Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,561-4,570 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972885
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Ezt bezártam
      http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16254.0
      mivel mindenki ismeri a magyar nyelv erõteljesebb népi kiszólásait, fölösleges erre egy linuxos topikot nyitva hagyni.  😀

      Hozzászólás: Suse Linux 10.0 64bit letöltés honnan? #2040569
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Na akkor most ezt a topikot bezárom, mivel a topiknyitó problémája már két napja megoldódott.
        A többi hozzászólás fogalmazását meg jó lenne visszatartani.
        Próbálok jó példával szolgálni, úgyhogy amit most írnék, kihagyok rá néhány sort,

        ……és nem írtam le.  :poketoungeb:

        Hozzászólás: Lassú suse! #2038409
        Macskajancsi
        Felhasználó
          darakan wrote:
          Nem rég figyeltem fel egy olyan jelenségre, hogy proci elkezd tölteni valamit, mint az állat, de nem tudom, mit. :eh: Mivel volt amikor elinditottam gépet aztán akkor, de volt amikor már késõbb csinálta ezt. Ilyenkor beszaggat a zene, meg úgy az egész rendszer. 3 – 5 percig tart kb. Suse 10.0 van gépen, default kernellel.

          Még soha nem találkoztam ilyen hibajelenséggel, semmilyen süsülinux alatt.
          Nem a mosógépre telepítetted véletlenül a rendszert?  😀

          Hozzászólás: Suse Linux 10.0 64bit letöltés honnan? #2040563
          Macskajancsi
          Felhasználó
            LuJOmAn wrote:
            Akkor most ácsi!
            Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042422
            Macskajancsi
            Felhasználó
              feco wrote:
              xp alá akarom feltenni: ugy értem hogy legyen xp-m is meg linux is.

              Ha nem változtatsz az alapértelmezett beállításokon, akkor menni fog.

              Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042418
              Macskajancsi
              Felhasználó
                feco wrote:
                Odáig eljutottam én is hogy be bootol meg átlálitottam magyarra és ott van több menüpont, de van 3 telepitéssel kapcsolatos: 1.Telepítés, 2.Telepítés-ACPI támogatás nélkül, 3.Telepítés-Biztonságos beállításokkal. Melyikre kell rámenni?
                Windows XP alá akarom feltenni, 1vinyon lenne mindegyik, van egy 11gigás particio az XP-nek és mellette van 1 18gigás partició és erre szeretném feltenni.
                Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042416
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  feco wrote:
                  hi
                  még nagyon kezdõ vok, és azt szeretném hogy ha lenne olyan vki aki le irná nekem a telepitést lépésrõl lépésre.
                  uhu linuxut már telepittem egyszer de most a suse 10-et szeretném kiprobálni csak nem tom telepíteni.
                  ha leirná vki azt megköszönném.

                  Beteszed a telepítõlemezt, bios-ban beállítod, hogy cd-rõl (dvd-rõl) bootoljon, újraindítod a gépet, és szépen lassan, figyelmesen….

                  Hozzászólás: Suse Linux 10.0 64bit letöltés honnan? #2040559
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    LuJOmAn wrote:
                    Sziasztok.
                    Hozzászólás: Samba kérdések #2017318
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      borbelyimi wrote:
                      Sziasztok!
                      Szeretnék egy nyomtatószervert csinálni Sambaval. De a nyomtató, amit meg szeretnék osztani nem megy Linux alatt.
                      Meg tudom úgy osztani, hogy a Windowsos kliensek tudjanak rá nyomtatni?

                      Nem lenne egyszerûbb olyan nyomtatót használni, ami mûködik linux alatt?

                      Hozzászólás: Suse Linux 10.0 64bit letöltés honnan? #2040556
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        gilgarat wrote:
                        Sziasztok!

                        Nemtudom , hogy jó helyen teszem-e fel ezt a kérdést, de azért felteszem.
                        Szóval, az érdekelne engem, hogy honnan tudnék letölteni 10.0-ás susét 64bites verzióban?
                        Ha tudtok, segítsetek, please.

                        Elõrre is köszönök minden hasznos információt.

                        Hát, ha másképp nem megy, próbáld meg a suse oldaláról… 😀
                        http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.html#europe

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,561-4,570 / 5,804