Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,921-4,930 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: wlan beállítás #2026541
    Macskajancsi
    Felhasználó
      ata843 wrote:
      Sziasztok! Megeshet, hogy az itteni értekezésetek alapján meg kéne tudnom csinálni, de azért kérdezek:
      HP nx9030-as laptop, Intel Pro/Wlan wireless hálózati kártyával. Most telepítettem rá a SuSE Linux 10-et.
      A problémám az, hogy ezt a bizonyos wlan kártyát sehogy sem tudom feléleszteni. (mellesleg az usb-s billentyûzetem sem akar mûködni).

      Ez mit jelent, hogy nem tudod feléleszteni? Fel sem ismeri?

      A laptopod billentyûzete usb-n kapcsolódik saját magához?  😀

      Hozzászólás: BootDVD ISO file-ból #2035734
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Nero – File – Burn image

        Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030588
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Firefox-on ugyanez. (1.07)

          Hozzászólás: canon PIXMA iP 1500 #2035593
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Itt a leírás.
            http://www.turboprint.de/english.html

            Amit belinkeltél, az a turboprint driver…  (30euro)
            Elõször próbáld ki, egy „turboprint” logo-t fog nyomni az általad nyomtatott képre.
            Ha megveszed, a logo eltûnik.

            Hozzászólás: Apache help #2035641
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Innen részemrõl passz
              Azért idecsatolom a legújabb examples-t, hátha segít.

              Hozzászólás: Apache help #2035639
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Az újabb süsü-kben itt találhatók példafájlok:
                /usr/share/doc/packages/SuSEfirewall2

                Sõt, az újabb verziókban a „personal-firewall”  már nem is létezik.

                Hozzászólás: Apache help #2035637
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Használhatnál újabb süsüt. A 8.0 kissé régi.
                  Már a 8.2-re sincs támogatás. (A süsü a 10.0-nál tar.  :D)

                  Van a 8.0-ban susefirewall2? Nem emlékszem.

                  Mielõtt bárminek nekikezdesz, ezt böngészd át:
                  http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=hajn%C3%B6veszt%C5%91&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=

                  Hozzászólás: canon PIXMA iP 1500 #2035591
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Belinkelnéd azt az oldalt? Tudomásom szerint ennek a típusnak a turboprint által készített fizetõs drivere létezik. (30 Euro)

                    Hozzászólás: Skype nem megy #2035603
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Talán próbáld a freetype-ot frissíteni. Nálam 6.3.8 a verziószáma.
                      Milyen verziójú süsü?

                      Hozzászólás: blackPanther OS #2032782
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        pityu62 wrote:
                        szia mindenkinek!Segítsetek legyetek szíves,Bp-tennék Xp mellé egyenlõre mert még nem ismerem annyira,de nagyon tetszik.A lényeg:most még live-ként használom(próbálgatom).80 gigás vinyóm van megosztva(c.d.)meghajtó nak persze ntsf-ben.a d-re próbáltam telepiteni ahogy a telepitõ visz de nem tudom formázni a d-t.egyenlõre eddig jutottam.segítsetek légyszi.üdv istván

                        Ezt hogy érted, hogy nem tudod formázni a „D”-t? Ha a BP nem képes kezelni az ntfs partíciókat (nem tudom), akkor windows alól szüntesd meg az adott partíciót. A BP ezek után létre tudja hozni magának.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,921-4,930 / 5,804