Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,631-4,640 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sony network walkman feltöltése linuxal #2039714
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Zilahia wrote:
      tényleg nincs semmilyen próbálkozás ilyesmire? ja és vannak ezek a windows emulátorok. a wine képes lenne sp2õt szimulálni? nem tudom ezek milyen szinten állnak, a windózt nem emulálni hanem felejteni szeretném:D de ha ez kell… :unsure:

      Inkább a qemu-val próbálkozz.

      Hozzászólás: azureus #2003605
      Macskajancsi
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        men tejlesen

        😀
        Monkey: nekem tetszik a béka.  :poketoungeb:
        Ne félj, nem csókol meg, hogy te is békává változz.

        Egyébként ez a popup nem ismétlõdik naponta többszöri alkalommal, csak akkor, ha programot frissít, vagy ha valamit elb…tál.

        Hozzászólás: Sony network walkman feltöltése linuxal #2039707
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Zilahia wrote:
          Akkor tudsz segíteni?

          Akkor itt írom: még nem tudom, hogy tudok-e segíteni, de nem kaptam tõled sem e-mailt, se privit.

          Hozzászólás: azureus #2003601
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Monkey wrote:
            sziasztok! nem akartam új topikot nyitni a kérdésemnek, ezért ide írtam be! 🙂 tehát szerintetek hogyan lehet eltüntetni az azureus eseményekkor popupoló békáját?

            Van rajta egy gomb, amire pont ez van ráírva. (Elrejtés.)
            Kattints rá.  😀

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006821
            Macskajancsi
            Felhasználó
              BARU wrote:
              Hy!!

              Csak egy kérdés hány sorra van lekorlátozva a válaszadás a fórumba ???

              Mi a baj, BARU?

              Hozzászólás: Sony network walkman feltöltése linuxal #2039704
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Zilahia wrote:
                Sziasztok. Vettem egy Sony Network Walkman-t, ami egy belsõ memóriás mp3 lejátszó. ezt szeretném linux alól használni. Az a probléma van, hogy nem jáccik mp3at. nem vicc. A Sony ad hozzá egy programot, ami mellesleg csak windóz xp sp2 alatt fut, már sp1 sem jó, meg amúgy is tartalmaz egy vírust ami beépül a win rendszermagba…(régi sztori), szóval ez a progi ez lefordítja a fájlokat a sony formátumára. ez a legmeglepõbb, egy Omgaudio mappán belül x számú *.dat file és egy 10f00 nevû mappán belül 2x számú *.oma fájl.
                Létezik linuxra program amivel tudok ilyen formátumra konvertálni? :ohmy:

                Tudnál küldeni priviben egy-egy ilyen fájlt? (.dat, .oma) Elég természetesen, ha 1-2MB-osak.

                Hozzászólás: L.A.M.P platform skálázhatósága #2039529
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Na kaptam én is privát üzenetet. Nem szoktam privát levelezést közkinccsé tenni, de egyszerûen nem értem.

                  „Ez szánalmas részemrõl az ügy lezávra.  Még csak annyit:
                  Ha a rendszer automatikusan mentené a kiemenõ üzeneteket akkor bemásolnám a másik moderátonak írt két üzenetemet. így csak annyit írok hogy 1. Ironia lehet hogy utána kéne nézni a szótárba? eh vagy ahogy õ irta „TR

                  Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974539
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Anix wrote:
                    köszönöm a segitséget, majd máskor is ide fordulok ha valamit nem tudok

                    Szívesen máskor is.
                    Ha egy kicsit utánaolvasgatnál egypár dolognak, rájönnél, hogy butaságot kérdeztél.

                    Szerk.: melyik oprendszer teljesíti szerinted ezeket a kritériumokat? A Má$ik megfelel ennek? Vagy netán a Mac?
                    Nem kéne megsértõdni, ha hülye kérdésre hülye választ kapsz.  😀

                    Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974537
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Anix wrote:
                      milyen linuxot ajánlanátok nekem? valami olyat szeretnék, amin minden külön codec telepités nélkül mennek filmek, zenék, és ha épp arra van szükségem forrásból is forduljanak le a cuccok anélkül hogy az millió lib-et kellene még pluszba feltenni
                      Hozzászólás: Telepítés Internetrõl #2039673
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        kelemengabor wrote:
                        Pedig van. Pl kernel, libc vagy mplayer különbözõ procikra (386-tól athlonig) forgatva.

                        Akkor marad az elsõ lépés.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,631-4,640 / 5,804