Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mati wrote:Feladat: Suse beépített tûzfal beállítása.
Itt találsz példafájlokat: (a saját gépeden)
/usr/share/doc/packages/SuSEfirewall2gabalogh wrote:Az elsõ CD telepítése után újraindítást kért. Azt mondtam OK, a gép újraindult, de nem engedtem boot-olni, kikapcsoltam, mert nem volt idõm folytatni (hátra volt még a 4 CD). Másnap újraindítottam a gépet, kérte a 2., majd sorban a többi CD-t, és szépen feltelepült.
Most ott járok hogy login…
Azt hiszem újra kezdem a telepítést.Az lesz a leghelyesebb.
Ennek csak annyira van köze a kde 3.5-höz, hogy a kopete msn és yahoo kliense támogatja.
Eddig is lehetett webkamerát használni, a gnomemeeting-nek pl. semmi köze a kde-hez, csak annyi, hogy kde alatt is fut. (Eddig is ment.)
Sokan használják a mercury programot is.A témára keress rá, volt szó róla. Ha jól emlékszem, kisbetu még linkeket is közzétett, bár ez a téma engem jelenleg hidegen hagy, mert nem vágyom arra, hogy a beszélgetõpartnerem lássa a hátam mögötti rendetlenséget, így webkamerám sincs. 😀
Nálad szerintem kamerabeállítási gond van, aminek csak részben lehet köze a kde legújabb verziójához.sagit wrote:mi az a futási szint szerkesztõ ???
Sajna vannak hiányosságok 🙁Nem suselinuxod van?
pötyi wrote:valaki tudna nekem segíteni???
az lenne a problem hogy ha berakok egy dvd lemezt (természetesen nem eredetit) akkor nem lehet megnyitni…..de még azt se írja ki hogy van benne lemez….a cd-nél ilyen probléma nincs…….
az fstab-ban ez van írva :
/dev/dvdrecorder /media/ subfs noauto,fs=cdfss,ro,procuid,nosuid,nodev,exec,iocharset=utf8 0 0Milyen lemez? Milyen olvasó?
A futási szint szerkesztõben ellenõrizted az állapotát?
chokeerigo wrote:😛
egyébként nem azért, de… hadjuk
és tudom mi a registry az a fõ területem 😛Mit „hadjunk”? 😀
Akár azt is HAGYJUK, hogy pár órás ismerkedés után nem érdekel téged a linux.Te jöttél teljesen felkészületlenül olyan kérdéseket feltenni, amire egyébként a logikus válasz az RTFM lett volna.
Ha neked jobb a win, használd azt.Ki a f@szt érdekel, hogy lusta vagy elolvasni az általad választott linux rendszer ismertetõjét is?
Az élet nem habostorta. 😀
Egészen elképesztõ, hogy egy fél délután alatt senkibõl nem válok linuxguru, sõt esetleg még az aznap estét is rá kell szánni.Hiába no, sz@r a linux. :poketoungeb:
smica wrote:Használja valaki a DataNet nevû cég ADSL szolgáltatását?
Viszonylag új szolgáltató.chokeerigo wrote: -
SzerzőBejegyzés