Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,661-4,670 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: elsõ telepítésem…. #2039238
    Macskajancsi
    Felhasználó
      darakan wrote:
      Pl. w32codec-all-20050412-1.pm.0.src.rpm ennél. Win32-codecs.spec és egy all-20050412.tar.bz2 a fájl tartalma, szerintem emiatt nem tudja kiolvasni. Lehet, hogy a yast-ot kellene update-elni?
      Hozzászólás: Programok telepítése #2032736
      Macskajancsi
      Felhasználó
        DaNi7 wrote:
        Ja, bocs azt hittem nekem szólt, de már elküldtem. Mi az az elsõposztos júzer?

        Neked szólt. (Illetve a leb@szás nekem.) A fórum automatikája szerint ez volt az elsõ hozzászólásod.
        Ha nem így van, és már régebben regisztráltál, és elvesztek a hozzászólásaid, reklamálj csabánál a hibabejelentések topikban.

        Hozzászólás: Programok telepítése #2032735
        Macskajancsi
        Felhasználó

          „Különben nem kötekedni akartam, csak segítséget kérni. icon_neutral”

          Senki nem vette kötekedésnek, viszont nem derült ki, hogy segítséget kérsz. Mindössze közölted, hogy egy problémára mi a megoldás.
          (Lehet, hogy meghívatom magamat kelemengabor-hoz, hátha valamennyire hatna rám a mamája.  :D)

          De komolyra fordítva: lehetne tuningolni az általad használt csökkentett képességû 9.0-ás süsü-t, de szerintem azért nem érdemes, mert ez év december 15-én megszûnik a támogatása. Ez egy két évvel ezelõtti disztró.
          Sokkal jobban jársz, ha letöltöd a 10.0-t.
          http://www.opensuse.org

          Macskajancsi
          Felhasználó
            pschmidt wrote:
            Csak ehhez egy elérhetõségre lenne szükségem.

            Ha rákattintasz a nickemre, ott megleled… http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&action=profile;u=11177
            Egyébként köszi.

            Hozzászólás: Programok telepítése #2032732
            Macskajancsi
            Felhasználó
              kelemengabor wrote:
              Elsõposztos juzerekkel nem kéne ilyen apróságok miatt kötekedni, irgumburgum. Ahogy anyám mondaná: értsd jól, ha nem jól mondom! 🙂

              :blush: 😡 😀
              :poketoungeb: :poketoungeb: :poketoungeb:

              Hozzászólás: Programok telepítése #2032730
              Macskajancsi
              Felhasználó
                DaNi7 wrote:
                Bocs, hogy közbeszólok.
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  ELaci wrote:

                  Készítek egy proba.dv nevû fifo-t ebbe átirányítom a dv kamera képét a dvgrab segítségével

                  Eredetileg az én ötletem volt: 😀
                  http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=14200.0

                  ELaci

                  Aha.

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    pschmidt wrote:
                    dvgrab – | ffmpeg -f avi -i – -target vcd foo-001.mpg

                    jaj nem ez rosszat kopiztam ide. Ez a jó:

                    dvgrab – | ffmpeg -f dv -i – proba.mpg

                    Ezt köszönjük szépen, de az értetlenségem az eredeti kérdésfelvetésnek szólt.
                    Abból nekem olyasmi derült ki, hogy kontrollkép nélkül szeretnél videoanyagot bevinni a gépbe, és ennek semmilyen gyakorlati hasznát v. értelmét nem bírtam felfogni.
                    Egyébként a videoszerkesztõk tartalmazzák az elõre definiált konverziókat, és pont az ffmpeg-et használja némelyik.
                    (A MainActor pl. nem, az a sajátját, de ez egy kereskedelmi program.)

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      pschmidt wrote:
                      Hozzászólás: USB 2.0-ás háttértárak #2038097
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zolnagy wrote:
                        Hogy is lenne az a megoldás.
                      10 bejegyzés megtekintése - 4,661-4,670 / 5,804