Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sagit wrote:Sziasztok !
A fenti csatlakozást hogyan lehetne megcsinálni?
köszi
Számítógéppel.
Ennél bővebbet csak akkor tudok, ha több információ titkosítását feloldod.
Amit eddig lehet tudni:
– van legalább egy süsülinux gép
– van legalább egy xp-s gép
– valamelyik gépen (vagy mindegyiken) található wifi-vezérlő.Ha ennyi adat neked elég, csináld meg saját erőből.
sagit wrote:Sziasztok !A fenti csatlakozást hogyan lehetne megcsinálni?
köszi
Számítógéppel.
Ennél bővebbet csak akkor tudok, ha több információ titkosítását feloldod.
Amit eddig lehet tudni:
– van legalább egy süsülinux gép
– van legalább egy xp-s gép
– valamelyik gépen (vagy mindegyiken) található wifi-vezérlő.Ha ennyi adat neked elég, csináld meg saját erőből.
Tony Magic wrote:Köszönöm így már értem. Na most egy ideig lesz mit olvasnom, hogy be merjek írni a sysconfigba.Oda ne merj beleírni.
kisbetu wrote:ha susém lenne, megkeresném a lyasztban.
rendszer sysconfig névenTony Magic wrote:Köszönöm így már értem. Na most egy ideig lesz mit olvasnom, hogy be merjek írni a sysconfigba.Oda ne merj beleírni.
kisbetu wrote:ha susém lenne, megkeresném a lyasztban.
rendszer sysconfig névenTony Magic wrote:Így is marhaság?Igen.
Tony Magic wrote:Így is marhaság?Igen.
Tony Magic wrote:Megnéztem, beixeltem az ifup-ot…Tony Magic wrote:Azt jelenti, hogy ha elindítom a Knetworkmanagerrel mondjuk a wifit ….Nem tudlak követni.
Most már nem is akarlak.Világosan megmondtam (linket adtam a dokumentációra), hogy mi a teendő.
Ha huzat van a lakásban, valamelyik nyílászárót be kell csukni. Ha be van csukva, nem lehet ugyanakkor nyitva.
Nem tudom, világos-e a gondolatmenet.
Lapozz vissza, olvasd el még egyszer.Ha ezek után sem megy:
kisbetu wrote:Hozd át, megcsinálom.
Tony Magic wrote:Megnéztem, beixeltem az ifup-ot…Tony Magic wrote:Azt jelenti, hogy ha elindítom a Knetworkmanagerrel mondjuk a wifit ….Nem tudlak követni.
Most már nem is akarlak.Világosan megmondtam (linket adtam a dokumentációra), hogy mi a teendő.
Ha huzat van a lakásban, valamelyik nyílászárót be kell csukni. Ha be van csukva, nem lehet ugyanakkor nyitva.
Nem tudom, világos-e a gondolatmenet.
Lapozz vissza, olvasd el még egyszer.Ha ezek után sem megy:
kisbetu wrote:Hozd át, megcsinálom.
Tony Magic wrote:Azt jelenti, hogy ha elindítom a Knetworkmanagerrel mondjuk a wifit ami usb-n keresztül megy akkor semmi baj.. de ha a Knetworkmanagerrel, vagy a Kinternet-el próbálom bekapcsolni a vezetékes hálózatot akkor ledobja a wifit és csak a vezetékes hálózat fog üzemelni. Nekem szükségem van arra, hogy használjam egyidőben az usb-s wifit amin internetezek, plusz a hálózati kártyán keresztül kapcsolódó egyéb géppel egy másik hálózatot.Hazánk természeti adottságai kiválóan alkalmasak szavak pusztába kiáltására.
Kapcsold már ki azt a böszme netvörkmenedzsert. Azzal nem fog menni akkor sem, ha még ötven oldalt telefirkálunk ebben a topikban.
Tony Magic wrote:Azt jelenti, hogy ha elindítom a Knetworkmanagerrel mondjuk a wifit ami usb-n keresztül megy akkor semmi baj.. de ha a Knetworkmanagerrel, vagy a Kinternet-el próbálom bekapcsolni a vezetékes hálózatot akkor ledobja a wifit és csak a vezetékes hálózat fog üzemelni. Nekem szükségem van arra, hogy használjam egyidőben az usb-s wifit amin internetezek, plusz a hálózati kártyán keresztül kapcsolódó egyéb géppel egy másik hálózatot.Hazánk természeti adottságai kiválóan alkalmasak szavak pusztába kiáltására.
Kapcsold már ki azt a böszme netvörkmenedzsert. Azzal nem fog menni akkor sem, ha még ötven oldalt telefirkálunk ebben a topikban.
-
SzerzőBejegyzés