Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
IKARUS wrote:Szóval hagyjuk / haddjuk (nemtom melyik a helyes)!
Inkább azt írom, hogy :Felejtsük el!
Elnézést kérek az újabb „újjabb” ért!
ata843 wrote:Hát ez csuda klassz. Megvan az az ipw-firmware – Firmware for Intel PRO/WLAN stb., stb.
Hogyan tovább? :blush:Hmm…
Kattints rá arra a mentõöv ikonra (balra lent), írd be a keresõbe: „wlan”.
Elég részletes leírás található.IKARUS wrote:Az nagyon tetszett, míg kezdõként a 9.1-essel nyomultam, de manapság sajna nem lenne jó, mert igényelnék wine-t, meg jó játékokat, amik eszik a 3D-t és a régi karimat nem támogatná a legújjabb 2 kattintásos SuSE NV driver… 🙁IKA
Ezt láttad már?
ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/XFree86/nvidia-installer-HOWTOintendo wrote:juj.bocsi. nem tudtam,h mi az a print filter. most már ezt is megtudtam. köszi.
ez azt jelenti,h linux alatt nincs ingyenes és reklámmentes driver ehez a nyomtatóhoz? hogy lehetséges ez? miért nem dod 1et össze a canon? nemhiszem,h akkora nagy meló lenne.
a segítséget mindenesetre köszönöm.A canon céggel kapcsolatban szívesen részt veszek egy félórás anyázásban.
A turboprint gyárt drivereket a canon-hoz (meg ez epson-hoz).
Ha belegondolsz, megéri a 30eurót, (kb. 7500ft) olcsóbban kijössz, mintha te magad írnál hozzá drivert.Elsõ lépésként töltsd le tõlük a drivert, telepítsd fel, és ha jól mûködik, vedd meg.
denesf wrote:Itt találhatók a telepítési források:
http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_RepositoriesYast – szoftver – telepítési forrás hozzáadása
és értelemszerûen kopizd be (egyenként) az ezen az oldalon található adatokat.Kicsit várni kell, mire feltölti, mert több forrást ma frissítettek, és nagyon sokan rákattantak…
Ha hibát ír ki, próbálkozz késõbb, biztos, hogy mûxik.vizsla wrote:Na, ja.intendo wrote:http://software.canon-europe.com/Printers/Bubble_Jet_Printers/PIXMA_iP150010092.aspBiztosan vak vagyok, de hol van ezen az oldalon linuxos driver?
Csak egy „print filter” van süsü 9.1-hez, amitõl még nem mûködik. (Csak nagyon alacsony felbontást tud produkálni, vagy színeset egyáltalán nem.)Semmit nem kell forrásból bûvészkedni.
Ha nem adtad meg a telepítési forrásokat (márpedig akkor a listában megjelennének a szükséges programok :poketoungeb:)
akkor látogass el ide:
http://ftp.gwdg.de/pub/linux/misc/suser-guru/rpm/10.0/RPMS/i686/
és töltsd le a k3b, k3b-lame, és a k3b-mad csomagokat.ata843 wrote:A wlant úgy emlékszem kiírta, hogy van, de nem indítja el. Van egy kék lámpa aminek világítani kéne, ha megy a wlan. Szerintem nincs hozzá driver. De ha jól tudom, nem ez volt a HP legsikeresebb gépe (nem csodálom), így lehet hogy nem is létezik hozzá driver. Ez lehetséges? :eh:Az úgy van, hogy itthon egy usb-hubon keresztül rá van még csatlakoztatva a géphez egy USB-s billentyûzet (Genius LuxMate), egy USB-s egér, egy USB-s külsõ rack. Ezek közül csak a billentyûzetet nem látja…
-
SzerzőBejegyzés