Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: k3b lassan indul, írás végére lefagy… #2164667
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Ezt a topikot hadd ne mozgassam sehova.
      blackPanther szekció van, de sidux pl. nincs.  ;D

      A témához:
      nekem a k3b-vel soha nem volt gondom.
      Kérdések: milyen processzor? Mennyi a memória? Milyen író? Rendesen felismeri az írható lemezt?
      A packman-os k3b-ről van szó, vagy a telepítőn található – enyhén szólva kiherélt – verzióról?
      Milyen verziójú a kde? Lett frissítve?

      Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164393
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Na átraktam a blackPanther-be.
        De most aztán ne legyen keveredés más disztróval!  ;D ;D ;D

        Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164394
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Na átraktam a blackPanther-be.
          De most aztán ne legyen keveredés más disztróval!  ;D ;D ;D

          Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164373
          Macskajancsi
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            Még én kértem a srácokat, hogy a Suse fóruma miatt a blackPanther témával ne offoljuk szét az egészet és mozgassák a blackPanther alá. Gondolom nem sikerült, mert még mindig a Suse-ba vagyunk.

            Há’ má’ nemazé’, de admin jogosultságod van.
            Most néztem meg.

            Szívesen átmozgatom, ha már ennyire lustika vagy.  ;D ;D ;D
            (Ha holnapig nem sikerül neked, akkor megcsinálom.  :))

            Hozzászólás: Telepítés pendrive-ra #2164374
            Macskajancsi
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              Még én kértem a srácokat, hogy a Suse fóruma miatt a blackPanther témával ne offoljuk szét az egészet és mozgassák a blackPanther alá. Gondolom nem sikerült, mert még mindig a Suse-ba vagyunk.

              Há’ má’ nemazé’, de admin jogosultságod van.
              Most néztem meg.

              Szívesen átmozgatom, ha már ennyire lustika vagy.  ;D ;D ;D
              (Ha holnapig nem sikerül neked, akkor megcsinálom.  :))

              Hozzászólás: Apróbb hibák: boot, wlan, audio #2164073
              Macskajancsi
              Felhasználó
                lada2105 wrote:
                Az UHU tudomásom szerint debian alapú 😛
                .uhu csomagjai vannak, de úgyanúgy azt apt-t használja csomagkezelőnek…
                Nah mindegy, nem vitatkozom.

                Én vitatkozom.
                Ami az apt-ot használja, az debian alapú?
                Apt a süsülinuxban is van. Márpedig a süsü NEM debian alapú.
                Egy disztró készítői olyan csomagkezelőt raknak a disztróba, amit akarnak. A süsüben yum is van. Akkor ez most micsoda? RedHat?
                Vagy fedebianora?  ;D

                Szóval ha lehet, ne keverjük a szezont a fazonnal, Kossuthot a vasúttal stb.

                Hozzászólás: Apróbb hibák: boot, wlan, audio #2164074
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  lada2105 wrote:
                  Az UHU tudomásom szerint debian alapú 😛
                  .uhu csomagjai vannak, de úgyanúgy azt apt-t használja csomagkezelőnek…
                  Nah mindegy, nem vitatkozom.

                  Én vitatkozom.
                  Ami az apt-ot használja, az debian alapú?
                  Apt a süsülinuxban is van. Márpedig a süsü NEM debian alapú.
                  Egy disztró készítői olyan csomagkezelőt raknak a disztróba, amit akarnak. A süsüben yum is van. Akkor ez most micsoda? RedHat?
                  Vagy fedebianora?  ;D

                  Szóval ha lehet, ne keverjük a szezont a fazonnal, Kossuthot a vasúttal stb.

                  Hozzászólás: mc: apró bosszúságok #2039656
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    valek wrote:
                    Szervusztok!
                    Úgy érzem felháborító amit kérdezek, de mégis megteszem.
                    Meg lehet valahogyan oldani, hogy az mc használja a kukát? Vagy ilyesmi? A lényeg, hogy a törölt fájlokat ne darálja le teljesen, végérvényesen ne törölje.
                    Tudom, ez nem túl elegáns, de örülnék, ha megoldható lenne.

                    Ez tényleg felháborító. Nahát, ilyet kérdezni!  ;D ;D ;D
                    A kuka a ./trash könyvtár. Ha oda mozgatod a törölni kívánt fájlokat, csak a kuka ürítésekor vész el.
                    Persze ennyi erővel akárhová teheted, aztán később kitörlöd…

                    Remélem, a válasz is felháborító…. ;D ;D ;D

                    Hozzászólás: Összeakadhat a Linux és a Vista SP1 #2159590
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      sany wrote:
                      Suse volt, amihez jórészben elég a dupla katt. 🙂

                      Mihez kell duplakatt? Én szimplakattal oldom meg.  🙂
                      Még az envídija drájvert is egy kattintással tettem fel.  ;D

                      (Mindenki jól gondolja meg a duplakattot, mert szabadalomsértés is lehet belőle.  :rolleyes:)

                      Hozzászólás: Összeakadhat a Linux és a Vista SP1 #2159591
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        sany wrote:
                        Suse volt, amihez jórészben elég a dupla katt. 🙂

                        Mihez kell duplakatt? Én szimplakattal oldom meg.  🙂
                        Még az envídija drájvert is egy kattintással tettem fel.  ;D

                        (Mindenki jól gondolja meg a duplakattot, mert szabadalomsértés is lehet belőle.  :rolleyes:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 5,804