Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE10+NTFS probléma #2160322
    Macskajancsi
    Felhasználó
      lyozsi wrote:
      Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek, de átállok az Ubuntu 8.04-re, úgy néz ki azzal menni fog a dolog, bár még azzal sem megy egyelőre. Viszont nyomon vagyok…

      Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül.  ;D ;D ;D

      Hozzászólás: suse 10.3 kikapcsolás csak root-al. #2160286
      Macskajancsi
      Felhasználó

        etc/sysconfig szerkesztő
        displaymanager – displaymanager_shutdown:
        javaslat: auto
        Ha root-ra van állítva, akkor….

        Hozzászólás: suse 10.3 kikapcsolás csak root-al. #2160288
        Macskajancsi
        Felhasználó

          etc/sysconfig szerkesztő
          displaymanager – displaymanager_shutdown:
          javaslat: auto
          Ha root-ra van állítva, akkor….

          Hozzászólás: skype telepités #2159508
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Fel kell venni a telepítési forrásokat, és lerántja a függőségeket automatikusan.
            Nem kell semmit sem fordítgatni.

            Hozzászólás: skype telepités #2159509
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Fel kell venni a telepítési forrásokat, és lerántja a függőségeket automatikusan.
              Nem kell semmit sem fordítgatni.

              Hozzászólás: skype telepités #2159492
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Milyen verziót szeretnél feltuszkolni? Van süsüre rpm.

                Hozzászólás: skype telepités #2159493
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Milyen verziót szeretnél feltuszkolni? Van süsüre rpm.

                  Hozzászólás: Vmware full screen hiba #2084977
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    birno wrote:
                    Már unjátok a kérdéseimet és azért nem jön válasz vagy nem tudtok segíteni? smiley.gif

                    Utóbbi. 1.gif 
                    Várj türelmesen, amíg olyasvalaki idetéved, aki használ vmware-t.

                    Hozzászólás: suse 10.3 hálózat wifi winxp-vel #2159392
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      sagit wrote:
                      Bocsi tehát van a Süsüs gép van a xp ami egy laptopon fut és wifi routeren keresztül csatlakozik .
                      A süsü kábelen.
                      Szeretném a süsü alól elérni az xp egy mappáját.

                      köszi

                      Oszd meg a kérdéses mappát.
                      utána:
                      Samba.

                      Hozzászólás: suse 10.3 hálózat wifi winxp-vel #2159393
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        sagit wrote:
                        Bocsi tehát van a Süsüs gép van a xp ami egy laptopon fut és wifi routeren keresztül csatlakozik .
                        A süsü kábelen.
                        Szeretném a süsü alól elérni az xp egy mappáját.

                        köszi

                        Oszd meg a kérdéses mappát.
                        utána:
                        Samba.

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 5,804