Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:mi köze van a nyomtatásnak a kde-hez?! semmi.moljanesz wrote:szerintem se…. a kde4-ben ugyanaz a nyomtató illesztő varázsló van mint a kde3.5-ben…
egy párszor már elindítottam, megismerem 🙂Valami köze áttételesen mégis van.
Ti. amikor kde4-en kísérleteztem, a nyomtatás meghiúsult „más gyűjtőrendszer” vagy valami hasonló hibaüzenettel.
Mivel a nyomtatáson kívül volt még kb. 20 bánatom, nem kísérleteztem, hanem felraktam a kde3-at.
Összes hiba eltűnt. 🙂goodle wrote:Nekem spec. vannak nyomtató gondjaim, telepítette a nyomtatómat de nem nyomtat semmilyen programmal, lehet hogy kde4 miatt van de a lényegen nem változtat, de ezen kívül semmi bajom nincs vele 🙂Amiatt van.
Miután már megfontam a szemöldökömet is, feltettem a kde3-at, és a probléma megszűnt létezni.goodle wrote:Nekem spec. vannak nyomtató gondjaim, telepítette a nyomtatómat de nem nyomtat semmilyen programmal, lehet hogy kde4 miatt van de a lényegen nem változtat, de ezen kívül semmi bajom nincs vele 🙂Amiatt van.
Miután már megfontam a szemöldökömet is, feltettem a kde3-at, és a probléma megszűnt létezni.Rius wrote:Kezdő Linuxos vagyok és az lenne a kérdésem, hogy melyik linuxal kezdjek openSuse vagy Ubuntu?Ha rám hallgatsz, azt telepítesz, amit akarsz. ;D
Rius wrote:Kezdő Linuxos vagyok és az lenne a kérdésem, hogy melyik linuxal kezdjek openSuse vagy Ubuntu?Ha rám hallgatsz, azt telepítesz, amit akarsz. ;D
Kb. 30 perc alatt töltöttem le a livecd-t. Az összes szükséges cucc a netről jött.
De nem tartott addig, amíg töltögettél…. ;DKb. 30 perc alatt töltöttem le a livecd-t. Az összes szükséges cucc a netről jött.
De nem tartott addig, amíg töltögettél…. ;Dmoljanesz: nem próbálnád ki az unrar programot? Nyílt forráskodú ingyenes program.
– Nem kell emulátorban futtatni egy vindózos programot
– az opensüsü tartalmazza a programot. Csak fel kéne telepíteni. 🙂moljanesz: nem próbálnád ki az unrar programot? Nyílt forráskodú ingyenes program.
– Nem kell emulátorban futtatni egy vindózos programot
– az opensüsü tartalmazza a programot. Csak fel kéne telepíteni. 🙂zoltan22 wrote:moljanesz wrote:mert a wine alkalmazásban a winamp az nagyon gáz! 😀 el se indul, csak pattog az ikon egy darabig oszt semmi! ;DValamiert kilep indulaskor. Ha erdekel mi a baja, inditsd terminalbol, aztan hatha kikop egy hibauzenetet.
Csak zárójelben: minek wine alatt médialejátszót futtatni? A vindózosoknak csorog a nyáluk az amarok meg az mplayer láttán.
(Megjegyzem, ezek vindóz alatt is futnak. Az amarokhoz persze fel kell rakni a kde-t, ez pedig – a piacvezető operációs rendszerhez készült verzió – sajna még elég kezdetleges állapotban van.) -
SzerzőBejegyzés