Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
enahma wrote:A Yahoo Messenger akadt ilyen csúnyán össze – de csak azokban a felhasználói fiókokban, ahol használtam is. Messengert letelepítettem, elfelejtettem, azóta semmi gond.
Akkor hadd kérdezzem meg: a yahoo messengert külön telepítetted?
Ha igen, akkor feleslegesen. A kopete minden további nélkül tudja használni a yahoo protokollt.DuC2 wrote:Végül sikerült kiírnom az UHU-t. (Már megtaláltam, hogy mi a kód)Ez a QTPArted biztos hogy nem törli a particio tartalmát?
DuC2 wrote:Nem tudtok egy olyan live cuccot amit usb-s cacakra is fel lehet tenni és rajta van ez a particionáló?
(szaraxik az íróm és a bátyámén csak egy óra mulva tudnék írni)Este 7-ig valahogy tán csak kihúzod…
DuC2 wrote:Megismétlem:DuC2 wrote:Csak meglepõdtem azon a +133mb-on.zmarton wrote:Ki.Persze ne az iso-t „ejtsd” rá a cdre hanem azt megynitva tedd fel a cdre.
Jaj ne.
Marci, vigyázz, hogy pontosan fogalmazz, ez így totálisan félreérthetõ.
Semmit sem kell kinyitni.Minden cd-író programban van iso-fájl írási képesség.
Pl. a nero-ban File – Burn Imageprogvision wrote:Eszköz az van!Modult… nem tom!
badboy wrote:nekem az lenne a kérdésem hogy letöltöttem egy ftp oldaLRkisbetu wrote:Tudod, rettenetesen önzõ dolog egy nyilvános fórumban azért zárni a topikot, mert a te kicsiny kérdésed megválaszoltatott.
Attól másnak még lehet hasonló problémája, és jól jöhet neki.
Hagyd a fórum üzemeltetõjére, hogy eldöntse a saját fórumának alakítását.(Ma a fórumozók továbbképzésének napja van?)
Ez hagyján. De sajna a topiknyitónak jelenleg joga van a saját topikját törölni is.
Elõfordult a napokban, úgy kellett a salvaged-bõl visszabányászni.Amíg a moderátorok kínosan vigyáznak arra, hogy egy információmorzsa se vesszen kárba, egyes júzereket úgy látszik, nem érdekli, hogy más is tudná hasznosítani az itt leírtakat.
Szerk.: bocs, hogy beleírtam, közben vettem észre, hogy be van zárva.
razoli!
-
SzerzőBejegyzés