Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Zilahia wrote:tényleg nincs semmilyen próbálkozás ilyesmire? ja és vannak ezek a windows emulátorok. a wine képes lenne sp2õt szimulálni? nem tudom ezek milyen szinten állnak, a windózt nem emulálni hanem felejteni szeretném:D de ha ez kell… :unsure:
Inkább a qemu-val próbálkozz.
kisbetu wrote:men tejlesen😀
Monkey: nekem tetszik a béka. :poketoungeb:
Ne félj, nem csókol meg, hogy te is békává változz.Egyébként ez a popup nem ismétlõdik naponta többszöri alkalommal, csak akkor, ha programot frissít, vagy ha valamit elb…tál.
Zilahia wrote:Akkor tudsz segíteni?Akkor itt írom: még nem tudom, hogy tudok-e segíteni, de nem kaptam tõled sem e-mailt, se privit.
Monkey wrote:sziasztok! nem akartam új topikot nyitni a kérdésemnek, ezért ide írtam be! 🙂 tehát szerintetek hogyan lehet eltüntetni az azureus eseményekkor popupoló békáját?Van rajta egy gomb, amire pont ez van ráírva. (Elrejtés.)
Kattints rá. 😀BARU wrote:Hy!!Csak egy kérdés hány sorra van lekorlátozva a válaszadás a fórumba ???
Mi a baj, BARU?
Zilahia wrote:Sziasztok. Vettem egy Sony Network Walkman-t, ami egy belsõ memóriás mp3 lejátszó. ezt szeretném linux alól használni. Az a probléma van, hogy nem jáccik mp3at. nem vicc. A Sony ad hozzá egy programot, ami mellesleg csak windóz xp sp2 alatt fut, már sp1 sem jó, meg amúgy is tartalmaz egy vírust ami beépül a win rendszermagba…(régi sztori), szóval ez a progi ez lefordítja a fájlokat a sony formátumára. ez a legmeglepõbb, egy Omgaudio mappán belül x számú *.dat file és egy 10f00 nevû mappán belül 2x számú *.oma fájl.
Létezik linuxra program amivel tudok ilyen formátumra konvertálni? :ohmy:Tudnál küldeni priviben egy-egy ilyen fájlt? (.dat, .oma) Elég természetesen, ha 1-2MB-osak.
Na kaptam én is privát üzenetet. Nem szoktam privát levelezést közkinccsé tenni, de egyszerûen nem értem.
„Ez szánalmas részemrõl az ügy lezávra. Még csak annyit:
Ha a rendszer automatikusan mentené a kiemenõ üzeneteket akkor bemásolnám a másik moderátonak írt két üzenetemet. így csak annyit írok hogy 1. Ironia lehet hogy utána kéne nézni a szótárba? eh vagy ahogy õ irta „TRAnix wrote:köszönöm a segitséget, majd máskor is ide fordulok ha valamit nem tudokSzívesen máskor is.
Ha egy kicsit utánaolvasgatnál egypár dolognak, rájönnél, hogy butaságot kérdeztél.Szerk.: melyik oprendszer teljesíti szerinted ezeket a kritériumokat? A Má$ik megfelel ennek? Vagy netán a Mac?
Nem kéne megsértõdni, ha hülye kérdésre hülye választ kapsz. 😀Anix wrote:milyen linuxot ajánlanátok nekem? valami olyat szeretnék, amin minden külön codec telepités nélkül mennek filmek, zenék, és ha épp arra van szükségem forrásból is forduljanak le a cuccok anélkül hogy az millió lib-et kellene még pluszba feltennikelemengabor wrote:Pedig van. Pl kernel, libc vagy mplayer különbözõ procikra (386-tól athlonig) forgatva.Akkor marad az elsõ lépés.
-
SzerzőBejegyzés