Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
milfer wrote:…..Akkor arra is lehet keresni a választ, hogy a windowsos nyomtató driverrel miért tudok fejet igazítani, meg tisztítani, meg tintapatront cserélni. A linuxossal meg csak nyomtatni.
Ha nyomtatni akarok, először megtisztítja a fejet.
Amikor berakok egy új patront, beigazítja.Linuxom van.
Ja igaz, a linuxos drájver nem tud patront cserélni. Ahhoz el kell mennem a boltba, venni kell egyet, hazaviszem, kiveszem a régit, beteszem az újat.
De emlékeim szerint ez a vindózos időmben is így volt. ;D ;D ;DSzerk: hogy egy kicsit a témához is kapcsolódjak: tudok nyomtatni a megfelelő felületű dvd-re. :-*
A skype-ot használom.
A kopete nem tud hangot kezelni tudomásom szerint. (Ha nem így van, valaki javítson ki.)A skype-ot használom.
A kopete nem tud hangot kezelni tudomásom szerint. (Ha nem így van, valaki javítson ki.)(Hogyan kell mélyformázni? Mélykonzolon? 🙂 🙂 🙂 )
(Hogyan kell mélyformázni? Mélykonzolon? 🙂 🙂 🙂 )
lyozsi wrote:A Suse verziója sem ismeretlen, ….Most már nem….eddig nem mondtad, többszöri unszolásra sem. ;D
Egyébként már nem támogatott rendszer.
Még jó, hogy a szoftverbázis naprakész. 🙂 A kurrens verzió: 10.3.A továbbiakra nézve:
akármilyen disztrót választasz, érdemesebb a disztró SAJÁT honlapjáról töltögetni.Az ironizálásom pedig arra vonatkozott, hogy az ntfs-probléma ubuntun a suse topikban került kitárgyalásra. 😉
lyozsi wrote:A Suse verziója sem ismeretlen, ….Most már nem….eddig nem mondtad, többszöri unszolásra sem. ;D
Egyébként már nem támogatott rendszer.
Még jó, hogy a szoftverbázis naprakész. 🙂 A kurrens verzió: 10.3.A továbbiakra nézve:
akármilyen disztrót választasz, érdemesebb a disztró SAJÁT honlapjáról töltögetni.Az ironizálásom pedig arra vonatkozott, hogy az ntfs-probléma ubuntun a suse topikban került kitárgyalásra. 😉
lyozsi wrote:HEURÉKA!!Megoldódott a dolog.
Elég banális: nem volt rendesen kiléptetve a win egyik hdd-n sem, csak hibernálva.
(mondjuk nem nagyon értem, hogy ez miért baj, de mindegy )Lényeg: működik!
Köszönök mindent!
Most megtudtuk, hogy süsü 10.ismeretlen verzión hogyan lehet ntfs-t írni-olvasni.
Aki lusta visszalapozni: le kell szedni az ismeretlen verziójú süsülinuxot, és a helyébe felrakni a zubuntut. ;D ;D ;Dlyozsi wrote:HEURÉKA!!Megoldódott a dolog.
Elég banális: nem volt rendesen kiléptetve a win egyik hdd-n sem, csak hibernálva.
(mondjuk nem nagyon értem, hogy ez miért baj, de mindegy )Lényeg: működik!
Köszönök mindent!
Most megtudtuk, hogy süsü 10.ismeretlen verzión hogyan lehet ntfs-t írni-olvasni.
Aki lusta visszalapozni: le kell szedni az ismeretlen verziójú süsülinuxot, és a helyébe felrakni a zubuntut. ;D ;D ;Dlyozsi wrote:Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek, de átállok az Ubuntu 8.04-re, úgy néz ki azzal menni fog a dolog, bár még azzal sem megy egyelőre. Viszont nyomon vagyok…Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül. ;D ;D ;D
-
SzerzőBejegyzés