Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
Az lenne a kérdésem, hogy a SuSe telepítõjében lévõ partícionáló modul megbízható -e
a fent említett tevékenység elvégzésére.
Van egy 55 gigás elsõdleges partíció és ezt követi egy kb. 100 gigás.
Mindkettõ NTFS. A második elejébõl szeretnék egy adott részt (kb. 20-30 giga)
lecsippenteni a Suse -nak átméretezéssel.Mik a tapasztalataitok? Adatvesztés nélkül menni szokott a dolog?
A válaszokat elõre is köszönöm!
(Tudom, hogy kicsit felesleges ilyen miatt új témát kezdeni, de olyat nem találtam, amibe ez beleillene :blush: )
[align=right][snapback]148750[/snapback][/align]1. Megbízható. Ha nem bízol a linuxban, ne használd.
2. A második partíció elejébõl nem tudsz „lecsippeneteni”. Csak a végébõl.
3. Természetes, hogy adatvesztés nélkül megy, de elõbb töredezettségmentesíteni kell, és ajánlott kikapcsolni a virtuális memória automatikus kezelését. A telepítés után visszakapcsolhatod.Ezért valóban teljesen felesleges volt topikot nyitni, mindezek a kérdések részletesen taglalva megtalálhatók a SuSE felhasználói kézikönyv elején.
Ha magyar fordításra vágysz, régebbi verzió megtalálható a neten, ez a rész évek óta nem változott benne.
Hogy kedvenc idézetünkkel éljek: RTFM 😀Tudod, Bunya, ez épp olyan, amikor megkérdezik, hogy mér’ vágok olyan randa képet.
Nem vágom.
Ilyen.Ha még egy apróságot megtennél a kedvemért:
a topikcimben szereplõ hejesItt van 4 kép, killall jóvoltából:
http://valhalla.tx.hu/lfbuli/…Kell e lunix allat töredezetség mentesíteni a merevlemezt,…
[align=right][snapback]148547[/snapback][/align]Lunix alatt lehet hogy kell. 🙂
Linux alatt nem.Nem akarlak elkeseríteni barátom de a Win XP villámgyorsan feláll!
Nem egy Linux volt már a gépemen, én csak jeleztem, hogy a 9.3 valami iszonyat.
[align=right][snapback]148544[/snapback][/align]Ezt légy oly kedves, olvasd el:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrulesHa a problémád a SuSE-val továbbra is fennáll, keresd fel a Novell ügyfélszolgálatát.
A fröcsögõ, fikázó megnyilvánulásaidnak jobb helyet találsz egy másik fórumban.
Addig is nyithatsz topikot itt:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showforum=49
pl. „Miért utálja Zazu a SuSE linuxot?” cSrácok!
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a Suse egyre inkább visszafele fejlõdik. Amíg bejelentkezik a gép, addigra a költözõ madarak visszajönnek délrõl. Iszonyat. Ez az XMMS meg nevetséges. Micsoda szégyen, hogy alapból nem játszik MP3-mat! A RealPlayer meg igen. Már még a windows is játszik alapból MP3-mat.
hol vannak a képek?
[align=right][snapback]148417[/snapback][/align]Kis türelem.
Egyelõre nem tudom feltölteni, mert 10 perc várakozás után is csak szürke hátterem van, nem jön be az oldal.
Addig is az egyik:(Balra Bbt, jobbra Razoli, középen kisbetu szelleme, cola-val a kezében.)
Sziasztók!
Letöltöttem a wine 20050830.tar.gz programot.De sajna a kicsomagolás se megy.Olvasgattam de nem találtam a kérdésemre a megoldást.
Kérdésem:Hogyan tudom kicsomagolni.
[align=right][snapback]148424[/snapback][/align]Talán próbálj a fájlon kattintani egyet a jobb egérgombbal, és válassz a listából.
Milyen rendszert használsz?
… eddig Rad Hat 9.0-et használtam. Talán ott másként van?
[align=right][snapback]148357[/snapback][/align]Igen, és a debianban is.
Most megyek a LF sörözésre (Te miért nem jössz? :angry2: ), majd holnap megpróbálom kibogozni.http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…pic=14539&st=60
Ld. 72. számú hozzászólás
-
SzerzőBejegyzés