Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mitől Video DVD a DVD #2153684
    Macskajancsi
    Felhasználó
      milfer wrote:
      …..Akkor arra is lehet keresni a választ, hogy a windowsos nyomtató driverrel miért tudok fejet igazítani, meg tisztítani, meg tintapatront cserélni. A linuxossal meg csak nyomtatni.

      Ha nyomtatni akarok, először megtisztítja a fejet.
      Amikor berakok egy új patront, beigazítja.

      Linuxom van.

      Ja igaz, a linuxos drájver nem tud patront cserélni. Ahhoz el kell mennem a boltba, venni kell egyet, hazaviszem, kiveszem a régit, beteszem az újat.
      De emlékeim szerint ez a vindózos időmben is így volt.  ;D ;D ;D

      Szerk: hogy egy kicsit a témához is kapcsolódjak: tudok nyomtatni a megfelelő felületű dvd-re.  :-*

      Hozzászólás: kopete, hangja vajon van neki? #2162799
      Macskajancsi
      Felhasználó

        A skype-ot használom.
        A kopete nem tud hangot kezelni tudomásom szerint. (Ha nem így van, valaki javítson ki.)

        Hozzászólás: kopete, hangja vajon van neki? #2162800
        Macskajancsi
        Felhasználó

          A skype-ot használom.
          A kopete nem tud hangot kezelni tudomásom szerint. (Ha nem így van, valaki javítson ki.)

          Hozzászólás: Haldokló HDD? #2161049
          Macskajancsi
          Felhasználó

            (Hogyan kell mélyformázni? Mélykonzolon?  🙂 🙂 🙂 )

            Hozzászólás: Haldokló HDD? #2161050
            Macskajancsi
            Felhasználó

              (Hogyan kell mélyformázni? Mélykonzolon?  🙂 🙂 🙂 )

              Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160339
              Macskajancsi
              Felhasználó
                lyozsi wrote:
                A Suse verziója sem ismeretlen, ….

                Most már nem….eddig nem mondtad, többszöri unszolásra sem.  ;D
                Egyébként már nem támogatott rendszer.
                Még jó, hogy a szoftverbázis naprakész.  🙂 A kurrens verzió: 10.3.

                A továbbiakra nézve:
                akármilyen disztrót választasz, érdemesebb a disztró SAJÁT honlapjáról töltögetni.

                Az ironizálásom pedig arra vonatkozott, hogy az ntfs-probléma ubuntun a suse topikban került kitárgyalásra.  😉

                Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160340
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  lyozsi wrote:
                  A Suse verziója sem ismeretlen, ….

                  Most már nem….eddig nem mondtad, többszöri unszolásra sem.  ;D
                  Egyébként már nem támogatott rendszer.
                  Még jó, hogy a szoftverbázis naprakész.  🙂 A kurrens verzió: 10.3.

                  A továbbiakra nézve:
                  akármilyen disztrót választasz, érdemesebb a disztró SAJÁT honlapjáról töltögetni.

                  Az ironizálásom pedig arra vonatkozott, hogy az ntfs-probléma ubuntun a suse topikban került kitárgyalásra.  😉

                  Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160333
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    lyozsi wrote:
                    HEURÉKA!!

                    Megoldódott a dolog. 

                    Elég banális: nem volt rendesen kiléptetve a win egyik hdd-n sem, csak hibernálva.
                    (mondjuk nem nagyon értem, hogy ez miért baj, de mindegy )

                    Lényeg: működik!

                    Köszönök mindent!

                    Most megtudtuk, hogy süsü 10.ismeretlen verzión hogyan lehet ntfs-t írni-olvasni.
                    Aki lusta visszalapozni: le kell szedni az ismeretlen verziójú süsülinuxot, és a helyébe felrakni a zubuntut.  ;D ;D ;D

                    Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160334
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      lyozsi wrote:
                      HEURÉKA!!

                      Megoldódott a dolog. 

                      Elég banális: nem volt rendesen kiléptetve a win egyik hdd-n sem, csak hibernálva.
                      (mondjuk nem nagyon értem, hogy ez miért baj, de mindegy )

                      Lényeg: működik!

                      Köszönök mindent!

                      Most megtudtuk, hogy süsü 10.ismeretlen verzión hogyan lehet ntfs-t írni-olvasni.
                      Aki lusta visszalapozni: le kell szedni az ismeretlen verziójú süsülinuxot, és a helyébe felrakni a zubuntut.  ;D ;D ;D

                      Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160321
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        lyozsi wrote:
                        Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek, de átállok az Ubuntu 8.04-re, úgy néz ki azzal menni fog a dolog, bár még azzal sem megy egyelőre. Viszont nyomon vagyok…

                        Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül.  ;D ;D ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 5,804