Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem lenne egyszerûbb rpm-bõl felrakni?
zumike!
Ide is leírom:
Légy szíves értelmes topikcímet adni, mindannyiunk érdekében.
Ha valaki ilyen problémára keres, ezt hogy fogja megtalálni?e-mail-t nem olvasol? Meg privát üzenetet?
Lécciléccilécci……..Már írtam privit, de se egy levél, se egy telefon…. 😀
elnoyle wrote:letöltöttem telepíteném:kernel-source rpm-et keress
DjDarkman wrote:Szeretem mixelgetni es oda kell 2 hangkartya ,az 1ik a rendes kijovetel ,a masik a fulhallgato jel …Hát ezért kár két hangkártya a gépben.
Létezik olyan kis elosztó, amin egy gombnyomással elnémítható a hangszóró, és csak a füles szól.
Az ilyen jól jön pl. az internettelefonálásnál, így nem tud összegerjedni a hangszóróval a mikrofon.
De az általad kedvelt használatra is megfelel…Wait wrote:Két programot találtam ez alá, az egyik, a Gaim, aminek olyan régi verziószáma van, hogy nem ismeri az MSN protokollt, és a SuSE nem engedi frissíteni, illetve nem találja meg az új, rá való varziót, még a / mappában sem. A másik a a Kopete, amibe pedig beírom a nevemet-jelszavamat-becenevemet, elmentem, leokézom, rányomok hogy csatlakozás, és csak villog a jobb alsó sarokban a kis MSN pillangó, de nem történik semmi, még sok idõ elteltével, sok rányomással se. Próbálkoztam egyszer,-és kétszerkattintással, sehogy sem akar fölmenni, és ezt sem tudom frissíteni. Aki tud valami megoldást, vagy csak egy áthidalást akár másik programmal is, az kérem hogy szóljon nekem! Elõre is köszönöm!A 8.1 is olyan régi, hogy már támogatás sincs hozzá. (Már a 8.2-höz sincs.)
Javaslom egy újabb (pl. a 10.0-ás) verziójú süsü telepítését, a fent említett problémák ezen nem léteznek.Balage_82 wrote:Az íróban A105-ös LG által kiadott (gyári) firmware van.
Többnyire azért használok Arita 4x DVD-R lemezeket, mert azokkal soha nem volt bajom, „más” operációs rendszer alatt sem. Gondolom a TDK sem olyan rossz márka.
Bár most mindegyik féle lemezt kétszeresen írja, azt is amit régen tudott gyorsabban is.Már majdnem azt írtam, hogy frissítsd a firmware-t, de ez új.
Viszont azt csak most mondtad, hogy eddig tudta írni ezeket a lemezeket gyorsabban is.
Mi történt közben?A tdk valóban nem rossz márka, de vigyázz, kis hazánkban meglehetõsen sok hamisítvány van forgalomban.
Amíg nem tudjuk, mi változott a jó mûködés óta, addig senki nem tud segíteni.
Legfeljebb tippelgetünk. (A totón nyertél már?Balage_82 wrote:DVD-R lemezekkel is ugyanez a helyzet. Arita 4x DVD-R, pedig errõl a típusról tudom, hogy szereti az író.
Grrhhh.Milyen firmware van az íróban?
Nem próbálnád ki kevésbbé gagyi lemezzel?(Esetleg rászánhatnál egyszer 30-40Ft-tal többet egy lemezre. Próbának mindenképpen megéri.)
„…programok telepítve…”
Milyen programok?
kirandulo wrote:Lamer kérdés jön, most szólok.. :blush:
Felraktam a 10.0 -t. Nem tudok DVD-t lejátszani a KDE Kaffeine és RealPlayer-rel (és semmivel) sem, mert azt mondja, hogy valami legal okokból nem jó a xine engine-m, és figyelmeztet, hogy a kereskedelmi DVD-ket nem fogom tudni lejátszani..Mi a teendõ?
Telepítsd fel az mplayert.
A legegyszerûbb, ha a telepítési forrásokat kibõvíted ennek alapján:
http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
így nem kell a függõségekkel bíbelõdni. -
SzerzőBejegyzés