Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pityu62 wrote:Szia mindenkinek!Szeretnék segítséget kérni.:xp-mellé tenném egyenlõre a most még live-ként meglevõ Black panther-om.én még csak ismerkedek a linux-rendszerrel,de már most nagyon tetszik.De: telepitési gondjaim vannak,(elég sok),pedig nem vagyok teljessen ……..Türelmes segitséget keresnék,hogy végre életre kelthessem a kicsikét.Wait wrote:Egy p3as valami, de ilyen irodai csoda, a 8.1 is alig megy.
Hm. Az egyik gépem p3-as. Tökéletesen fut a 10.0.
Igaz, van benne 1GB memória…Hardverkövetelmény: min. 128MB RAM, ajánlott 256MB.
(Felraktam olyanra is, amiben csak 64 mega volt. Mûködött. Lassan.)kikay_ wrote:valahogy most jó…nem értemHa netán rájössz, hogy mitõl javult meg (vagy mitõl volt rossz), ne titkolózz…
Kristoforo wrote:mivel eléggé láma vagyok és a nyelvtudás is nemvan. két problémám lenne (Több is de azok nem ide vágnak) Rendszer indítási naplóban ez van a tûzfalról: „Starting Firewall Initialization (phase 2 of 2) SuSEfirewall2: Warning: ip6tables does not support state matching. Extended IPv6 support disabled.” … a másik yast-al telepítettem a Clamav virnyákirtót, de innentõl lila köd! :blush: hogy lehet ezt elindítani ,keresésre rávenni?A nyelvtudásnál a magyarra gondoltál? :poketoungeb: Van mit pótolni.
Mi a bajod az „extended IPv6 support disabled”-del? Nem engedélyezted a futását. (/etc/sysconfig – network – firewall – susefirewall2) Mihez kell?Ha telepítesz egy programot, dokumentációt is telepít.
Igazságod vagyon.
Beleírtam, hogy „Lezárva”.Lezárva.
xmouse wrote:HiWait wrote:Nem bírja el a gép a 10.0-át :(((Nane.
Milyen gép?
Ha elbírta a 8.1-et, elbírja a 10.0-t is.Mire gondolsz? Gyorsan gyártottam egy „árvíztûrõ tükörfúrógép” fájl-t, de jól látszanak az ékezetek.
Szerk.: Ellenõrizd a kódolást.
Konqueror – Beállítások – Betûtípusok – Alapértelmezett kódolás
(nálam iso-8859-2) -
SzerzőBejegyzés