Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,691-4,700 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Laptop és a SuSE akkuprogramja #2038865
    Macskajancsi
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Macskajancsi wrote:
      Akkor rossz a link, vagy rossz linkre kattintottál, vagy hibás a feltett anyag. Válassz.  😀

      Egyik sem.
      Olvasás eredménye:
      The DVD iso image is 4.5 GB in size. Some operating systems and/or
      browsers and ftp clients are not able to handle files of this size. Such
      browsers will show a file size of 184 MB for the 4.3 GB DVD iso image. Do
      not try downloading the DVD iso image if you do not see a size of 4.3 GB,

      A probléma érthetetlen. A kérdezõnek tudtommal süsü 8.2 van a gépén.
      Kipróbáltam konquerorral a letöltést, korrektül mutatja a fájlméretet.

      (Hacsak nem tett fel a linuxra egy internet explorert…)

      Hozzászólás: Laptop és a SuSE akkuprogramja #2038863
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Wait wrote:
        ez csak 188 mega!

        Akkor rossz a link, vagy rossz linkre kattintottál, vagy hibás a feltett anyag. Válassz.  😀
        Szóval szerintem jobb lenne valamelyik német vagy osztrák szerver.
        Amit megbízhatónak találtam még tapasztalat alapján: http://mirrors.sth.sze.hu/linux/suse/i386/9.3/iso/
        Igaz, itt csak az 5db cd-iso-t találod.

        Hozzászólás: Halozati gondok #2039108
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Ezt most már jó lenne befejezni, így nem lehet elõre jutni.

          Kedves midraw!
          Légy oly’ kedves, tanulmányozd a fórum netikettet.

          Hozzászólás: Süsü és a video chat #2039123
          Macskajancsi
          Felhasználó
            vas_a wrote:
            Hello…

            Tudtok Süsü 9.3 alá olyan „videós-beszélgetõs” progit, mint win alatt a messenger (K

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972873
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Macskajancsi
              Felhasználó
                thuram wrote:
                Ez már kicsit sok nekem 😀 .

                Na akkor zárjuk rövidre a problémát.
                Ezt a topikot bezárom, a kérdésednek légy szíves, nyiss egy újat.
                (Látod, más is hülyét csinált magából, nem csak én.)  😀

                Hozzászólás: Ooo fuzet #2039078
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Szergio wrote:
                  Sziasztok!
                  (legfeljebb kimoderálják ;-))

                  A kérdés: az Ooo – amivel még csak most próbáljuk szokni egymást – tud-e füzet formátumba nyomtatni? (Ha jól tudom, akkor az A másik office kb. 2003-as verziójától képes arra, hogy 4,6 stb. oldalt úgy nyomtasson ki, hogy azt füzet formájába lehessen összerakni).

                  Vagy ha az Ooo esetleg nem tud, akkor ismertek valami erre képes progit?

                  Kösz’!

                  Valahogy szemléletesebben ezt le tudnád írni? Nincs má$ik office-om…
                  Mi az a füzet formátum?

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    thuram wrote:
                    Kedves Macskajancsi

                    Azt hiszem ma túl fáradt vagy. Amirõl beszélsz azt attilav2 írta 2002 ben..

                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „Ezeknek fogalmam sincs mi közük a problémához.. De ártani nem árt, hogy leírtad csak fogalmam sincs hogy jöttek ide.”

                      A topiknyitó hozzászólásban írtad:
                      „hogyan lehet globálisan az egész rendszerre meghatározni az alapértelmezett ablakkezelõt, valamint az hogy a kdm helyett esetleg az xdm a gdm, vagy más általam választott x-es beloginoló program jöjjön fel.”

                      Akkor most mi is a probléma? Vagy homályosan fogalmazol, vagy ma túl fáradt vagyok.
                      Az uhu-nak van egy alapértelmezett ablakkezelõje,, hiszen ha grafikus telepítést választasz, akkor úgy fogja felrakni.

                      Hozzászólás: IRAN HACKERS SABOTAGE #2038897
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zmarton wrote:
                        kelemengabor wrote:
                        ugyanmár, mibõl gondolod, hogy egyébként az adminoknak más dolguk sincs, mint betörõket kergetni meg logokat olvasgatni?

                        Jó, én elhiszem, hogy gyenge lábakon áll az érvelésem de szerintem meglepõ, a szerverleállásoknak az idõrendisége. Szerinted nem?
                        Persze lehet hogy csak én magyarázok bele a dologba valamit. Amúgy éppen ezaz, hogy az adminoknak nem az a dolguk ámbár megfigyelhetik a rendszert s erre a találozón van a legkissebb eshetõség. Hiszen a támadó számíthat arra, hogy a nettõl elvágva söröznek egy kocsmában. Lehet, hogy rémeket látok de azért lehet benne igazság nem?

                        Akkor a következõ talira viszek egy laptopot, csak olyan helyre menjünk, ahol van hotspot.
                        Csak az a baj, hogy egyik admin sem absztinens… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,691-4,700 / 5,804