Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt bezártam
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16254.0
mivel mindenki ismeri a magyar nyelv erõteljesebb népi kiszólásait, fölösleges erre egy linuxos topikot nyitva hagyni. 😀Na akkor most ezt a topikot bezárom, mivel a topiknyitó problémája már két napja megoldódott.
A többi hozzászólás fogalmazását meg jó lenne visszatartani.
Próbálok jó példával szolgálni, úgyhogy amit most írnék, kihagyok rá néhány sort,……és nem írtam le. :poketoungeb:
darakan wrote:Nem rég figyeltem fel egy olyan jelenségre, hogy proci elkezd tölteni valamit, mint az állat, de nem tudom, mit. :eh: Mivel volt amikor elinditottam gépet aztán akkor, de volt amikor már késõbb csinálta ezt. Ilyenkor beszaggat a zene, meg úgy az egész rendszer. 3 – 5 percig tart kb. Suse 10.0 van gépen, default kernellel.Még soha nem találkoztam ilyen hibajelenséggel, semmilyen süsülinux alatt.
Nem a mosógépre telepítetted véletlenül a rendszert? 😀LuJOmAn wrote:Akkor most ácsi!feco wrote:xp alá akarom feltenni: ugy értem hogy legyen xp-m is meg linux is.Ha nem változtatsz az alapértelmezett beállításokon, akkor menni fog.
feco wrote:Odáig eljutottam én is hogy be bootol meg átlálitottam magyarra és ott van több menüpont, de van 3 telepitéssel kapcsolatos: 1.Telepítés, 2.Telepítés-ACPI támogatás nélkül, 3.Telepítés-Biztonságos beállításokkal. Melyikre kell rámenni?
Windows XP alá akarom feltenni, 1vinyon lenne mindegyik, van egy 11gigás particio az XP-nek és mellette van 1 18gigás partició és erre szeretném feltenni.feco wrote:hi
még nagyon kezdõ vok, és azt szeretném hogy ha lenne olyan vki aki le irná nekem a telepitést lépésrõl lépésre.
uhu linuxut már telepittem egyszer de most a suse 10-et szeretném kiprobálni csak nem tom telepíteni.
ha leirná vki azt megköszönném.Beteszed a telepítõlemezt, bios-ban beállítod, hogy cd-rõl (dvd-rõl) bootoljon, újraindítod a gépet, és szépen lassan, figyelmesen….
LuJOmAn wrote:Sziasztok.borbelyimi wrote:Sziasztok!
Szeretnék egy nyomtatószervert csinálni Sambaval. De a nyomtató, amit meg szeretnék osztani nem megy Linux alatt.
Meg tudom úgy osztani, hogy a Windowsos kliensek tudjanak rá nyomtatni?Nem lenne egyszerûbb olyan nyomtatót használni, ami mûködik linux alatt?
gilgarat wrote:Sziasztok!Nemtudom , hogy jó helyen teszem-e fel ezt a kérdést, de azért felteszem.
Szóval, az érdekelne engem, hogy honnan tudnék letölteni 10.0-ás susét 64bites verzióban?
Ha tudtok, segítsetek, please.Elõrre is köszönök minden hasznos információt.
Hát, ha másképp nem megy, próbáld meg a suse oldaláról… 😀
http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.html#europe -
SzerzőBejegyzés