Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagy 10 helyrõl szedtem egyszerre!
[align=right][snapback]149247[/snapback][/align]Ezt úgy érted, hogy bittorrent klienssel?
SUSE: SUSE-9.3-Eval-DVD
DVD: ASUS DRW-1608P
Köszi
[align=right][snapback]149244[/snapback][/align]Még egy kérdés…
Honnan töltötted le?
Sok gondot hallottam a novell.hu-ról történt letöltésekkel kapcsolatban.
Kipróbáltam, letöltöttem, és az a dvd-lemez nem jó.
(Egymás után kétszer rossz, az már nem hiszem, hogy véletlen.)Helló!
Nekem is ez a gondom! A régi gépemen simán ment! Most vettem egy 64-bites AMD-t és nem nagyon akar elindulni!
Azt írtja, hogy nem találja a CD-t ( DVD-t ), kirpbóáltam az elõbb említetett paraméterrel, de úgy sem jó!
Full asus gépem van, asus dvd-író, lap…stb.
Mi lehet a gond?
[align=right][snapback]149242[/snapback][/align]Ez egy másik gond. Nálad az optikai meghajtóba tett lemezt nem találja.
Milyen asus dvd-író?
Milyen lemezt tettél bele?Csak a 9.0 van meg. Nem tudom letölteni, mert már bõven meg van a havi 1 gb letöltés limitem.
[align=right][snapback]149229[/snapback][/align]Az így érdekes lesz…
A süsü 5cd-je több mint 1GB. Négy hónap alatt meg is van. Addigra kijön az újabb verzió. 😀Hy!
Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudok valakivel videó beszélgetést folytatni úgy mint mondjuk win allat az msn-en?
Milyen progik vannak hozzá linux allat?A másik gépen(akivel beszélgetni szeretnék)Xp van tehát olyan progi kénne aminek van win-es és linuxos változata is.A webkamerát a linux simán felismerte tehát ez nem gond már csak valami messenger szerüség kénne hozzá.
Kösszi a tippeket
[align=right][snapback]149227[/snapback][/align]Ha ezt a 60 gigás fat32 particiót már a 98 is tudta(tapasztalat), akkor az xp miért nem :rolleyes: (nem kell válaszolni)? De már belõttem a 30 gigás particiókat, fstabot is megszenvedtem, akkor már maradjon így 🙂 . Lehet, hogy az egyik próba particióra fel is rakok egy suse9.0-át :rolleyes: . Amúgy az egyik haveromnak néztem, hogy mennyi particiója van, úgy néz ki kezdem tulhaladni ilyen téren 😀 .
Ui.:Valami gyökér az elõbb be akart törni a gépembe. De én megszivattam, jól! 😛
[align=right][snapback]149225[/snapback][/align]Amire nem kell válaszolni: kérdezd Billy-t.
Próbaképpen miért nem a 9.3-at rakod a süsü-bõl? A 9.0-ban még csak 2.4-es kernel van.
Nemsokára itt a 10.0. (október eleje)Ui.: Hogy szívattad meg?
Persze lehet, a hiba bennem van…
[align=right][snapback]149211[/snapback][/align]Hát persze, hogy benned van.
Nem átallottad jól feltelepíteni… 🙂Hát ezt kérdezem én is. Kidobja a firefoxot ablakostól ,letöltésestõl és ezt hányja a képembe.
[align=right][snapback]149202[/snapback][/align]Nem tudjátok ,hogy ez miért jön elõ ,miért zárja be a firefoxot mindenestül és miért nem vertem még nyakon azt a tetvet aki ezt igy programozza ?
[align=right][snapback]149197[/snapback][/align]Ez mire jön elõ?
http://www.opensuse.org/PowerPC_Documentation
http://www.opensuse.org/PPC:Installation_issue
http://www.opensuse.org/PPC:Partitioning
http://www.opensuse.org/PPC:Boot
http://www.opensuse.org/PPC:Supported_hardwareEzt gugli nélkül találtam az opensüsü oldalán.
Szvsz talán meg kéne várni a végleges verziót. -
SzerzőBejegyzés