Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
darakan wrote:Pl. w32codec-all-20050412-1.pm.0.src.rpm ennél. Win32-codecs.spec és egy all-20050412.tar.bz2 a fájl tartalma, szerintem emiatt nem tudja kiolvasni. Lehet, hogy a yast-ot kellene update-elni?DaNi7 wrote:Ja, bocs azt hittem nekem szólt, de már elküldtem. Mi az az elsõposztos júzer?
Neked szólt. (Illetve a leb@szás nekem.) A fórum automatikája szerint ez volt az elsõ hozzászólásod.
Ha nem így van, és már régebben regisztráltál, és elvesztek a hozzászólásaid, reklamálj csabánál a hibabejelentések topikban.„Különben nem kötekedni akartam, csak segítséget kérni. icon_neutral”
Senki nem vette kötekedésnek, viszont nem derült ki, hogy segítséget kérsz. Mindössze közölted, hogy egy problémára mi a megoldás.
(Lehet, hogy meghívatom magamat kelemengabor-hoz, hátha valamennyire hatna rám a mamája. :D)De komolyra fordítva: lehetne tuningolni az általad használt csökkentett képességû 9.0-ás süsü-t, de szerintem azért nem érdemes, mert ez év december 15-én megszûnik a támogatása. Ez egy két évvel ezelõtti disztró.
Sokkal jobban jársz, ha letöltöd a 10.0-t.
http://www.opensuse.orgpschmidt wrote:Csak ehhez egy elérhetõségre lenne szükségem.Ha rákattintasz a nickemre, ott megleled… http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&action=profile;u=11177
Egyébként köszi.kelemengabor wrote:Elsõposztos juzerekkel nem kéne ilyen apróságok miatt kötekedni, irgumburgum. Ahogy anyám mondaná: értsd jól, ha nem jól mondom! 🙂:blush: 😡 😀
:poketoungeb: :poketoungeb: :poketoungeb:DaNi7 wrote:Bocs, hogy közbeszólok.ELaci wrote:Készítek egy proba.dv nevû fifo-t ebbe átirányítom a dv kamera képét a dvgrab segítségével
Eredetileg az én ötletem volt: 😀
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=14200.0ELaci
Aha.
pschmidt wrote:dvgrab – | ffmpeg -f avi -i – -target vcd foo-001.mpgjaj nem ez rosszat kopiztam ide. Ez a jó:
dvgrab – | ffmpeg -f dv -i – proba.mpg
Ezt köszönjük szépen, de az értetlenségem az eredeti kérdésfelvetésnek szólt.
Abból nekem olyasmi derült ki, hogy kontrollkép nélkül szeretnél videoanyagot bevinni a gépbe, és ennek semmilyen gyakorlati hasznát v. értelmét nem bírtam felfogni.
Egyébként a videoszerkesztõk tartalmazzák az elõre definiált konverziókat, és pont az ffmpeg-et használja némelyik.
(A MainActor pl. nem, az a sajátját, de ez egy kereskedelmi program.)pschmidt wrote:zolnagy wrote:Hogy is lenne az a megoldás. -
SzerzőBejegyzés