Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
tmarkee wrote:ksanyi wrote:egyébként 4.1.4.6 a verzió száma az jó ?
Nem.
Nem tudom, mit néztél. A süsü10.0-ban a kernel. 2.6.13-15tmarkee wrote:feresz wrote:mit kapnék mit kapnék sört csokival !
igen és ha felrakom a Xine-t akkor mûködni fog a Juk ?
vagy az összes progit rakjam újra ? (mármint a zene meg vidi lejátszókat)
?A you-val feltetted a multimedia options pack csomagokat? A telepítési forrásokat megadtad?
Sört meg csokit nem kapsz. Csak
RTFM-et. :poketoungeb:ksanyi wrote:urak azt szeretném kérdezni hogy a kernel verzió számát hol tudom megnézni és hogy tudom frissiteni a yast on keresztülA legegyszerûbben ott van a yast-ban. szoftver – telepítés – beírod a keresõbe: kernel
és megnézed.
Miért akarod frissíteni? Amint van újabb, letesztelt verzió, a yast online update úgyis fel fogja ajánlani.OFF:
Kedves zLegolas!1. Nem akartalak megbántani.
2. Nem néztelek hülyének, amiért forrásból akartál telepíteni.
3. Miután egypárszor leírtam, hogy a forrásból való telepítéshez szükséges fájl hol található, te csak szajkóztad, hogy a te lemezeden ilyen nincs. Persze hogy nincs. Na de ekkora értetlenségtõl a türelem elfogy.
4. Nem értem, mit vártál másfél órát. Nálam pár perc alatt lejött. Ez vagy egyéni pech, vagy valami nem stimmel a gépeden.
5. A szükséges rpm-eket letöltheted onnan, ahol a telepítési források vannak, kiírhatod cd-re, és elviheted bárkinek.
6. Ha a telepítési forrásokat megfelelõen bõvítetted volna, a telepíthetõ programok között megjelenne a gtk-devel.zLegolas wrote:Köszönöm.
Sajna az 5 CD-s, OSS verzióban akkor sincs gtk-devel.Mondd, te ebbõl sportot ûzöl? Unalmas.
Még egyszer leírom: a gtk-devel a kétrétegû dvd-n található.Ezt bezártam:
http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=15869.0Mivel ennek a topiknak semmilyen információtartalma nincs, zárom.
zLegolas wrote:Nyugi, nem ég a ház… amiket linkeltél meg olvastam (többnyire). Tehát pl. a Write-Only usert kikérem magamnak :wink1:Hát kérd ki.
Azért írtam, mert az azt megelõzõ hozzászólásomat is figyelmetlenül olvastad, ha elolvastad egyáltalán.
„A gtk-devel rajta van a telepítõlemezen.
Mármint a kétrétegû dvd-n.”Hogy emlékezetedbe idézzem, ezután ezt írtad:
„Hát, nekem letöltött OSS-van… és azon nincs.”Nem vagyok hülye, igyekszem az adott postokra korrekt információtartalommal reagálni.
-
SzerzőBejegyzés