Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Firefox kiterjesztések #2163426
    Macskajancsi
    Felhasználó

      https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/684

      Azaz: FireFTP, a firefox ftp-kliense.

      Hozzászólás: Firefox kiterjesztések #2163427
      Macskajancsi
      Felhasználó

        https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/684

        Azaz: FireFTP, a firefox ftp-kliense.

        Macskajancsi
        Felhasználó

          Egy pap barátom így fogalmazott:
          – a butaság nem bűn, tehát megbocsátani sem lehet….

          Hozzászólás: kopete, hangja vajon van neki? #2162833
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Csak érdeklődöm: hol van a suse lapon piros kereszttel jelölt vacak? Az én warez susém ide küld:
            http://www.skype.com/download/skype/linux/choose/

            A süsü oldalán ez a szkájp ismertetője:
            http://en.opensuse.org/Skype

            Hozzászólás: kopete, hangja vajon van neki? #2162834
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Csak érdeklődöm: hol van a suse lapon piros kereszttel jelölt vacak? Az én warez susém ide küld:
              http://www.skype.com/download/skype/linux/choose/

              A süsü oldalán ez a szkájp ismertetője:
              http://en.opensuse.org/Skype

              Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153693
              Macskajancsi
              Felhasználó
                milfer wrote:
                macskajancsi :
                Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?

                Na végigolvastam.
                1. Tegnap 15h27-kor dolgoztam. Késő estig.
                2. Hál’Istennek, ilyen problémáim nincsenek. A k3b-t használom, más íróprogramot nem.
                Továbbá: mindegyik gépemben relatíve új dvd-író van, kezelik a dual-layeres lemezeket (is).
                3. Konklúzió: nehezen (valószínűleg egyáltalán nem) tudtam volna az általad ismertetett hibát reprodukálni, tehát ha a kérdésed időpontjában rögtön rácuppantam volna a témára, akkor is elintéztem volna egy vállrándítással.

                Remélem, kimerítő választ adtam.  ;D ;D ;D

                Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153694
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  milfer wrote:
                  macskajancsi :
                  Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?

                  Na végigolvastam.
                  1. Tegnap 15h27-kor dolgoztam. Késő estig.
                  2. Hál’Istennek, ilyen problémáim nincsenek. A k3b-t használom, más íróprogramot nem.
                  Továbbá: mindegyik gépemben relatíve új dvd-író van, kezelik a dual-layeres lemezeket (is).
                  3. Konklúzió: nehezen (valószínűleg egyáltalán nem) tudtam volna az általad ismertetett hibát reprodukálni, tehát ha a kérdésed időpontjában rögtön rácuppantam volna a témára, akkor is elintéztem volna egy vállrándítással.

                  Remélem, kimerítő választ adtam.  ;D ;D ;D

                  Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153689
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    milfer wrote:
                    macskajancsi :
                    Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?
                    Egy hülye példán utólag könnyű csámcsogni.

                    Megérkezett a holland kollégám. (Van Dógom)
                    Ígérem, ha lesz egy kis időm, végigolvasom a topikot.  ;D

                    (A hülye példával nem én példálóztam. )

                    Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153690
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      milfer wrote:
                      macskajancsi :
                      Amikor a problémát (booktype állítás) kellett megoldani akkor hol voltál ?
                      Egy hülye példán utólag könnyű csámcsogni.

                      Megérkezett a holland kollégám. (Van Dógom)
                      Ígérem, ha lesz egy kis időm, végigolvasom a topikot.  ;D

                      (A hülye példával nem én példálóztam. )

                      Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153683
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        milfer wrote:
                        …..Akkor arra is lehet keresni a választ, hogy a windowsos nyomtató driverrel miért tudok fejet igazítani, meg tisztítani, meg tintapatront cserélni. A linuxossal meg csak nyomtatni.

                        Ha nyomtatni akarok, először megtisztítja a fejet.
                        Amikor berakok egy új patront, beigazítja.

                        Linuxom van.

                        Ja igaz, a linuxos drájver nem tud patront cserélni. Ahhoz el kell mennem a boltba, venni kell egyet, hazaviszem, kiveszem a régit, beteszem az újat.
                        De emlékeim szerint ez a vindózos időmben is így volt.  ;D ;D ;D

                        Szerk: hogy egy kicsit a témához is kapcsolódjak: tudok nyomtatni a megfelelő felületű dvd-re.  :-*

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 5,804