Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lyozsi wrote:Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek, de átállok az Ubuntu 8.04-re, úgy néz ki azzal menni fog a dolog, bár még azzal sem megy egyelőre. Viszont nyomon vagyok…
Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül. ;D ;D ;D
etc/sysconfig szerkesztő
displaymanager – displaymanager_shutdown:
javaslat: auto
Ha root-ra van állítva, akkor….etc/sysconfig szerkesztő
displaymanager – displaymanager_shutdown:
javaslat: auto
Ha root-ra van állítva, akkor….Fel kell venni a telepítési forrásokat, és lerántja a függőségeket automatikusan.
Nem kell semmit sem fordítgatni.Fel kell venni a telepítési forrásokat, és lerántja a függőségeket automatikusan.
Nem kell semmit sem fordítgatni.Milyen verziót szeretnél feltuszkolni? Van süsüre rpm.
Milyen verziót szeretnél feltuszkolni? Van süsüre rpm.
birno wrote:Már unjátok a kérdéseimet és azért nem jön válasz vagy nem tudtok segíteni?
Utóbbi.
Várj türelmesen, amíg olyasvalaki idetéved, aki használ vmware-t.sagit wrote:Bocsi tehát van a Süsüs gép van a xp ami egy laptopon fut és wifi routeren keresztül csatlakozik .
A süsü kábelen.
Szeretném a süsü alól elérni az xp egy mappáját.köszi
Oszd meg a kérdéses mappát.
utána:
Samba.sagit wrote:Bocsi tehát van a Süsüs gép van a xp ami egy laptopon fut és wifi routeren keresztül csatlakozik .
A süsü kábelen.
Szeretném a süsü alól elérni az xp egy mappáját.köszi
Oszd meg a kérdéses mappát.
utána:
Samba. -
SzerzőBejegyzés