Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: opensuse 11 #2164889
    Macskajancsi
    Felhasználó
      zoltan22 wrote:
      moljanesz wrote:
      mert a wine alkalmazásban a winamp az nagyon gáz! 😀 el se indul, csak pattog az ikon egy darabig oszt semmi! ;D

      Valamiert kilep indulaskor. Ha erdekel mi a baja, inditsd terminalbol, aztan hatha kikop egy hibauzenetet.

      Csak zárójelben: minek wine alatt médialejátszót futtatni? A vindózosoknak csorog a nyáluk az amarok meg az mplayer láttán.
      (Megjegyzem, ezek vindóz alatt is futnak. Az amarokhoz persze fel kell rakni a kde-t, ez pedig – a piacvezető operációs rendszerhez készült verzió – sajna még elég kezdetleges állapotban van.)

      Hozzászólás: opensuse 11 #2164882
      Macskajancsi
      Felhasználó
        goodle wrote:
        suse 11-ben kde_4nél problámák vannak a függőségekkel, mint pl: ktorrentet le akarja szedni mert hogy ütközik a kmahjongal amit fel akartam rakni 🙂
        Van egy két hiba a KDE_4-est rakod fel te is találkozni fogsz vele biztos de majd javítják, nekem eddig semmi bajom nincs vele ami komolyabb lenne 🙂

        Speciel nálam felrakta a ktorrentet is, meg a mahjonggot is.
        A második mondatodra: egy-két hiba? Talán egy-két tucat hiba.  ;D
        Most hadd ne soroljam, mikbe futottam bele pár óra alatt, de a vége az lett, hogy felpakoltam az egész kde3-at, és a dolgok rendje helyreállt.
        A kde4-et időnként majd nézegetem, de a 4.1 előtt nem sok esélyt látok a mindennapi éles rendszeren való használatára.

        Hozzászólás: opensuse 11 #2164883
        Macskajancsi
        Felhasználó
          goodle wrote:
          suse 11-ben kde_4nél problámák vannak a függőségekkel, mint pl: ktorrentet le akarja szedni mert hogy ütközik a kmahjongal amit fel akartam rakni 🙂
          Van egy két hiba a KDE_4-est rakod fel te is találkozni fogsz vele biztos de majd javítják, nekem eddig semmi bajom nincs vele ami komolyabb lenne 🙂

          Speciel nálam felrakta a ktorrentet is, meg a mahjonggot is.
          A második mondatodra: egy-két hiba? Talán egy-két tucat hiba.  ;D
          Most hadd ne soroljam, mikbe futottam bele pár óra alatt, de a vége az lett, hogy felpakoltam az egész kde3-at, és a dolgok rendje helyreállt.
          A kde4-et időnként majd nézegetem, de a 4.1 előtt nem sok esélyt látok a mindennapi éles rendszeren való használatára.

          Hozzászólás: opensuse 11 #2164876
          Macskajancsi
          Felhasználó
            goodle wrote:
            Illetve ha minden tárolót bepipálok ls még a mozzilat is akkor miért nincs frissítés a Ff3-ra?

            Talán jelöld ki frissítésre.  ;D

            Hozzászólás: opensuse 11 #2164877
            Macskajancsi
            Felhasználó
              goodle wrote:
              Illetve ha minden tárolót bepipálok ls még a mozzilat is akkor miért nincs frissítés a Ff3-ra?

              Talán jelöld ki frissítésre.  ;D

              Macskajancsi
              Felhasználó
                moljanesz wrote:
                … az xp meg észre se veszi a linuxot! szerintem ezért korszerűbb!

                Amennyiben ext2 vagy ext3-as a linux fájlrendszere, akkor „észreveszi”.
                Persze ehhez kell egy drájver, magától nem tudja.

                Macskajancsi
                Felhasználó
                  moljanesz wrote:
                  … az xp meg észre se veszi a linuxot! szerintem ezért korszerűbb!

                  Amennyiben ext2 vagy ext3-as a linux fájlrendszere, akkor „észreveszi”.
                  Persze ehhez kell egy drájver, magától nem tudja.

                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    (Minek egy gépre három rendszer? Kettő is sok. Az xp kapásból teljesen felesleges. Ezután dönts a süsü vagy a feketepárduc mellett. Mindkettőn mindent meg lehet csinálni.)

                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      (Minek egy gépre három rendszer? Kettő is sok. Az xp kapásból teljesen felesleges. Ezután dönts a süsü vagy a feketepárduc mellett. Mindkettőn mindent meg lehet csinálni.)

                      Hozzászólás: k3b lassan indul, írás végére lefagy… #2164666
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Ezt a topikot hadd ne mozgassam sehova.
                        blackPanther szekció van, de sidux pl. nincs.  ;D

                        A témához:
                        nekem a k3b-vel soha nem volt gondom.
                        Kérdések: milyen processzor? Mennyi a memória? Milyen író? Rendesen felismeri az írható lemezt?
                        A packman-os k3b-ről van szó, vagy a telepítőn található – enyhén szólva kiherélt – verzióról?
                        Milyen verziójú a kde? Lett frissítve?

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 5,804