Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zoltan22 wrote:moljanesz wrote:mert a wine alkalmazásban a winamp az nagyon gáz! 😀 el se indul, csak pattog az ikon egy darabig oszt semmi! ;D
Valamiert kilep indulaskor. Ha erdekel mi a baja, inditsd terminalbol, aztan hatha kikop egy hibauzenetet.
Csak zárójelben: minek wine alatt médialejátszót futtatni? A vindózosoknak csorog a nyáluk az amarok meg az mplayer láttán.
(Megjegyzem, ezek vindóz alatt is futnak. Az amarokhoz persze fel kell rakni a kde-t, ez pedig – a piacvezető operációs rendszerhez készült verzió – sajna még elég kezdetleges állapotban van.)goodle wrote:suse 11-ben kde_4nél problámák vannak a függőségekkel, mint pl: ktorrentet le akarja szedni mert hogy ütközik a kmahjongal amit fel akartam rakni 🙂
Van egy két hiba a KDE_4-est rakod fel te is találkozni fogsz vele biztos de majd javítják, nekem eddig semmi bajom nincs vele ami komolyabb lenne 🙂Speciel nálam felrakta a ktorrentet is, meg a mahjonggot is.
A második mondatodra: egy-két hiba? Talán egy-két tucat hiba. ;D
Most hadd ne soroljam, mikbe futottam bele pár óra alatt, de a vége az lett, hogy felpakoltam az egész kde3-at, és a dolgok rendje helyreállt.
A kde4-et időnként majd nézegetem, de a 4.1 előtt nem sok esélyt látok a mindennapi éles rendszeren való használatára.goodle wrote:suse 11-ben kde_4nél problámák vannak a függőségekkel, mint pl: ktorrentet le akarja szedni mert hogy ütközik a kmahjongal amit fel akartam rakni 🙂
Van egy két hiba a KDE_4-est rakod fel te is találkozni fogsz vele biztos de majd javítják, nekem eddig semmi bajom nincs vele ami komolyabb lenne 🙂Speciel nálam felrakta a ktorrentet is, meg a mahjonggot is.
A második mondatodra: egy-két hiba? Talán egy-két tucat hiba. ;D
Most hadd ne soroljam, mikbe futottam bele pár óra alatt, de a vége az lett, hogy felpakoltam az egész kde3-at, és a dolgok rendje helyreállt.
A kde4-et időnként majd nézegetem, de a 4.1 előtt nem sok esélyt látok a mindennapi éles rendszeren való használatára.goodle wrote:Illetve ha minden tárolót bepipálok ls még a mozzilat is akkor miért nincs frissítés a Ff3-ra?Talán jelöld ki frissítésre. ;D
goodle wrote:Illetve ha minden tárolót bepipálok ls még a mozzilat is akkor miért nincs frissítés a Ff3-ra?Talán jelöld ki frissítésre. ;D
moljanesz wrote:… az xp meg észre se veszi a linuxot! szerintem ezért korszerűbb!Amennyiben ext2 vagy ext3-as a linux fájlrendszere, akkor „észreveszi”.
Persze ehhez kell egy drájver, magától nem tudja.moljanesz wrote:… az xp meg észre se veszi a linuxot! szerintem ezért korszerűbb!Amennyiben ext2 vagy ext3-as a linux fájlrendszere, akkor „észreveszi”.
Persze ehhez kell egy drájver, magától nem tudja.(Minek egy gépre három rendszer? Kettő is sok. Az xp kapásból teljesen felesleges. Ezután dönts a süsü vagy a feketepárduc mellett. Mindkettőn mindent meg lehet csinálni.)
(Minek egy gépre három rendszer? Kettő is sok. Az xp kapásból teljesen felesleges. Ezután dönts a süsü vagy a feketepárduc mellett. Mindkettőn mindent meg lehet csinálni.)
Ezt a topikot hadd ne mozgassam sehova.
blackPanther szekció van, de sidux pl. nincs. ;DA témához:
nekem a k3b-vel soha nem volt gondom.
Kérdések: milyen processzor? Mennyi a memória? Milyen író? Rendesen felismeri az írható lemezt?
A packman-os k3b-ről van szó, vagy a telepítőn található – enyhén szólva kiherélt – verzióról?
Milyen verziójú a kde? Lett frissítve? -
SzerzőBejegyzés