Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,791-4,800 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033593
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Nigi wrote:
      nekem sima 3,4 Gb-s DVD-m van. Most le kell szednem a DL-t is?

      Nem feltétlenül. A telepítési forrásokról szóló mondatot tanulmányozd.
      Az mplayer megtalálható a süsü yast repositories-ben.

      Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033591
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Nigi wrote:
        hol kapok rpm csomagokat 10-es suse ala? olyan hely kene ahol sok minden van es gyakran frissitik… most pl lirc + mplayer kene…

        Idézet egy mai hozzászólásomból:

        „Na akkor kezdjük elõlrõl.
        Mondom  l a s s a n.
        A kétrétegõ dvd-n van a gtk-devel. te nem azt szedted le. Vagy igen?

        Korábban azt írtam, hogy a telepítési forrásokat bõvíteni kell.
        http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories

        Az itt lévõ adatokat szépen egyenként bekopizod a megfelelõ helyre, utána a yast-ban kijelölöd telepítésre az mplayert, az összes függõséggel együtt fel fogja rámolni.

        Hozzászólás: Na csak semmi warez :) #2037182
        Macskajancsi
        Felhasználó
          kayapo wrote:
          :poketoungeb:http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.html :poketoungeb:

          Nem is tudom, füzzek-e hozzá valamit

          Hát jó lenne, mert nem fogtam fel, mi a bajod.

          Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035288
          Macskajancsi
          Felhasználó
            zLegolas wrote:
            Hát, nekem letöltött OSS-van… és azon nincs. 😀
            RPM-bõl nem akaródzik, annál is inkább, mert asszem éppen Te írtad, hogy ahhoz is n+1 csomagot kell innen-onnan letölteni/telepíteni.
            Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035286
            Macskajancsi
            Felhasználó

              A gtk-devel rajta van a telepítõlemezen.
              Mármint a kétrétegû dvd-n.

              Mindig érdeklõdéssel figyelem ezeket a szorgos mazochista kísérletezéseket.  😀
              Azt nem próbáltad még, hogy az mplayert rpm-bõl telepítsd?

              Hozzászólás: Hogyan kell használni a winexet? #2014676
              Macskajancsi
              Felhasználó
                BaziJoe wrote:
                Egyébként meg nem értem az egészet itt egy csomot oldalt végig olvastam csak azután kérdeztem mert senki nemirt még ide egy rendes választ!
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  pötyi wrote:
                  Jajj!!! Tudom, hogy még láma vaok a linuxban de azért ennyire nem vaok én se hülye!!!
                  VAn egy dvd combo bene meg egy dvd író is!!!!!

                  Bocs, poén akart lenni.
                  Egyébként mit kéne csinálni a dvd-nek, ha berakod? A cd mit csinál?
                  A „Meghajtók”-ban kell megjelennie.

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    pötyi wrote:
                    Lenne egy olyan gondom, hogy ha berakok egy dvd-t akkor nem csinál semmit se….csak acd-t ismeri fel!!!
                    Ha berakok egy cd-t akkor megjelenik a cd meghajtóm, de ha egy dvd-t teszek be akkor nem jelenik meg és semmit sem csinál !!
                    Mi lehet a probléma???
                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972860
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Ezt bezártam:
                      http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15837.30

                      (Részben a topiknyitó óhajára.)

                      Hm…

                      Hozzászólás: egy két egyszerü kérdés #2037024
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        p3l3nk4 wrote:
                        Köszönöm értékes hozzászólásod.

                        Na zárolom ezt a topicot.Mert még elmegy a kedvem a Linux használattól.
                        A linux jó de akik használják…… :/ Legalább is ti 🙂

                        A topikot nem te zárolod, hanem én. Te hogyan akarod bezárni?

                        A suselinux felhasználóbarát. De megválogatja a barátait.
                        Ja, és az uhu-ban sincs 32bites konzol… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,791-4,800 / 5,804