Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/684
Azaz: FireFTP, a firefox ftp-kliense.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/684
Azaz: FireFTP, a firefox ftp-kliense.
Egy pap barátom így fogalmazott:
– a butaság nem bűn, tehát megbocsátani sem lehet….Csak érdeklődöm: hol van a suse lapon piros kereszttel jelölt vacak? Az én warez susém ide küld:
http://www.skype.com/download/skype/linux/choose/A süsü oldalán ez a szkájp ismertetője:
http://en.opensuse.org/SkypeCsak érdeklődöm: hol van a suse lapon piros kereszttel jelölt vacak? Az én warez susém ide küld:
http://www.skype.com/download/skype/linux/choose/A süsü oldalán ez a szkájp ismertetője:
http://en.opensuse.org/Skypemilfer wrote:macskajancsi :
Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?Na végigolvastam.
1. Tegnap 15h27-kor dolgoztam. Késő estig.
2. Hál’Istennek, ilyen problémáim nincsenek. A k3b-t használom, más íróprogramot nem.
Továbbá: mindegyik gépemben relatíve új dvd-író van, kezelik a dual-layeres lemezeket (is).
3. Konklúzió: nehezen (valószínűleg egyáltalán nem) tudtam volna az általad ismertetett hibát reprodukálni, tehát ha a kérdésed időpontjában rögtön rácuppantam volna a témára, akkor is elintéztem volna egy vállrándítással.Remélem, kimerítő választ adtam. ;D ;D ;D
milfer wrote:macskajancsi :
Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?Na végigolvastam.
1. Tegnap 15h27-kor dolgoztam. Késő estig.
2. Hál’Istennek, ilyen problémáim nincsenek. A k3b-t használom, más íróprogramot nem.
Továbbá: mindegyik gépemben relatíve új dvd-író van, kezelik a dual-layeres lemezeket (is).
3. Konklúzió: nehezen (valószínűleg egyáltalán nem) tudtam volna az általad ismertetett hibát reprodukálni, tehát ha a kérdésed időpontjában rögtön rácuppantam volna a témára, akkor is elintéztem volna egy vállrándítással.Remélem, kimerítő választ adtam. ;D ;D ;D
milfer wrote:macskajancsi :
Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?
Egy hülye példán utólag könnyű csámcsogni.Megérkezett a holland kollégám. (Van Dógom)
Ígérem, ha lesz egy kis időm, végigolvasom a topikot. ;D(A hülye példával nem én példálóztam. )
milfer wrote:macskajancsi :
Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?
Egy hülye példán utólag könnyű csámcsogni.Megérkezett a holland kollégám. (Van Dógom)
Ígérem, ha lesz egy kis időm, végigolvasom a topikot. ;D(A hülye példával nem én példálóztam. )
milfer wrote:…..Akkor arra is lehet keresni a választ, hogy a windowsos nyomtató driverrel miért tudok fejet igazítani, meg tisztítani, meg tintapatront cserélni. A linuxossal meg csak nyomtatni.Ha nyomtatni akarok, először megtisztítja a fejet.
Amikor berakok egy új patront, beigazítja.Linuxom van.
Ja igaz, a linuxos drájver nem tud patront cserélni. Ahhoz el kell mennem a boltba, venni kell egyet, hazaviszem, kiveszem a régit, beteszem az újat.
De emlékeim szerint ez a vindózos időmben is így volt. ;D ;D ;DSzerk: hogy egy kicsit a témához is kapcsolódjak: tudok nyomtatni a megfelelő felületű dvd-re. :-*
-
SzerzőBejegyzés