Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165704
    Macskajancsi
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      mi köze van a nyomtatásnak a kde-hez?! semmi.

      moljanesz wrote:
      szerintem se…. a kde4-ben ugyanaz a nyomtató illesztő varázsló van mint a kde3.5-ben…
      egy párszor már elindítottam, megismerem 🙂

      Valami köze áttételesen mégis van.
      Ti. amikor kde4-en kísérleteztem, a nyomtatás meghiúsult „más gyűjtőrendszer” vagy valami hasonló hibaüzenettel.
      Mivel a nyomtatáson kívül volt még kb. 20 bánatom, nem kísérleteztem, hanem felraktam a kde3-at.
      Összes hiba eltűnt.  🙂

      Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165689
      Macskajancsi
      Felhasználó
        goodle wrote:
        Nekem spec. vannak nyomtató gondjaim, telepítette a nyomtatómat de nem nyomtat semmilyen programmal, lehet hogy kde4 miatt van de a lényegen nem változtat, de ezen kívül semmi bajom nincs vele 🙂

        Amiatt van.
        Miután már megfontam a szemöldökömet is, feltettem a kde3-at, és a probléma megszűnt létezni.

        Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165690
        Macskajancsi
        Felhasználó
          goodle wrote:
          Nekem spec. vannak nyomtató gondjaim, telepítette a nyomtatómat de nem nyomtat semmilyen programmal, lehet hogy kde4 miatt van de a lényegen nem változtat, de ezen kívül semmi bajom nincs vele 🙂

          Amiatt van.
          Miután már megfontam a szemöldökömet is, feltettem a kde3-at, és a probléma megszűnt létezni.

          Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165673
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Rius wrote:
            Kezdő Linuxos vagyok és az lenne a kérdésem, hogy melyik linuxal kezdjek openSuse vagy Ubuntu?

            Ha rám hallgatsz, azt telepítesz, amit akarsz.  ;D

            Hozzászólás: Suse vagy Ubuntu #2165674
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Rius wrote:
              Kezdő Linuxos vagyok és az lenne a kérdésem, hogy melyik linuxal kezdjek openSuse vagy Ubuntu?

              Ha rám hallgatsz, azt telepítesz, amit akarsz.  ;D

              Hozzászólás: opensuse 11 #2164922
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Kb. 30 perc alatt töltöttem le a livecd-t. Az összes szükséges cucc a netről jött.
                De nem tartott addig, amíg töltögettél…. ;D

                Hozzászólás: opensuse 11 #2164923
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Kb. 30 perc alatt töltöttem le a livecd-t. Az összes szükséges cucc a netről jött.
                  De nem tartott addig, amíg töltögettél…. ;D

                  Hozzászólás: opensuse 11 #2164918
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    moljanesz: nem próbálnád ki az unrar programot? Nyílt forráskodú ingyenes program.
                    – Nem kell emulátorban futtatni egy vindózos programot
                    – az opensüsü tartalmazza a programot. Csak fel kéne telepíteni.  🙂

                    Hozzászólás: opensuse 11 #2164919
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      moljanesz: nem próbálnád ki az unrar programot? Nyílt forráskodú ingyenes program.
                      – Nem kell emulátorban futtatni egy vindózos programot
                      – az opensüsü tartalmazza a programot. Csak fel kéne telepíteni.  🙂

                      Hozzászólás: opensuse 11 #2164888
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zoltan22 wrote:
                        moljanesz wrote:
                        mert a wine alkalmazásban a winamp az nagyon gáz! 😀 el se indul, csak pattog az ikon egy darabig oszt semmi! ;D

                        Valamiert kilep indulaskor. Ha erdekel mi a baja, inditsd terminalbol, aztan hatha kikop egy hibauzenetet.

                        Csak zárójelben: minek wine alatt médialejátszót futtatni? A vindózosoknak csorog a nyáluk az amarok meg az mplayer láttán.
                        (Megjegyzem, ezek vindóz alatt is futnak. Az amarokhoz persze fel kell rakni a kde-t, ez pedig – a piacvezető operációs rendszerhez készült verzió – sajna még elég kezdetleges állapotban van.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 5,804