Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,781-4,790 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse linux segitség #2029917
    Macskajancsi
    Felhasználó
      tmarkee wrote:
      Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033598
      Macskajancsi
      Felhasználó
        ksanyi wrote:
        egyébként 4.1.4.6 a verzió száma az jó ?

        Nem.
        Nem tudom, mit néztél. A süsü10.0-ban a kernel. 2.6.13-15

        Hozzászólás: Particiók #2031213
        Macskajancsi
        Felhasználó
          tmarkee wrote:
          Hozzászólás: nem müxik a multimédia SuSE 9.3-nál #2037479
          Macskajancsi
          Felhasználó
            feresz wrote:
            mit kapnék mit kapnék sört csokival !
            igen és ha felrakom a Xine-t akkor mûködni fog a Juk ?
            vagy az összes progit rakjam újra ? (mármint a zene meg vidi lejátszókat)
            ?

            A you-val feltetted a multimedia options pack csomagokat? A telepítési forrásokat megadtad?
            Sört meg csokit nem kapsz. Csak
            RTFM-et.  :poketoungeb:

            Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033595
            Macskajancsi
            Felhasználó
              ksanyi wrote:
              urak azt szeretném kérdezni hogy a kernel verzió számát hol tudom megnézni és hogy tudom frissiteni a yast on keresztül

              A legegyszerûbben ott van a yast-ban. szoftver – telepítés – beírod a keresõbe: kernel
              és megnézed.
              Miért akarod frissíteni? Amint van újabb, letesztelt verzió, a yast online update úgyis fel fogja ajánlani.

              Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035295
              Macskajancsi
              Felhasználó

                OFF:
                Kedves zLegolas!

                1. Nem akartalak megbántani.
                2. Nem néztelek hülyének, amiért forrásból akartál telepíteni.
                3. Miután egypárszor leírtam, hogy a forrásból való telepítéshez szükséges fájl hol található, te csak szajkóztad, hogy a te lemezeden ilyen nincs. Persze hogy nincs. Na de ekkora értetlenségtõl a türelem elfogy.
                4. Nem értem, mit vártál másfél órát. Nálam pár perc alatt lejött. Ez vagy egyéni pech, vagy valami nem stimmel a gépeden.
                5. A szükséges rpm-eket letöltheted onnan, ahol a telepítési források vannak, kiírhatod cd-re, és elviheted bárkinek.
                6. Ha a telepítési forrásokat megfelelõen bõvítetted volna, a telepíthetõ programok között megjelenne a gtk-devel.

                Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035292
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  zLegolas wrote:
                  Köszönöm.
                  Sajna az 5 CD-s, OSS verzióban akkor sincs gtk-devel.

                  Mondd, te ebbõl sportot ûzöl? Unalmas.
                  Még egyszer leírom: a gtk-devel a kétrétegû dvd-n található.

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972863
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Na csak semmi warez :) #2037183
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Mivel ennek a topiknak semmilyen információtartalma nincs, zárom.

                      Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035290
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zLegolas wrote:
                        Nyugi, nem ég a ház… amiket linkeltél meg olvastam (többnyire). Tehát pl. a Write-Only usert kikérem magamnak :wink1:

                        Hát kérd ki.
                        Azért írtam, mert az azt megelõzõ hozzászólásomat is figyelmetlenül olvastad, ha elolvastad egyáltalán.
                        „A gtk-devel rajta van a telepítõlemezen.
                        Mármint a kétrétegû dvd-n.”

                        Hogy emlékezetedbe idézzem, ezután ezt írtad:
                        „Hát, nekem letöltött OSS-van… és azon nincs.”

                        Nem vagyok hülye, igyekszem az adott postokra korrekt információtartalommal reagálni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,781-4,790 / 5,804