Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,941-4,950 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035282
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Nem lenne egyszerûbb rpm-bõl felrakni?

      Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035275
      Macskajancsi
      Felhasználó

        zumike!
        Ide is leírom:
        Légy szíves értelmes topikcímet adni, mindannyiunk érdekében.
        Ha valaki ilyen problémára keres, ezt hogy fogja megtalálni?

        e-mail-t nem olvasol? Meg privát üzenetet?
        Lécciléccilécci……..

        Hozzászólás: mplayer gtk probléma #2035272
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Már írtam privit, de se egy levél, se egy telefon…. 😀

          Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029867
          Macskajancsi
          Felhasználó
            elnoyle wrote:
            letöltöttem telepíteném:

            kernel-source rpm-et keress

            Hozzászólás: alapertelmezett hangkartya bealitasa #2034415
            Macskajancsi
            Felhasználó
              DjDarkman wrote:
              Szeretem mixelgetni es oda kell 2 hangkartya ,az 1ik a rendes kijovetel ,a masik a fulhallgato jel …

              Hát ezért kár két hangkártya a gépben.
              Létezik olyan kis elosztó, amin egy gombnyomással elnémítható a hangszóró, és csak a füles szól.
              Az ilyen jól jön pl. az internettelefonálásnál, így nem tud összegerjedni a hangszóróval a mikrofon.
              De az általad kedvelt használatra is megfelel…

              Hozzászólás: MSN SuSE 8.1 alatt #2035200
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Wait wrote:
                Két programot találtam ez alá, az egyik, a Gaim, aminek olyan régi verziószáma van, hogy nem ismeri az MSN protokollt, és a SuSE nem engedi frissíteni, illetve nem találja meg az új, rá való varziót, még a / mappában sem. A másik a a Kopete, amibe pedig beírom a nevemet-jelszavamat-becenevemet, elmentem, leokézom, rányomok hogy csatlakozás, és csak villog a jobb alsó sarokban a kis MSN pillangó, de nem történik semmi, még sok idõ elteltével, sok rányomással se. Próbálkoztam egyszer,-és kétszerkattintással, sehogy sem akar fölmenni, és ezt sem tudom frissíteni. Aki tud valami megoldást, vagy csak egy áthidalást akár másik programmal is, az kérem hogy szóljon nekem! Elõre is köszönöm!

                A 8.1 is olyan régi, hogy már támogatás sincs hozzá. (Már a 8.2-höz sincs.)
                Javaslom egy újabb (pl. a 10.0-ás) verziójú süsü telepítését, a fent említett problémák ezen nem léteznek.

                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Balage_82 wrote:
                  Az íróban A105-ös LG által kiadott (gyári) firmware van.
                  Többnyire azért használok Arita 4x DVD-R lemezeket, mert azokkal soha nem volt bajom, „más” operációs rendszer alatt sem. Gondolom a TDK sem olyan rossz márka.
                  Bár most mindegyik féle lemezt kétszeresen írja, azt is amit régen tudott gyorsabban is.

                  Már majdnem azt írtam, hogy frissítsd a firmware-t, de ez új.
                  Viszont azt csak most mondtad, hogy eddig tudta írni ezeket a lemezeket gyorsabban is.
                  Mi történt közben?

                  A tdk valóban nem rossz márka, de vigyázz, kis hazánkban meglehetõsen sok hamisítvány van forgalomban.

                  Amíg nem tudjuk, mi változott a jó mûködés óta, addig senki nem tud segíteni.
                  Legfeljebb tippelgetünk. (A totón nyertél már?

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Balage_82 wrote:
                    DVD-R lemezekkel is ugyanez a helyzet. Arita 4x DVD-R, pedig errõl a típusról tudom, hogy szereti az író.
                    Grrhhh.

                    Milyen firmware van az íróban?
                    Nem próbálnád ki kevésbbé gagyi lemezzel?

                    (Esetleg rászánhatnál egyszer 30-40Ft-tal többet egy lemezre. Próbának mindenképpen megéri.)

                    Hozzászólás: SUSE 9.3 faxolási gondok… #2034869
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „…programok telepítve…”

                      Milyen programok?

                      Hozzászólás: SUSE 10.0 – DVD lejátszás #2034958
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        kirandulo wrote:
                        Lamer kérdés jön, most szólok.. :blush:
                        Felraktam a 10.0 -t. Nem tudok DVD-t lejátszani a KDE Kaffeine és RealPlayer-rel (és semmivel) sem, mert azt mondja, hogy valami legal okokból nem jó a xine engine-m, és figyelmeztet, hogy a kereskedelmi DVD-ket nem fogom tudni lejátszani..

                        Mi a teendõ?

                        Telepítsd fel az mplayert.

                        A legegyszerûbb, ha a telepítési forrásokat kibõvíted ennek alapján:
                        http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
                        így nem kell a függõségekkel bíbelõdni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,941-4,950 / 5,804