        Hozzászólás: alapértelmezett gcc #2040849
        Macskajancsi
        Felhasználó
          nevtelen wrote:
          a 4-es akarja de szerintem a 3.4 használja
          azért van fenn több mert azt olvastam a 3-as szériánál nincs fordítási probléma kiv ennél az esetnél

          Mi az a „4-es akarja de szerintem a 3.4 használja”?
          Ki, vagy mi az a „4-es”? Mit használ a 3.4?

          Ezt olvastad?
          https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/linux/linux_8.20.8-inst.html

          Hozzászólás: alapértelmezett gcc #2040847
          Macskajancsi
          Felhasználó
            nevtelen wrote:
            SZIASZTOK!
            MEG TUDN
            Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029789
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Soltan wrote:
              Letöltöttem a Deux ex-hez csomagot ami torrent file.
              Csak az a bajom nem tudom mihez kezdjek vele, torrent file-hez még nem volt szerencsém.
              Segítsetek nekem tudatlannak.
              Köszi.

              Talán vegyél használatba egy bittorrent klienst, én az azureus-t használom.

              Macskajancsi
              Felhasználó
                hun0r wrote:
                Ha elindítom 16 bite felbontással akkor már egy fokkal jobb, a szinek jók csak az egér kursor uv-zöld
                és frissitési hibák jelennek meg a monitoron!
                Valami olyasmi volt a leírásban az oldalon hogy 32 bites verzió, lehetséges hogy ez a gond?
                Van olyan verzió ami csak 32 bitben mûködik jól?
                De a xf86-konfigurálása során ilyen választás fel sem merül nem értem vagy sérült a letöltés?
                Valamit szóljatok hozzá mert én elég lammer vagyok!
                Köszi!

                Csak okoskodni tudok, amivel nem biztos, hogy jutsz valamire.  😀
                A 32bites verzió nem a monitorra vonatkozik, hanem a processzorra. (Mármint hogy nem 64bites.)
                A letöltés akár sérült is lehet, bár ha más dolgokban a rendszer kifogástalan, azért ez nem nagyon valószínû.
                Próbáld még egyszer ellenõrizni a monitor beállításait, én itt keresném a probléma megoldását.

                Hozzászólás: Wine Megfelelõ Config Uhu Alá #1987856
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Gyuszk wrote:
                  BARU wrote:
                  Csá!

                  Szeretném úgy beálítani a wine – met(dll,directx) hogy menjenek rajta a játékok rendesen(wines játékok)
                  Ehez kérek tanácsot…

                  Egész pontosan mit szeretnél tõlünk?

                  Szerintem BARU már semmit, mert az eltelt több, mint egy év alatt gondolom, megoldódott a probléma… :poketoungeb:

                  Hozzászólás: modem beállítás #2040707
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Na, akkor kezdjük elõlrõl.

                    Hozzászólás: modem beállítás #2040702
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      davidd2301 wrote:
                      Ezt légyszi fejsd ki érthetõbben.

                      OFF:
                      a frontátvonulás úgy látszik, árt a humorérzéknek.  😀
                      Szóval a moderátoroké az utolsó szó.

                      Hozzászólás: modem beállítás #2040700
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        davidd2301 wrote:
                        Amúgy csak halkan mondom, hogy nem érdemes a moderátorokkal vitázni…

                        😀
                        „-Azt akarod, hogy mindig a tied legyen az utolsó szó?
                        -NEEEM!!!”

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,560 / 5,804