Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vakri wrote:Ezt egy dvd-re írjam ki vagy 5 cdre? :blush: Hja hogy mik az igényeim? Hm, skype, msn és dc, mást nem nagyon szoktam használni. Esetleg torrent… 😀
A dvd-iso-t dvd-re, a cd-iso-kat cd-re…
1. http://www.skype.com Innen letölthetõ.
2. A kopete kezeli az msn klienseket, benne van az alaptelepítésben.
3. A dc++ tudomásom szerint fut wine alatt, de a telepítõ felrakja a kmldonkey-t, ehhez le kell tölteni az mldonkey-t.
4. Alaphelyzetben telepítésre kerül a BitTorrent és a KTorrent. Bár én az azureus-t használom. http://www.azureus.comvakri wrote:Sziasztok! Két winyóm van az egyiken (60 giga NTFS) van a suse 9.0 ás a windows, a másik egy 80 gigás NTFS csak háttértárolónak. A windowost látja a linux, de a másikat nem.vakri wrote:Vizsla kedves!Rudika! Eltévedtél?
Ez uhu-topik!iPod-om nincsen, de ha bármilyen usb vagy firewire eszközt rádugok a gépre, a „Meghajtók” mappában megjelenik.
A pendrive sem mûködik? (Ha van ilyened.)KaZo wrote:Szia Mindenki!
Volna egy olyan problémám, hogy egy avi fájlt nem sikerül dvd formátumú mpg fájllá konvertálnom a menkóderrel az mplayer doksijában megadott parancssorral. A többi fájllomat (AVI, WMV, MPG…) vitte, ezzel az egy fájllal kardozok egy ideje. (az mplayer lejátssza)vakri wrote:Biztos igazad lehet mert ez egy 9.0-ás minimum kétéves telepítõ-CD, bár frissített telepítéskor. Keresek hozzá másikat. KösziAz biz’ régi. Frissítsd a kde-t, a 3.4.2 verziójú már biztos, hogy jó, a kdenetwork3-InstantMessenger tartalmazza.
Bár egyszerûbb, ha felraksz egy 10.0-ás süsüt.dexter, nyugi.
Ebben a topikban már egy hónapra való OFF született.
Ezekután javasolni fogom egy „flame” szekció létrehozását, „dühöngõ” altopikkal.Egyél egypár falatot, az nyugtatólag fog hatni. 😀
zeerocool wrote:de miért nem lehet a hda3-at felmountolni?zeerocool wrote:Hellosztok.
Aztörtént velem, hogy eltünt a suse-m rendszerparticioja :'( .
Eddig ugy volt, hogy
hda1: ext3, pár film volt rajta, a home ba volt csatolva.
hda2: Debian sarge rendszerparticio
hda3: suse10.0 rendszerpartició
hda4: /home
hdb1: ext3, erre töltöttem lema reggel amikor indítottam a gépe, a boot menüben (grub) a suse-t választva azt irta ki, h nem lehet a hda3-at mountolni. Restart, majd még b 4x egymásután ugyanez. Ezután debiant indítottam (ez ép tanulgatom) és megpróbáltam felmountolni a hda3-at:
zc9:/home/zc9# mount /dev/hda3 /home/zc9/Desktop/b
mount: you must specify the filesystem type -
SzerzőBejegyzés