Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,591-4,600 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 10.0 és a biztonság(Tûzfal, clamav) #2035493
    Macskajancsi
    Felhasználó
      mati wrote:
      Feladat: Suse beépített tûzfal beállítása.

      Itt találsz példafájlokat: (a saját gépeden)
      /usr/share/doc/packages/SuSEfirewall2

      Hozzászólás: Suse 10.0 default login/pass? #2040265
      Macskajancsi
      Felhasználó
        gabalogh wrote:
        Az elsõ CD telepítése után újraindítást kért. Azt mondtam OK, a gép újraindult, de nem engedtem boot-olni, kikapcsoltam, mert nem volt idõm folytatni (hátra volt még a 4 CD). Másnap újraindítottam a gépet, kérte a 2., majd sorban a többi CD-t, és szépen feltelepült.
        Most ott járok hogy login…
        Azt hiszem újra kezdem a telepítést.

        Az lesz a leghelyesebb.

        Hozzászólás: KDE 3.5 — Webkam #2040244
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Ennek csak annyira van köze a kde 3.5-höz, hogy a kopete msn és yahoo kliense támogatja.
          Eddig is lehetett webkamerát használni, a gnomemeeting-nek pl. semmi köze a kde-hez, csak annyi, hogy kde alatt is fut. (Eddig is ment.)
          Sokan használják a mercury programot is.

          A témára keress rá, volt szó róla. Ha jól emlékszem, kisbetu még linkeket is közzétett, bár ez a téma engem jelenleg hidegen hagy, mert nem vágyom arra, hogy a beszélgetõpartnerem lássa a hátam mögötti rendetlenséget, így webkamerám sincs.  😀
          Nálad szerintem kamerabeállítási gond van, aminek csak részben lehet köze a kde legújabb verziójához.

          Hozzászólás: 10.0 és a biztonság(Tûzfal, clamav) #2035490
          Macskajancsi
          Felhasználó
            sagit wrote:
            mi az a futási szint szerkesztõ ???
            Sajna vannak hiányosságok 🙁

            Nem suselinuxod van?

            Macskajancsi
            Felhasználó
              pötyi wrote:
              valaki tudna nekem segíteni???
              az lenne a problem hogy ha berakok egy dvd lemezt (természetesen nem eredetit) akkor nem lehet megnyitni…..de még azt se írja ki hogy van benne lemez….a cd-nél ilyen probléma nincs…….
              az fstab-ban ez van írva :
              /dev/dvdrecorder /media/ subfs noauto,fs=cdfss,ro,procuid,nosuid,nodev,exec,iocharset=utf8 0 0

              Milyen lemez? Milyen olvasó?

              Hozzászólás: 10.0 és a biztonság(Tûzfal, clamav) #2035488
              Macskajancsi
              Felhasználó

                A futási szint szerkesztõben ellenõrizted az állapotát?

                Hozzászólás: Help! Nincs hang! #2040148
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  chokeerigo wrote:
                  😛
                  egyébként nem azért, de… hadjuk
                  és tudom mi a registry az a fõ területem 😛

                  Mit „hadjunk”?  😀
                  Akár azt is HAGYJUK, hogy pár órás ismerkedés után nem érdekel téged a linux.

                  Te jöttél teljesen felkészületlenül olyan kérdéseket feltenni, amire egyébként a logikus válasz az RTFM lett volna.
                  Ha neked jobb a win, használd azt.

                  Ki a f@szt érdekel, hogy lusta vagy elolvasni az általad választott linux rendszer ismertetõjét is?

                  Hozzászólás: Help! Nincs hang! #2040144
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Az élet nem habostorta.  😀
                    Egészen elképesztõ, hogy egy fél délután alatt senkibõl nem válok linuxguru, sõt esetleg még az aznap estét is rá kell szánni.

                    Hiába no, sz@r a linux.  :poketoungeb:

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1949085
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      smica wrote:
                      Használja valaki a DataNet nevû cég ADSL szolgáltatását?
                      Viszonylag új szolgáltató.
                      Hozzászólás: Help! Nincs hang! #2040134
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        chokeerigo wrote:
                      10 bejegyzés megtekintése - 4,591-4,600 / 5,804