Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egy apró kiegészítés a hókuszpókuszhoz:
Nálam 2.6.11.4-21.9 a kernel verziószáma, és mûxik. :ph34r:vizsla wrote:Egyébként úgy hallottam a 2.6.14-es kernel már tartalmazza.Szakatt wrote:Macskajancsi, te Suse-t használsz? Hányast?RPM-bõl majdnem sikerült.:P Csak a telepítõ dvd kéne, mert függõség van.:)
Süsü-t használok, 9.3-ast.
Nem kell a telepítõlemez, add meg telepítési forrásként::
HTTP
mirrors.sth.sze.hu
linux/suse/i386/9.2Nálam van még ilyen:
sfwdec
„Swfdec is a library for rendering Flash® animations and games. It was originally designed as a basis library for creating Flash plugins for GStreamer, but it is a fully standalone library which only use the libart library for drawing. Swfdec is released under the LGPL.”„Mindenhol azt olvastam, hogy Suse-ra nem is próbáljak rpm-bõl mplayert telepíteni.”
Ne hidd el, próbáld meg. Mûködik.” Ennek örömére jött a gyanúm, hogy Suse-n semmi sem mûködik”
Mi az a semmi? Nálam pl. minden.Ez a flash nekem nem világos, nálam van egy „flash-player” telepítve:
„This package contains Macromedia’s Flash plugin for the supported webbrowsers. This includes Netcape6, Mozilla (all Gecko browsers) and Konqueror. Netscape 4 is not able to use Flash 6. „
Ezt tudja.Szakatt wrote:Hmmm…. Most vagy én vagyok nagyon hülye, vagy a Suse egy álcázott MS reklám.:DMPlayert próbáltam telepíteni: soksok szám meg betû megy felfelé a konzolon, már keztem örülni, viszont a végén kiírja, hogy [install] Error 2. A fileok fele le van fordítva, a másik fele meg forrásként hever a mappában.
Pórbáltam a Flash 4 All nevezetû dolgot is telepíteni, ez hamar abbahagyta, mert hiányolta a /usr/lib/qt3/mkspecs/default/qmake.conf nevû filet.Nem lenne egyszerûbb rpm-bõl?
Egyébként honnan jött ez az M$ reklám dolog?
Az a Flash 4 All nevezetû az micsoda?Szakatt wrote:nekem18 wrote:Pl.nekem pont ezt nem fogadja el. ^_^A türelmes próbálkozást elõbb-utóbb siker koronázza.
Biztos, hogy jól írtad be?Használd ezt::
HTTP
mirrors.sth.sze.hu
linux/suse/i386/9.3Zazu wrote:Konkrétan, nem fogadja el.De mit nem fogad el?
Egyébként volt már olyan, hogy nem találta a szervert, nyilván valahol túl volt terhelve. Pár óra múlva meg elfogadta.Azért elárulhatnád, ha nem titok, hogy KONKR
-
SzerzőBejegyzés