Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,981-4,990 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033531
    Macskajancsi
    Felhasználó
      vakri wrote:
      Ezt egy dvd-re írjam ki vagy 5 cdre?  :blush: Hja hogy mik az igényeim? Hm, skype, msn és dc, mást nem nagyon szoktam használni. Esetleg torrent… 😀

      A dvd-iso-t dvd-re, a cd-iso-kat cd-re…
      1. http://www.skype.com Innen letölthetõ.
      2. A kopete kezeli az msn klienseket, benne van az alaptelepítésben.
      3. A dc++ tudomásom szerint fut wine alatt, de a telepítõ felrakja a kmldonkey-t, ehhez le kell tölteni az mldonkey-t.
      4. Alaphelyzetben telepítésre kerül a BitTorrent és a KTorrent. Bár én az azureus-t használom. http://www.azureus.com

      Hozzászólás: Particiók #2031208
      Macskajancsi
      Felhasználó
        vakri wrote:
        Sziasztok! Két winyóm van az egyiken (60 giga NTFS) van a suse 9.0 ás a windows, a másik egy 80 gigás NTFS csak háttértárolónak. A windowost látja a linux, de a másikat nem.
        Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033528
        Macskajancsi
        Felhasználó
          vakri wrote:
          Vizsla kedves!
          Hozzászólás: hauppauge wintv pvr-150 #2033153
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Rudika! Eltévedtél?
            Ez uhu-topik!

            Hozzászólás: Suse 9.2 USB, Firewire #2034567
            Macskajancsi
            Felhasználó

              iPod-om nincsen, de ha bármilyen usb vagy firewire eszközt rádugok a gépre, a „Meghajtók” mappában megjelenik.
              A pendrive sem mûködik? (Ha van ilyened.)

              Hozzászólás: mencoder –help #1970212
              Macskajancsi
              Felhasználó
                KaZo wrote:
                Szia Mindenki!
                Volna egy olyan problémám, hogy egy avi fájlt nem sikerül dvd formátumú mpg fájllá konvertálnom a menkóderrel az mplayer doksijában megadott parancssorral. A többi fájllomat (AVI, WMV, MPG…) vitte, ezzel az egy fájllal kardozok egy ideje. (az mplayer lejátssza)
                Hozzászólás: Msn kliens #2032369
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  vakri wrote:
                  Biztos igazad lehet mert ez egy 9.0-ás minimum kétéves telepítõ-CD, bár frissített telepítéskor. Keresek hozzá másikat. Köszi

                  Az biz’ régi. Frissítsd a kde-t, a 3.4.2 verziójú már biztos, hogy jó, a kdenetwork3-InstantMessenger tartalmazza.
                  Bár egyszerûbb, ha felraksz egy 10.0-ás süsüt.

                  Hozzászólás: Topicösszevonási javaslat #2034469
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    dexter, nyugi.
                    Ebben a topikban már egy hónapra való OFF született.
                    Ezekután javasolni fogom egy „flame” szekció létrehozását, „dühöngõ” altopikkal.

                    Egyél egypár falatot, az nyugtatólag fog hatni.  😀

                    Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033526
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      zeerocool wrote:
                      de miért nem lehet a hda3-at felmountolni?
                      Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033524
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zeerocool wrote:
                        Hellosztok.
                        Aztörtént velem, hogy eltünt a suse-m rendszerparticioja :'( .
                        Eddig ugy volt, hogy
                        hda1: ext3, pár film volt rajta, a home ba volt csatolva.
                        hda2: Debian sarge rendszerparticio
                        hda3: suse10.0 rendszerpartició
                        hda4: /home
                        hdb1: ext3, erre töltöttem le

                        ma reggel amikor indítottam a gépe, a boot menüben (grub) a suse-t választva azt irta ki, h nem lehet a hda3-at mountolni. Restart, majd még b 4x egymásután ugyanez. Ezután debiant indítottam (ez ép tanulgatom) és megpróbáltam felmountolni a hda3-at:

                        zc9:/home/zc9# mount /dev/hda3 /home/zc9/Desktop/b
                        mount: you must specify the filesystem type

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,981-4,990 / 5,804