Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva 2008 Spring #2155320
    Macskajancsi
    Felhasználó
      istvan18 wrote:
      Csak nem beleírt a Windows a Linuxos partícióba?

      salaud wrote:
      Hozzátenném, külön driver nélkül a microsoft windows még olvasni SEM képes a linux-os filerendszert.

      Huh.
      Már majdnem megijedtem. 21.gif 

      Hozzászólás: Mandriva 2008 Spring #2155321
      Macskajancsi
      Felhasználó
        istvan18 wrote:
        Csak nem beleírt a Windows a Linuxos partícióba?

        salaud wrote:
        Hozzátenném, külön driver nélkül a microsoft windows még olvasni SEM képes a linux-os filerendszert.

        Huh.
        Már majdnem megijedtem. 21.gif 

        Hozzászólás: internet probléma #2157237
        Macskajancsi
        Felhasználó
          davidd2301 wrote:
          De most jogosan kérdezem maga normális? Megkérdezed mi az a dns válaszolok erre leoltasz, hogy ne viccelődjek mert tudod mi az. Akkor mi a búbánatért kérdezted?

          Ne idétlenkedj.
          Akkor lassan mondom, hogy megértsd:
          A dns értéke honnan van?

          De nekem már úgysem érdekes.

          Hozzászólás: internet probléma #2157238
          Macskajancsi
          Felhasználó
            davidd2301 wrote:
            De most jogosan kérdezem maga normális? Megkérdezed mi az a dns válaszolok erre leoltasz, hogy ne viccelődjek mert tudod mi az. Akkor mi a búbánatért kérdezted?

            Ne idétlenkedj.
            Akkor lassan mondom, hogy megértsd:
            A dns értéke honnan van?

            De nekem már úgysem érdekes.

            Hozzászólás: internet probléma #2157233
            Macskajancsi
            Felhasználó
              davidd2301 wrote:
              Domain Name Server (asszem). Hát ezvan ha ő igy akarja….

              Ne viccelődjünk.

              Tudom, minek a rövidítése a dns.
              De itt a témát részemről befejeztem.

              Hozzászólás: internet probléma #2157234
              Macskajancsi
              Felhasználó
                davidd2301 wrote:
                Domain Name Server (asszem). Hát ezvan ha ő igy akarja….

                Ne viccelődjünk.

                Tudom, minek a rövidítése a dns.
                De itt a témát részemről befejeztem.

                Hozzászólás: internet probléma #2157229
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  davidd2301 wrote:
                  1: ip: 192.168.0.1 netmask: 255.255.255.0 gateway: itt nincs dns: 192.168.1.1
                  2: ip: 192.168.0.2 netmask: 255.255.255.0 gateway: 192.168.0.1 dns: 192.168.1.1

                  Az a dns mi a búbánat?

                  Egyébként ez a hét vicce.
                  Egy lopott internethozzáférés megosztásához kérsz segítséget?

                  Hozzászólás: internet probléma #2157230
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    davidd2301 wrote:
                    1: ip: 192.168.0.1 netmask: 255.255.255.0 gateway: itt nincs dns: 192.168.1.1
                    2: ip: 192.168.0.2 netmask: 255.255.255.0 gateway: 192.168.0.1 dns: 192.168.1.1

                    Az a dns mi a búbánat?

                    Egyébként ez a hét vicce.
                    Egy lopott internethozzáférés megosztásához kérsz segítséget?

                    Hozzászólás: Superkaramba 0.39 #2057251
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Tony Magic wrote:
                      Tehetek valamit azért, hogy a superkaramba témái is mutassák a hőmérsékletet?

                      Nálam ez van:
                      Liquid Weather.
                      Igaz, ez nem a számítógép hőmérsékletét mutatja, hanem egy időjárásjelző.
                      Ez nem jó? 21.gif 

                      (Bocs, nem bírtam kihagyni. 1.gif  )

                      Egyébként nem igazán értem a problémát. Nem találtál megfelelő témát, vagy az erre szolgáló téma nem működik?

                      Hozzászólás: wifi beüzemelése… #2157765
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        pypus wrote:
                        ASUS 802.11G

                        És ez mi?
                        Mit mond az lspci?
                        Egyébként:
                        http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=30657

                        Ha jól rémlik, ez egy Ralink RT2500.
                        De nem rémlés kell, hanem konkrét tény.

                        Ld. fentebb pomm hozzászólását.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 5,804