Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
davies wrote:Na most nagyon lámer leszek:
Na most telepítésbõl néhány fájl azt írja i386, némelyik meg i686
Namost nekem egy Intel p4 3.0Ghz Prescott, 1024MB DDR gépem van.
akkor I386, vagy I686? vagy mi?
Jah, ugye a linux nem tudja kinyírni a gépemet? Ha mondjuk szarul állítanám be, esetleg…
Vagy ellõni valamelyik Hardware-t….
Vagy össze-akadni a winXP-vel?Választ elõre is Thanx!
Elsõ lépés: google. (az i386, 486, 586, 686 magyarázata)
A linux nem fogja kinyírni a gépedet, és az xp-vel sem fog összeakadni. (Bár erre az a halálbiztos módszer, ha nincs a gépen xp. :D)
Ugyanabból a programból ajánl több verziót az apt? Ilyennel még nem találkoztam.hunge wrote:Nem igen látom, hogy sorakoznának az érvek az open softwarek mellet… Lehet hogy a win platfrom a jobb? :poketoungeb: Mindjárt vissza is térek.. :wink1:Térj vissza. Annál is inkább, mert a L.A.M.P. rövidítés elsõ tagja a „Linux”.
Mit akarsz ezzel az egésszel?
„és ha érvelni kell nyilt forrás mellett akkor itt (remélhetõleg) megtalálható lesz pár „érv” az ellen jobb belátásra térítéséhez.”
Flémelni akarsz? Menj az sg.hu-ra.
Ha valaki fejlesztõ (mert ez a munkája), akkor az nem vitatkozik, hanem dolgozik. Azzal, amire megbízást kap, akár linuxos, akár windows-os környezetet használva.A topik címét megváltoztattam.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16120.0Utólagos engedelmeddel a topik címét kozmetikáztam.
Erre nem vagyunk kíváncsiak, sõt, kifejezetten allergiásak vagyunk rá:
„HHHEEEELLLLPPP!”A továbbiakban ezt mellõzd, aki segítséget kér, kap úgy is, ha nem ordibál ánglius nyelven.
Már nehogy akadékoskodásnak vedd, azzal töltöd az idõdet, amivel akarod. 😀
Az én öt évvel ezelõtt vásárolt mobilom képes erre. A tied nem?almosd wrote:Sziasztok!Milyen hálózati forrást ajánlotok, ha nem a DVD-rõl, hanem a netrõl szeretnék programot telepíteni.
Egyébként SUSE 9.3Más…
kelemengabor wrote:hümm, akkor újabb tipp: nem rootként próbálta? Ha nem tévedek, akkor fájlrendszert csak rootként lehet ellenõrizni.De bezony ám.
szóval:
su –
PasswordA többi már ismert.
darakan wrote:Macskajancsi: Beraktam „crackelt” süsüt és nem írta ki, hogy javítás. A telepítési jóváhagyásnál megtorpantam, mert ott volt, hogy a formázás jön. Amúgy File: SUSE-10.0-EvalDVD-i386-GM.iso ez van elvileg a gépen.KelemenGabor: Akkor telepítek egy reiserfsck-t.
De furcsa, 6 giga adat között egy ilyen program nincs közte. Vagy lehet cselesek voltak és valami más néven itt van ez.Nálad tényleg crackelt süsü lehet. 😀
A reiserfs csomagot az alaptelepítés felrakja. Ez tartalmazza a szükséges segédprogramokat.
A rendszer helyreállítás funkció nálam létezik.
Amúgy az én gépemen SUSE-10.0-EvalDVD-i386-GM van.
Ez mintha ugyanaz lenne, mint a tied.2005-11-25-22:48 Hozzászólás: Bármikor elõhozom a kopete ablakot, mindig a 4. desktopon jelenik meg. #2039514kelemengabor wrote:(hm, az vajon hogy lehet, hogy nincs fent? Fura.)Nálam fent van. Lehet, hogy darakan valami crackelt süsüt rakott fel… 😀
Jelige: ha már semmi sem mûködik, olvasd el a használati utasítást.
Nálam többször bevált. :poketoungeb: -
SzerzőBejegyzés