Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,581-4,590 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse + multimedia #2040436
    Macskajancsi
    Felhasználó
      kikay_ wrote:
      Macskajancsi! Bocsi, késõn váltottam read-only módba!
      Remélem mûxik, amiket korábban írtál

      😀 😀 😀
      Mûxik.

      Hozzászólás: Milyen linuxot? #2040366
      Macskajancsi
      Felhasználó
        maszili wrote:
        Macskajancsi wrote:
        … és dvd-t se akarj vele írni, mert az biztos, hogy nem mûködik.
        Miért nem?

        A dvd íráshoz az elsõ generációs íróknál is minimum követelmény volt a 700MHz-es processzor.

        Hozzászólás: bugos kernel? #2040390
        Macskajancsi
        Felhasználó
          balev wrote:
          Ja és ugye mindet egy helyen, majdnem tök megegyezõ alkatrészekbõl építik össze Kínában, Thaiwan-on, akárhol.

          A szállítás és raktározás körülményeirõl nem is beszélve…
          Még egy kiegészítés: ha nem szükséges a ram lemezek írása, akkor nagyon jó választás lehet a Plextor.
          Persze ez nem ugyanaz az árkategória.

          Hozzászólás: bugos kernel? #2040388
          Macskajancsi
          Felhasználó
            csablak wrote:
            No de miért csak azóta van hogy frissitettem Mandriva 2006-ra?
            A 2005-ben semmi gáz nem volt.
            Hozzászólás: bugos kernel? #2040386
            Macskajancsi
            Felhasználó
              csablak wrote:
              De ezek már windowsban sem mükszenek. A windows azt mondja niincs is ilyen eszköz, ha cd-t rakok bele. Ha meg dvd-t akkor vígan olvassa.
              Az audio cd-t sem kezeli le.
              Hozzászólás: bugos kernel? #2040384
              Macskajancsi
              Felhasználó
                csablak wrote:
                Az lehet hogy megint bugos a Mandriva kernele?

                Már a 2. gépben hal meg az LG dvdram. A dvd-ket írja, olvassa, de a cd-ket nem.
                Fel se csatolja. 😡

                Ez azért nem valószínû. Inkább valami használható írót szerezzél be.
                Ami LG cuccokkal eddig találkoztam, több, mint a fele ment vissza gariba. Ez eléggé elkeserítõ tény.
                Ja, és mind win alatt (nem) mûködött…

                Hozzászólás: Milyen linuxot? #2040360
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  davidd2301 wrote:
                  De milyen progik, miket lehetne csinálni rajta? Esetleg az XFCE4 mûködne?

                  Ez így nem korrekt megközelítés. Te mit szeretnél csinálni rajta?

                  Hozzászólás: Lexmark x3330 uhura… #2040231
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Kis_pingvin wrote:
                    Szóval ne is reménykedjek?

                    Reménykedni lehet, de ez a cucc egyelõre semmilyen linuxos adatbázisban nem szerepel.
                    Mint tudjuk, az utólagos bölcsesség nem egzakt tudományág, de vásárlás EL

                    Hozzászólás: A videolejátszás meghalt #2038532
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Szakatt wrote:
                      Ok, telepítettem a Mandriva cd-rõl az Mplayert. El nem indul, ha konzolból indítom, akkor kijön, miket tud csinálni. Ergo ennek nincs grafikus felülete?

                      Nálam megy. Grafikusan…

                      Hozzászólás: 10.0 és a biztonság(Tûzfal, clamav) #2035495
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        mati wrote:
                        Sajnos egyik példa sem jó az én hálózatomra!

                        Olvasd el mégegyszer, hogy is néz ki az én hálózatom.
                        :blink:

                        Tudok olvasni, még fel is fogtam.  😡
                        A példafájlok ötletet is adnak, próbáld átvariálni. Feltétlenül kellett ez a második mondatod reggel éhgyomorra?

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,581-4,590 / 5,804