Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,191-5,200 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 9.3 + nemlétezõ merevlemez #2026368
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Vagy 10 helyrõl szedtem egyszerre!
      [align=right][snapback]149247[/snapback][/align]

      Ezt úgy érted, hogy bittorrent klienssel?

      Hozzászólás: Suse 9.3 + nemlétezõ merevlemez #2026366
      Macskajancsi
      Felhasználó

        SUSE: SUSE-9.3-Eval-DVD

        DVD: ASUS DRW-1608P

        Köszi
        [align=right][snapback]149244[/snapback][/align]

        Még egy kérdés…
        Honnan töltötted le?
        Sok gondot hallottam a novell.hu-ról történt letöltésekkel kapcsolatban.
        Kipróbáltam, letöltöttem, és az a dvd-lemez nem jó.
        (Egymás után kétszer rossz, az már nem hiszem, hogy véletlen.)

        Hozzászólás: Suse 9.3 + nemlétezõ merevlemez #2026364
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Helló!

          Nekem is ez a gondom! A régi gépemen simán ment! Most vettem egy 64-bites AMD-t és nem nagyon akar elindulni!

          Azt írtja, hogy nem találja a CD-t ( DVD-t ), kirpbóáltam az elõbb említetett paraméterrel, de úgy sem jó!

          Full asus gépem van, asus dvd-író, lap…stb.

          Mi lehet a gond?
          [align=right][snapback]149242[/snapback][/align]

          Ez egy másik gond. Nálad az optikai meghajtóba tett lemezt nem találja.
          Milyen asus dvd-író?
          Milyen lemezt tettél bele?

          Hozzászólás: 40 gigás partició fat32-re formázása #2029562
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Csak a 9.0 van meg. Nem tudom letölteni, mert már bõven meg van a havi 1 gb letöltés limitem.
            [align=right][snapback]149229[/snapback][/align]

            Az így érdekes lesz…
            A süsü 5cd-je több mint 1GB. Négy hónap alatt meg is van. Addigra kijön az újabb verzió. 😀

            Hozzászólás: Video beszélgetés #2029586
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Hy!
              Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudok valakivel videó beszélgetést folytatni úgy mint mondjuk win allat az msn-en?
              Milyen progik vannak hozzá linux allat?A másik gépen(akivel beszélgetni szeretnék)Xp van tehát olyan progi kénne aminek van win-es és linuxos változata is.A webkamerát a linux simán felismerte tehát ez nem gond már csak valami messenger szerüség kénne hozzá.
              Kösszi a tippeket
              [align=right][snapback]149227[/snapback][/align]

              http://www.mercury.to/index.php?sub=News

              Hozzászólás: 40 gigás partició fat32-re formázása #2029560
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Ha ezt a 60 gigás fat32 particiót már a 98 is tudta(tapasztalat), akkor az xp miért nem :rolleyes: (nem kell válaszolni)? De már belõttem a 30 gigás particiókat, fstabot is megszenvedtem, akkor már maradjon így 🙂 . Lehet, hogy az egyik próba particióra fel is rakok egy suse9.0-át :rolleyes: . Amúgy az egyik haveromnak néztem, hogy mennyi particiója van, úgy néz ki kezdem tulhaladni ilyen téren 😀 .

                Ui.:Valami gyökér az elõbb be akart törni a gépembe. De én megszivattam, jól! 😛
                [align=right][snapback]149225[/snapback][/align]

                Amire nem kell válaszolni: kérdezd Billy-t.
                Próbaképpen miért nem a 9.3-at rakod a süsü-bõl? A 9.0-ban még csak 2.4-es kernel van.
                Nemsokára itt a 10.0. (október eleje)

                Ui.: Hogy szívattad meg?

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948916
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Persze lehet, a hiba bennem van…
                  [align=right][snapback]149211[/snapback][/align]

                  Hát persze, hogy benned van.
                  Nem átallottad jól feltelepíteni… 🙂

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948914
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Hát ezt kérdezem én is. Kidobja a firefoxot ablakostól ,letöltésestõl és ezt hányja a képembe.
                    [align=right][snapback]149202[/snapback][/align]

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948912
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      ez mi ?

                      Nem tudjátok ,hogy ez miért jön elõ ,miért zárja be a firefoxot mindenestül  és miért nem vertem még nyakon azt a tetvet aki ezt igy programozza ?
                      [align=right][snapback]149197[/snapback][/align]

                      Ez mire jön elõ?

                      Hozzászólás: Suselinux letöltése ppc-re? #2029511
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 5,191-5,200 / 5,804