Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemengabor wrote:p3l3nk4 wrote:van 32 bites konzol.
Mit meg nem tud az ember, nahát. Magadtól találtad ki, hogy a konzol az 32 bites, vagy súgták?
Nahát, kelemengabor, még ezt sem tudtad? 😀
Ebben a topikban írta egy p3l3nk4 nevû felhasználó. :poketoungeb:p3l3nk4 wrote:van 32 bites konzol.A grafikus fekületbõl ellehet indítani( amikor kde volt fönn akkor sikerült is.pschmidt wrote:igen valóban a qt-devel csomag tartalmazza. Ez eddig is fel volt telepítve és megtaláltam a /usr/lib/qt3/bin könyvtárban a qmake programot. Most már az a kérdésem, hogy ezt a könyvtárat hozzátudom e adni vmilyen path-hoz és ha igen, akkor hogyan tudom ezt megtenni.Köszönettel
Ezt nem fogtam fel. Ennek a mappának az az elérési útja, amit leírtál. Mit szeretnél csinálni?
sagit wrote:Lám(a) lám(a) feltûnök itt is ! :blush:
Eljött az idõ hogy itt is kérdezzek ! :
Nos lenne egy genius webcamom ami egybe van a mikrofonnal mi az a progi ami le tudja õket kezelni?
feltettem a skypee progit de sajna csak hallom az emberkéket beszélni nem tok velük…
és sajna webcam sem megy…gnomemeeting
mercuryp3l3nk4 wrote:[off]UI.: Mellesleg én nem ide nyitottam a topikot csak át helyezték és egyszerü kérdések vannak föltéve az elsõ hozzá szólásban[/off]Na akkor tegyünk pontot a végére.
Mielõtt egy gyanútlan látogató hülyeséget csinálna, egypár (alap)információ:
Ha konzolos felületre akarunk váltani, ahhoz a Ctrl+Alt+F1 kombinációt használjuk. (nem a „del”-t! az újraindítja a gépet :poketoungeb:)
A runlevel 3-at úgy lehet elõcsalogatni, hogy beírjuk az „init 3” parancsot.A konsol-nak NINCS 32bites változata. (Még 31-es, meg 33-as sincs. 😀 A processzor típusának semmi köze a konsol „felületéhez”.)
Végigolvasva ezt az egészet: böngészgesd az nvidia topikot, de legfõképpen ezt: http://www.suse.de/~sndirsch/nvidia-installer-HOWTO.html
mert, ha jól fogtam fel a problémádat, nem tudod felrakni az nvidia-drivert.kelemengabor wrote:OFF: döbbenet, hogy hol tart manapság az informatikaoktatás :ph34r:
(elnézést)Naja. Ha valaki annyi fáradságot sem vesz, hogy elolvassa a driver megjelölését, hogy az IA64 meg van valami AMD64. (Hogy ez mi a fene lehet?)
p3l3nk4 wrote:Azért nem idéztem pontosan mert wimfosban voltam.De most megteszem. Error:this .run file is intended for the Linux -x86 platform, but you appear to be running on Linux x86-64.Abortin installation.
kroki322 wrote:Tényleg senkinek még egy tipje sincs? Ne már… :unsure:Az ilyen hozzászólásokat lehetõleg mellõzd.
Várj türelmesen, amíg olyasvalaki idetéved, aki használ winex-et.pschmidt wrote:Szia,
ismerkednék a trolltech qtdesigner-ével csak sajnos az a problémám támadt, hogy az így elkészített programot nem tudom lefordítani, ugyanis hiányzik a qmake. Kerestem a cd-n, illetve a dvd-n de sajnos nem volt rajta. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy honnan tudnám ezt beszerezni?Köszönettel
Szerintem rajta van a telepítõn.
Ha neked az nem jó, akkor:
http://rpm.pbone.net/index.php3Morzel wrote:Sovi wrote:Hali!Az lenne a probléma, hogy a duplaékezetes betük helyén téglalap jelenik meg. Hol kell átállítani milyen betükészletet használjon? Debian+Fluxbox van fenn. Elöre is kösz.
Milyen linux alatt?
Morzel
Jó volt a tegnapi buli? Még nem ébredtél fel.
„Debian+Fluxbox van fenn.” -
SzerzőBejegyzés