Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
larrylaffer wrote:Tudtommal és tapasztalataimmal be lehet tárcsázni az ads-lre ugyanazzal az userrel többször is… ezzel nincs is gond
Rosszul tudod.
Ez nem általános szolgáltatás, csak ha a szolgáltató megengedi.
Nálam pl. egyszerre csak egy betárcsázást enged, viszont azt tetszõleges számú gépre eloszthatom.sagit wrote:Sziasztok !
Lenne még kérdésem ! : futtatom az azureus torrent klienst de azt írja ki hogy a pejövõ TCP port : NAT hiba
a 6881 portot nem nyitja meg gondolom én lámaként de mi a ti véleményetek?Ez ugyan nem ebbe a topikba való kérdés, de röviden elintézhetõ.
Nyisd meg a portot. 😀Bõvebben (csak azért, mert jó kedvemben találsz :poketoungeb:):
YaST – Biztonság és felhasználók – Tûzfal
(Balra felülrõl harmadik) Engedélyezett szolgáltatások
(Jobbra lent) Szakértõi
TCP portokhoz beírod: 6881
Leokézod, megkeresed a „Következõ” feliratú gombot (azért sem mondom meg, hol van)
és így tovább…zumike wrote:sziasztok!!
lecseréltem a kde-t gnome-ra, mert egyik hírlevélben olvastam, hogy leállnak ennek fejlesztésével
kde alapú programok nem mennek gnome alatt?
csak a cd iróját raktam fel a kde-nek és utána már el se indullt az ablakkezelõ
tud valaki valamit errõl?Melyik ablakkezelõ nem indult el?
Hogy cserélted le a kde-t?kelemengabor wrote:Disztribúciótól függõen nagy valószínûséggel megtalálod a csomagkezelõjében, onnan telepítheted.
Kereskedelmi termékrõl lévén szó, az a nagy valószínûség hozzávetõleg 0.
Ebben az esetben pedig a probléma valószínûleg nem létezik. Kereskedelmi termékekhez adnak terméktámogatást.
Ha már ez a téma örökösen felbukkan, felkeltettétek a kíváncsiságomat.
Amennyit hirtelen elolvastam róla, a winex már nem használatos. Utódja a cedega. De lehet, hogy felületesen kerestem. (Annyira nem érdekel.)
http://www.transgaming.com/
Gondolom, idáig más is eljutott.
Namost, az eddigi tapasztalataim alapján, ha egy programot feltelepítettem, az létrehozott a doc mappában egy saját magáról szóló dokumentumot.Talán itt kellene elõször segítséget keresni….
zumike wrote:én felraktam 10re semmi gond nem volt vele csak ha megnyitottam mellette a mplayer vagy egyéb dolgot ami használta a hangkártyát kiakadt windows nál ez nem jelentkezettNem akadt ki. A kde hangeszközök alapértelmezetten csak egynek a futását engedélyezik.
Próbálj meg úgy beszélni valakivel, hogy közben nem hallgatsz zenét…tmarkee wrote:A gépben egy db 120 GB-os SATA winyóra a winxp telepítõ lemeze elõször teljes egészében ntfs fájlrendszert csinált és települt is, ezután a ComputerPanoráma SuSe9.2 cd mellékletét akartam installálni, ez nem sikrült. A root jelszó megadása elõtt újraindult és ismét az elsõ bejelentkezõ kép fogadott a zöld kaméleon a választási lehetõségekkel. Van egy DVD-RW és egy CD-RW is, a DVD-RW a förszt boot eszköz. Azt javasolták, hogy a win98-as mentõlemezzel indítsam el és az fdisc-kel particionáljam az egészet, de az meg FAT32-est csinál az egészbõl, ha kjól tudom.:-(A 9.2-es süsülinuxból hivatalosan kiadott telepítõcd nem létezik. (Csak dvd) Amit használni akarsz, azt valaki nagy valószínûséggel nem elég körültekintõen összegányolta. Számomra úgy tûnik, hogy pl. a SATA vezérlõ modulja sincs benne.
A win98-as floppyra azért kíváncsi lennék, hogy mit csinál a SATA merevlemezzel. 😀Javaslatom: mivel úgy látom, hogy legalább az xp-d mûxik, töltsd le a süsü 10.0-t.
Vagy az 5db cd-t, vagy a 32bites dvd-t. (Gondolom, nem 64bites a procid.)
Itt vannak a letöltõhelyek:
http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.htmltmarkee wrote:Elnézést kérek, elolvastam, már tudom a rendet…Bocsánatkérés elfogadva. 😀
feresz wrote:a yast-al de normális esetben kéne menjen igaz? (xmms- t is de sajnos õ se akart dalolni :blink:)Nem.
Próbáld ki légy szíves a yast online update-et. (Mint már fentebb írtam.)
Utána add hozzá a telepítési forrásokat. (Mint már fentebb írtam.)Ezek után a yast hiányolni fog néhány programot, okézd le, hagyjad, hogy feltelepüljön. Utána menni fog.
Ezt fentebb nem írtam. De ki lehetett volna spekulálni. A fórumon többször volt róla szó, amikor a 9.3 megjelent.
Ha belépsz ide a fórumra, bal oldalon felül van egy olyan, hogy „Keresés”. Bárki használhatja. Még te is.tmarkee wrote:Segíccség!
Segítségre lenne szükségem. Egy vinyón akartam a SüSü9.3-at és a WinXP-t használni. A WinXP-t raktam fel elõször (én balga), majd a SüSü jött – volna – , de nem tudtam feltenni. A telepítéskor eljut a telepítõ addig, hogy a magyar nyelvre állítás és a billentyûzet kiválasztása után 20-25 percig másolja és csomagolja ki a pakkokat, maj a root jelszó megadása elõtt egy kis ablakban közli, hogy most újraindul. Ezután újra bootol és a DVD meghajtóban lévõ telepítõ cdrõl újra felajálja a telepítést, mint korábban. Ha itt az elején a merevlemezrõl történõ bootot választom akkor egy sötét képernyõn a GRUB_ feliratot látom egy villogó prompttal és kész? Mit javasoltok? fdisk? újraparticionálás és formázás?Na ez itt harmadszor.
Tõled.Férj már a bõrödbe. Infot kértem, te meg postolsz ugyanazzal már a harmadik topikba.
-
SzerzőBejegyzés