Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,811-4,820 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ppc – intel procik hasonlítgatása #2036883
    Macskajancsi
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      „A kávézóban szíveskedjetek, mert egyébként érdekes.”
      Különben ez q-jó… eleve ott volt 🙂

      Jóvanna. Ha leesik az alkoholszintem, akkor ilyen mellékhatásai vannak.  😀

      Hozzászólás: ppc – intel procik hasonlítgatása #2036879
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Hozzászólás: zene #2036824
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Lara wrote:
          és olyan 10.0át honnan tudok szerezni?

          Pl. a suse oldaláról. (Hogy mik vannak!  :D)
          http://www.novell.com/products/suselinux/downloads/ftp/mirrors_isos.html

          Innen válassz valami közeli letöltõhelyet.

          Hozzászólás: ppc – intel procik hasonlítgatása #2036878
          Macskajancsi
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            „A kávézóban szíveskedjetek, mert egyébként érdekes.”
            Szétválasztjuk, mert még úgysem csináltam ilyet 🙂
            Mondjuk innen: NEm olyan gyenge gép ez! A 233-as proci olyan 400mhz-es intel-nek teljesítményt hozza a tesztjeim szerint!
            Mi legyen a címe?

            Erre én is kíváncsi vagyok, hogy lehet ugyanabban a témakörben másik topikot létrehozni. Még én sem csináltam, de más már igen, úgyhogy lehet. (Szétválaszt? van ilyen opció.)
            A címe? Talán „ppc – intel procik hasonlítgatása”. Vagy valami ilyesmi.

            Hozzászólás: ppc – intel procik hasonlítgatása #2036876
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Na de kedves fórumtársak…..
              Eltértetek a topik témájától.
              Ez itt

              OFF.

              A kávézóban szíveskedjetek, mert egyébként érdekes.

              Hozzászólás: zene #2036821
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Lara wrote:
                Macskajancsi: hû, ezek már bonyolult kérések nekem :), szóval
                1, Suse 8.2
                2 nem
                3. ne bánts… nem tudom 🙁
                4. a hang alapjáraton mûködik, csipogni is szokott és a cd is lejátsza, csak azt nem amit letöltök :((((

                Na így már könnyebb.
                Itt is azt tudnám mondani, amit egyéb topikokban már egypárszor leírtam:
                A yast – szoftver – telepítési források hozzáadása modulban add meg a forrásokat ez alapján:
                http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories

                Csak nálad van egy bibi:
                A 8.2 már nem támogatott, úgyhogy ezzel semmire nem fogsz menni. (a 8.2 már nincs a listákban)

                Tegyél fel egy újabb verziót, mondjuk a 10.0-át…

                Hozzászólás: zene #2036818
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  goraki wrote:
                  Jogi okokból nincsen benne sok kodek(pl mp3). Frissíts eggyet és kapsz(azt hiszem) valami multimedia pack-ot.

                  Ez így vala a 9.3-ban. A 10.0-ban nem.

                  Hozzászólás: zene #2036816
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Lara wrote:
                    légyszi valaki segítsen, tudom hogy linux-analfabéta vagyok teljesen, de akko se jövök rá hogy miért van hogy letöltök egy számot és sehogy nem sikerül utána meghallgatni, ugyanez van a rádiónál, elvileg elindul, de gyakorlatilag nem hallani semmit… nem tudjátok hogy miért lehet ez? elõre is köszi

                    Ez így kicsit nehéz lesz.
                    1. Milyen verziójú süsü?
                    2. Keverõpult beállításai? (Nem húztad esetleg nullára?)
                    3. Milyen alkalmazással akarod a zenét vagy a rádiót hallgatni?
                    4. A gép rendszerhangot ad ki magából? Vagy semmilyen hangszolgáltatás nem mûködik?

                    Tudom, hogyha adsz valami infót, akkor könnyû lenne a problémára választ adni. Ezt vegyük sportszerû nehezítésnek?  😀

                    Hozzászólás: Suse Linux Hálózat – HELP! #2036238
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      madmartigen wrote:
                      Macskajancsi wrote:
                      Az azonosítónál állítsd be a munkacsoportot, a tartományvezérlõt pedig állítsd a neked megfelelõre. Ha elsõdleges, akkor átveszi a windows server funkcióit.

                      Sambát lehet tartományvezérlõként mûködtetni? Ezt kipróbálnám…

                      Hozzászólás: Suse Linux Hálózat – HELP! #2036237
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        ksanyi wrote:
                        az világos hogy csak az léphet a gépemre aki a hálózatom része de egy munkahelyen ez adott esetben nem biztos hogy azonosítás nélkül jó dolog, met nálam mint irtam ugyanis ez van a linux on megosztott dolgokhoz simán hozzáférek az xp rõl azonosítás kérés nélkül

                        Bocsi. amikor a példabeállítást írtam, meg voltam róla gyõzõdve, hogy otthoni hálóhoz kell. Keresd meg a samba dokumentációt (/usr/share/doc/samba), ha nincs ott, külön fel kell telepíteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,811-4,820 / 5,804