Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nigi wrote:nekem sima 3,4 Gb-s DVD-m van. Most le kell szednem a DL-t is?
Nem feltétlenül. A telepítési forrásokról szóló mondatot tanulmányozd.
Az mplayer megtalálható a süsü yast repositories-ben.Nigi wrote:hol kapok rpm csomagokat 10-es suse ala? olyan hely kene ahol sok minden van es gyakran frissitik… most pl lirc + mplayer kene…Idézet egy mai hozzászólásomból:
„Na akkor kezdjük elõlrõl.
Mondom l a s s a n.
A kétrétegõ dvd-n van a gtk-devel. te nem azt szedted le. Vagy igen?Korábban azt írtam, hogy a telepítési forrásokat bõvíteni kell.
http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_RepositoriesAz itt lévõ adatokat szépen egyenként bekopizod a megfelelõ helyre, utána a yast-ban kijelölöd telepítésre az mplayert, az összes függõséggel együtt fel fogja rámolni.
kayapo wrote::poketoungeb:http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.html :poketoungeb:Nem is tudom, füzzek-e hozzá valamit
Hát jó lenne, mert nem fogtam fel, mi a bajod.
zLegolas wrote:Hát, nekem letöltött OSS-van… és azon nincs. 😀
RPM-bõl nem akaródzik, annál is inkább, mert asszem éppen Te írtad, hogy ahhoz is n+1 csomagot kell innen-onnan letölteni/telepíteni.A gtk-devel rajta van a telepítõlemezen.
Mármint a kétrétegû dvd-n.Mindig érdeklõdéssel figyelem ezeket a szorgos mazochista kísérletezéseket. 😀
Azt nem próbáltad még, hogy az mplayert rpm-bõl telepítsd?BaziJoe wrote:Egyébként meg nem értem az egészet itt egy csomot oldalt végig olvastam csak azután kérdeztem mert senki nemirt még ide egy rendes választ!pötyi wrote:Jajj!!! Tudom, hogy még láma vaok a linuxban de azért ennyire nem vaok én se hülye!!!
VAn egy dvd combo bene meg egy dvd író is!!!!!Bocs, poén akart lenni.
Egyébként mit kéne csinálni a dvd-nek, ha berakod? A cd mit csinál?
A „Meghajtók”-ban kell megjelennie.pötyi wrote:Lenne egy olyan gondom, hogy ha berakok egy dvd-t akkor nem csinál semmit se….csak acd-t ismeri fel!!!
Ha berakok egy cd-t akkor megjelenik a cd meghajtóm, de ha egy dvd-t teszek be akkor nem jelenik meg és semmit sem csinál !!
Mi lehet a probléma???Ezt bezártam:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15837.30(Részben a topiknyitó óhajára.)
Hm…
p3l3nk4 wrote:Köszönöm értékes hozzászólásod.Na zárolom ezt a topicot.Mert még elmegy a kedvem a Linux használattól.
A linux jó de akik használják…… :/ Legalább is ti 🙂A topikot nem te zárolod, hanem én. Te hogyan akarod bezárni?
A suselinux felhasználóbarát. De megválogatja a barátait.
Ja, és az uhu-ban sincs 32bites konzol… 😀 -
SzerzőBejegyzés