Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha felteszed pl. a lame programot, a konquerorba beírod: audiocd: (persze miután betettél a meghajtóba egy auiocd-t :D)
és már grabbelheted is mp3-ba.jonat wrote:Köszi a választ.
Ezt az Ntfs dolgot valamelyik fórumon olvastam, hogy mivel a Fedora amerikai, ezért az ottani törvények nem engedik. Vagy valami ilyesmi.Inkább a „vagy valami ilyesmi”. 😀
Ennek semmi köze az amerikai törvényekhez, sokkal inkább ahhoz, hogy az M$ nem tette nyilvánossá az ntsf specifikációját.
Az ntfs partíciókat mindenfajta bûvészkedés nélkül linux alól lehet olvasni. (nevtelen wrote:a 4-es akarja de szerintem a 3.4 használja
azért van fenn több mert azt olvastam a 3-as szériánál nincs fordítási probléma kiv ennél az esetnélMi az a „4-es akarja de szerintem a 3.4 használja”?
Ki, vagy mi az a „4-es”? Mit használ a 3.4?Ezt olvastad?
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/drivers/linux/linux_8.20.8-inst.htmlnevtelen wrote:SZIASZTOK!
MEG TUDNSoltan wrote:Letöltöttem a Deux ex-hez csomagot ami torrent file.
Csak az a bajom nem tudom mihez kezdjek vele, torrent file-hez még nem volt szerencsém.
Segítsetek nekem tudatlannak.
Köszi.Talán vegyél használatba egy bittorrent klienst, én az azureus-t használom.
hun0r wrote:Ha elindítom 16 bite felbontással akkor már egy fokkal jobb, a szinek jók csak az egér kursor uv-zöld
és frissitési hibák jelennek meg a monitoron!
Valami olyasmi volt a leírásban az oldalon hogy 32 bites verzió, lehetséges hogy ez a gond?
Van olyan verzió ami csak 32 bitben mûködik jól?
De a xf86-konfigurálása során ilyen választás fel sem merül nem értem vagy sérült a letöltés?
Valamit szóljatok hozzá mert én elég lammer vagyok!
Köszi!Csak okoskodni tudok, amivel nem biztos, hogy jutsz valamire. 😀
A 32bites verzió nem a monitorra vonatkozik, hanem a processzorra. (Mármint hogy nem 64bites.)
A letöltés akár sérült is lehet, bár ha más dolgokban a rendszer kifogástalan, azért ez nem nagyon valószínû.
Próbáld még egyszer ellenõrizni a monitor beállításait, én itt keresném a probléma megoldását.Gyuszk wrote:BARU wrote:Csá!Szeretném úgy beálítani a wine – met(dll,directx) hogy menjenek rajta a játékok rendesen(wines játékok)
Ehez kérek tanácsot…Egész pontosan mit szeretnél tõlünk?
Szerintem BARU már semmit, mert az eltelt több, mint egy év alatt gondolom, megoldódott a probléma… :poketoungeb:
Na, akkor kezdjük elõlrõl.
davidd2301 wrote:Ezt légyszi fejsd ki érthetõbben.OFF:
a frontátvonulás úgy látszik, árt a humorérzéknek. 😀
Szóval a moderátoroké az utolsó szó.davidd2301 wrote:Amúgy csak halkan mondom, hogy nem érdemes a moderátorokkal vitázni…😀
„-Azt akarod, hogy mindig a tied legyen az utolsó szó?
-NEEEM!!!” -
SzerzőBejegyzés