Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt a topikot hadd ne mozgassam sehova.
blackPanther szekció van, de sidux pl. nincs. ;DA témához:
nekem a k3b-vel soha nem volt gondom.
Kérdések: milyen processzor? Mennyi a memória? Milyen író? Rendesen felismeri az írható lemezt?
A packman-os k3b-ről van szó, vagy a telepítőn található – enyhén szólva kiherélt – verzióról?
Milyen verziójú a kde? Lett frissítve?Na átraktam a blackPanther-be.
De most aztán ne legyen keveredés más disztróval! ;D ;D ;DNa átraktam a blackPanther-be.
De most aztán ne legyen keveredés más disztróval! ;D ;D ;DVectoR wrote:Még én kértem a srácokat, hogy a Suse fóruma miatt a blackPanther témával ne offoljuk szét az egészet és mozgassák a blackPanther alá. Gondolom nem sikerült, mert még mindig a Suse-ba vagyunk.Há’ má’ nemazé’, de admin jogosultságod van.
Most néztem meg.Szívesen átmozgatom, ha már ennyire lustika vagy. ;D ;D ;D
(Ha holnapig nem sikerül neked, akkor megcsinálom. :))VectoR wrote:Még én kértem a srácokat, hogy a Suse fóruma miatt a blackPanther témával ne offoljuk szét az egészet és mozgassák a blackPanther alá. Gondolom nem sikerült, mert még mindig a Suse-ba vagyunk.Há’ má’ nemazé’, de admin jogosultságod van.
Most néztem meg.Szívesen átmozgatom, ha már ennyire lustika vagy. ;D ;D ;D
(Ha holnapig nem sikerül neked, akkor megcsinálom. :))lada2105 wrote:Az UHU tudomásom szerint debian alapú 😛
.uhu csomagjai vannak, de úgyanúgy azt apt-t használja csomagkezelőnek…
Nah mindegy, nem vitatkozom.Én vitatkozom.
Ami az apt-ot használja, az debian alapú?
Apt a süsülinuxban is van. Márpedig a süsü NEM debian alapú.
Egy disztró készítői olyan csomagkezelőt raknak a disztróba, amit akarnak. A süsüben yum is van. Akkor ez most micsoda? RedHat?
Vagy fedebianora? ;DSzóval ha lehet, ne keverjük a szezont a fazonnal, Kossuthot a vasúttal stb.
lada2105 wrote:Az UHU tudomásom szerint debian alapú 😛
.uhu csomagjai vannak, de úgyanúgy azt apt-t használja csomagkezelőnek…
Nah mindegy, nem vitatkozom.Én vitatkozom.
Ami az apt-ot használja, az debian alapú?
Apt a süsülinuxban is van. Márpedig a süsü NEM debian alapú.
Egy disztró készítői olyan csomagkezelőt raknak a disztróba, amit akarnak. A süsüben yum is van. Akkor ez most micsoda? RedHat?
Vagy fedebianora? ;DSzóval ha lehet, ne keverjük a szezont a fazonnal, Kossuthot a vasúttal stb.
valek wrote:Szervusztok!
Úgy érzem felháborító amit kérdezek, de mégis megteszem.
Meg lehet valahogyan oldani, hogy az mc használja a kukát? Vagy ilyesmi? A lényeg, hogy a törölt fájlokat ne darálja le teljesen, végérvényesen ne törölje.
Tudom, ez nem túl elegáns, de örülnék, ha megoldható lenne.Ez tényleg felháborító. Nahát, ilyet kérdezni! ;D ;D ;D
A kuka a ./trash könyvtár. Ha oda mozgatod a törölni kívánt fájlokat, csak a kuka ürítésekor vész el.
Persze ennyi erővel akárhová teheted, aztán később kitörlöd…Remélem, a válasz is felháborító…. ;D ;D ;D
sany wrote:Suse volt, amihez jórészben elég a dupla katt. 🙂Mihez kell duplakatt? Én szimplakattal oldom meg. 🙂
Még az envídija drájvert is egy kattintással tettem fel. ;D(Mindenki jól gondolja meg a duplakattot, mert szabadalomsértés is lehet belőle. :rolleyes:)
sany wrote:Suse volt, amihez jórészben elég a dupla katt. 🙂Mihez kell duplakatt? Én szimplakattal oldom meg. 🙂
Még az envídija drájvert is egy kattintással tettem fel. ;D(Mindenki jól gondolja meg a duplakattot, mert szabadalomsértés is lehet belőle. :rolleyes:)
-
SzerzőBejegyzés