Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,911-4,920 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia driver probléma #2027698
    Macskajancsi
    Felhasználó
      IKARUS wrote:
      Szóval hagyjuk / haddjuk (nemtom melyik a helyes)!
      Inkább azt írom, hogy :

      Felejtsük el!

      Elnézést kérek az újabb „újjabb” ért!

      Hozzászólás: wlan beállítás #2026545
      Macskajancsi
      Felhasználó
        ata843 wrote:
        Hát ez csuda klassz. Megvan az az ipw-firmware – Firmware for Intel PRO/WLAN stb., stb.
        Hogyan tovább? :blush:

        Hmm…
        Kattints rá arra a mentõöv ikonra (balra lent), írd be a keresõbe: „wlan”.
        Elég részletes leírás található.

        Hozzászólás: Nvidia driver probléma #2027696
        Macskajancsi
        Felhasználó
          IKARUS wrote:
          Az nagyon tetszett, míg kezdõként a 9.1-essel nyomultam, de manapság sajna nem lenne jó, mert igényelnék wine-t, meg jó játékokat, amik eszik a 3D-t és a régi karimat nem támogatná a legújjabb 2 kattintásos SuSE NV driver… 🙁

          IKA

          Ezt láttad már?
          ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/XFree86/nvidia-installer-HOWTO

          Hozzászólás: canon PIXMA iP 1500 #2035597
          Macskajancsi
          Felhasználó
            intendo wrote:
            juj.bocsi. nem tudtam,h mi az a print filter. most már ezt is megtudtam. köszi.
            ez azt jelenti,h linux alatt nincs ingyenes és reklámmentes driver ehez a nyomtatóhoz? hogy lehetséges ez? miért nem dod 1et össze a canon? nemhiszem,h akkora nagy meló lenne.
            a segítséget mindenesetre köszönöm.

            A canon céggel kapcsolatban szívesen részt veszek egy félórás anyázásban.
            A turboprint gyárt drivereket a canon-hoz (meg ez epson-hoz).
            Ha belegondolsz, megéri a 30eurót, (kb. 7500ft) olcsóbban kijössz, mintha te magad írnál hozzá drivert.

            Elsõ lépésként töltsd le tõlük a drivert, telepítsd fel, és ha jól mûködik, vedd meg.

            Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029303
            Macskajancsi
            Felhasználó
              denesf wrote:
              Hozzászólás: suse 10.0 – K3b: Audio -> mp3 #2035762
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Itt találhatók a telepítési források:
                http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories

                Yast – szoftver – telepítési forrás hozzáadása
                és értelemszerûen kopizd be (egyenként) az ezen az oldalon található adatokat.

                Kicsit várni kell, mire feltölti, mert több forrást ma frissítettek, és nagyon sokan rákattantak…
                Ha hibát ír ki, próbálkozz késõbb, biztos, hogy mûxik.

                Hozzászólás: suse 10.0 – K3b: Audio -> mp3 #2035759
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  Na, ja.
                  Hozzászólás: canon PIXMA iP 1500 #2035595
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    intendo wrote:
                    http://software.canon-europe.com/Printers/Bubble_Jet_Printers/PIXMA_iP150010092.asp

                    Biztosan vak vagyok, de hol van ezen az oldalon linuxos driver?
                    Csak egy „print filter” van süsü 9.1-hez, amitõl még nem mûködik. (Csak nagyon alacsony felbontást tud produkálni, vagy színeset egyáltalán nem.)

                    Hozzászólás: suse 10.0 – K3b: Audio -> mp3 #2035756
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Semmit nem kell forrásból bûvészkedni.
                      Ha nem adtad meg a telepítési forrásokat (márpedig akkor a listában megjelennének a szükséges programok  :poketoungeb:)
                      akkor látogass el ide:
                      http://ftp.gwdg.de/pub/linux/misc/suser-guru/rpm/10.0/RPMS/i686/
                      és töltsd le a k3b, k3b-lame, és a k3b-mad csomagokat.

                      Hozzászólás: wlan beállítás #2026543
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        ata843 wrote:
                        A wlant úgy emlékszem kiírta, hogy van, de nem indítja el. Van egy kék lámpa aminek világítani kéne, ha megy a wlan. Szerintem nincs hozzá driver. De ha jól tudom, nem ez volt a HP legsikeresebb gépe (nem csodálom), így lehet hogy nem is létezik hozzá driver. Ez lehetséges? :eh:

                        Az úgy van, hogy itthon egy usb-hubon keresztül rá van még csatlakoztatva a géphez egy USB-s billentyûzet (Genius LuxMate), egy USB-s egér, egy USB-s külsõ rack. Ezek közül csak a billentyûzetet nem látja…

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,911-4,920 / 5,804