Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kirandulo wrote:Suse 10.0 – PostgreSQL 8.0.x telepítésben elakadtam.
Már válaszoltam itt, de ugyanazt nem kell kétszer megkérdezni. :poketoungeb:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=10961.msg156648;topicseen#msg156648Ezt nézd meg, itt vannak a különbségek a full dvd és a letölthetõ verzió között:
http://www.novell.com/coolsolutions/tip/16076.htmlEgyébként a kétrétegû dvd is letölthetõ:
http://www.knetdome.com/bt/?torrent=suse100kirandulo wrote:Suse 10.0 – PostgreSQL 8.0.x telepítésben elakadtam.Nem tudjátok véletlenül hogy: Suse 10.0 -hoz létezik vhol postgresql 8.0.x rpm?
A postgresql programcsomagot a full kétrétegû dvd tartalmazza.
Szerk.:
Innen letölthetõ:
http://mirrors.sth.sze.hu/linux/suse/i386/9.3/suse/i586/
A verziószámok azonosak.„Pár napja tettem fel a SuSE 10.0 OSS-t, és lõn csoda: tökéletesen mûxik. Ha kell, leírom nekem milyen beállításokkal él az enyém, hátha… (HP-HP ???)”
Az bizony isteni lenne köszi szépen ! Alig várom 🙂
Egy ideig ezt csak nézegettem, de úgy gondolom, nem hagyom szó nélkül.
Csupán a Tsagit wrote:Akkor tehát az a Mercury nevû progi jobb mint a kopete ? :eh:Próbáld ki. :poketoungeb:
A mercury támogatja a webkamera kapcsolatot. Ha ilyenre vágysz, akkor ez a program kell neked.zeerocool wrote:Hát sikerült felrakni, de a felülirt pár file-t , ami miatt 20 hibaüzenettel „indult el” a gnome. Töröltem, majd ujra létrehoztam a flehasználót, így most jo. Suse-ban (10.0) is hasonlo a helyzet. Inkább keresek egy másikat, ez a vmware nem tetszik.Javaslat:
http://hup.hu/wiki/index.php/QEMUsagit wrote:Ja és hiába mountolom fel csak olvasni engedi írni nem mit kellene tennem ?Nyilván nem adtál írási jogot.
Mivel az eredeti témához már nincs köze, ide írom. (Felháborodást keltettem az rpm fájlok futtathatóságával. 😀 )
VectoR írta:
„kurvára mind1 milyen rendszered van, értsed meg hogy futtatási jog nem kell vah ha kell akkor adjad ki a chmod 0777 / -R parancsot mert ebben az esetben nincs is értelme a fájljogosultságkezelésnek…. futtatási jog a programokanak kell a tömörített csomagoknak nem és téma zárva. Kicsit olvasgass még…”kovi
forisber wrote:Hello minednkinek. keresem azt az okos inteligens linuxhoz értõ embert, aki meg tudná mondani, hogy mi a túró miatt van az, hogy a bejelentkezõ ablaknál nem mükszik a billentyûzet. :tellme: A rendzderbetöltõ ablaknál még megvolt… és 1 perc láss csodát: nincs bill. Most kezdtem el linuxot használni, de ne mondjátok azt hogy rosszabb a windowsnál, mert akkor feladom a pck elleni harcot. kérlek segítsetek. Köszi. (Lehet, hogy az USBs egerem nem teszik neki?)Milyen linux? Milyen klaviatúra?
Körünkben van jónéhány „okos, intelligens, linuxhoz értõ ember” (én csak szép vagyok :D) de valami info azért nem ártana…sagit wrote:Pedig baromi jo kis masina…..
nem lehet valami okossággal kicselezni ?:-)))))))))))))
A türelmes próbálkozás elõbb-utóbb meghozza gyümölcsét…. vagy nem. 😀
Mindenestre jó pár éve úgy vásárolok bármilyen hardvert, hogy elõtte megnézem az adatbázisban, hogy linux alatt támogatott-e. :poketoungeb:sagit wrote:Szia ! nem is látja így használni sem tudom drivert nem tláltam hozzá! -
SzerzőBejegyzés