Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,761-4,770 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó
      enahma wrote:
      A Yahoo Messenger akadt ilyen csúnyán össze – de csak azokban a felhasználói fiókokban, ahol használtam is. Messengert letelepítettem, elfelejtettem, azóta semmi gond.

      Akkor hadd kérdezzem meg: a yahoo messengert külön telepítetted?
      Ha igen, akkor feleslegesen. A kopete minden további nélkül tudja használni a yahoo protokollt.

      Hozzászólás: Partition resize #2037764
      Macskajancsi
      Felhasználó
        DuC2 wrote:
        Végül sikerült kiírnom az UHU-t. (Már megtaláltam, hogy mi a kód)

        Ez a QTPArted biztos hogy nem törli a particio tartalmát?

        Hozzászólás: Partition resize #2037754
        Macskajancsi
        Felhasználó
          DuC2 wrote:
          Nem tudtok egy olyan live cuccot amit usb-s cacakra is fel lehet tenni és rajta van ez a particionáló?
          (szaraxik az íróm és a bátyámén csak egy óra mulva tudnék írni)

          Este 7-ig valahogy tán csak kihúzod…

          Hozzászólás: Partition resize #2037752
          Macskajancsi
          Felhasználó
            DuC2 wrote:
            Megismétlem:
            Hozzászólás: Partition resize #2037749
            Macskajancsi
            Felhasználó
              DuC2 wrote:
              Csak meglepõdtem azon a +133mb-on.
              Hozzászólás: Partition resize #2037748
              Macskajancsi
              Felhasználó
                zmarton wrote:
                Ki.

                Persze ne az iso-t „ejtsd” rá a cdre hanem azt megynitva tedd fel a cdre.

                Jaj ne.
                Marci, vigyázz, hogy pontosan fogalmazz, ez így totálisan félreérthetõ.
                Semmit sem kell kinyitni.

                Minden cd-író programban van iso-fájl írási képesség.
                Pl. a nero-ban  File – Burn Image

                Hozzászólás: Kino Ubuntun #2037780
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  progvision wrote:
                  Eszköz az van!

                  Modult… nem tom!

                  Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033603
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    badboy wrote:
                    nekem az lenne a kérdésem hogy letöltöttem egy ftp oldaLR
                    Hozzászólás: swap fájl #2037648
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Tudod, rettenetesen önzõ dolog egy nyilvános fórumban azért zárni a topikot, mert a te kicsiny kérdésed megválaszoltatott.
                      Attól másnak még lehet hasonló problémája, és jól jöhet neki.
                      Hagyd a fórum üzemeltetõjére, hogy eldöntse a saját fórumának alakítását.

                      (Ma a fórumozók továbbképzésének napja van?)

                      Ez hagyján. De sajna a topiknyitónak jelenleg joga van a saját topikját törölni is.
                      Elõfordult a napokban, úgy kellett a salvaged-bõl visszabányászni.

                      Amíg a moderátorok kínosan vigyáznak arra, hogy egy információmorzsa se vesszen kárba, egyes júzereket úgy látszik, nem érdekli, hogy más is tudná hasznosítani az itt leírtakat.

                      Szerk.: bocs, hogy beleírtam, közben vettem észre, hogy be van zárva.

                      Hozzászólás: téma eltûnése #2023361
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        razoli!

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,761-4,770 / 5,804