Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
pypus wrote:ASUS 802.11G
És ez mi?
Mit mond az lspci?
Egyébként:
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=30657Ha jól rémlik, ez egy Ralink RT2500.
De nem rémlés kell, hanem konkrét tény.Ld. fentebb pomm hozzászólását.
pypus wrote:XP mellet szeretnék Ubuntut használni de sajnos nem tudok az internethez csatlakozni…! Ebben kérnék segítséget!
KÖszönöm
pypusTalán kegyeskednél méltóztatni közölni legalább a wifi-kártyád típusát? (A többiről egyelőre ne beszéljünk, majd ha ez megvan.)
Így erre csak azt tudom mondani: nekem működik.
pypus wrote:XP mellet szeretnék Ubuntut használni de sajnos nem tudok az internethez csatlakozni…! Ebben kérnék segítséget!
KÖszönöm
pypusTalán kegyeskednél méltóztatni közölni legalább a wifi-kártyád típusát? (A többiről egyelőre ne beszéljünk, majd ha ez megvan.)
Így erre csak azt tudom mondani: nekem működik.
rembutgood wrote:Mindenesetre érdekes. Ha még egy kezdő usernek nem menne, kde-vel driver telepítés után se, próbálja meg gnome-al.A hangot próbáld meg kde-vel, ha gnome-mal nem megy.
rembutgood wrote:Mindenesetre érdekes. Ha még egy kezdő usernek nem menne, kde-vel driver telepítés után se, próbálja meg gnome-al.A hangot próbáld meg kde-vel, ha gnome-mal nem megy.
rembutgood wrote:Tehát a szoftverforrás felvételénél URL-ben adom meg a repositori címét. És amikor termék hozzáadása/eltávolítása résznél rákeresek az alsára, nem talál semmit.Ezt kifejtenéd? Nálam nincs „termék hozzáadása/eltávolítása”.
A repo-kat a „telepítési források” modulban adom meg.
Ezután a „szoftver telepítése, eltávolítása” modulban minden megjelenik, amit a repo-k tartalmaznak.
Az alsa is.
Vagy te a „kiegészítő termék” modult akarod használni erre a célra? Az nem jó, nem erre való.rembutgood wrote:Tehát a szoftverforrás felvételénél URL-ben adom meg a repositori címét. És amikor termék hozzáadása/eltávolítása résznél rákeresek az alsára, nem talál semmit.Ezt kifejtenéd? Nálam nincs „termék hozzáadása/eltávolítása”.
A repo-kat a „telepítési források” modulban adom meg.
Ezután a „szoftver telepítése, eltávolítása” modulban minden megjelenik, amit a repo-k tartalmaznak.
Az alsa is.
Vagy te a „kiegészítő termék” modult akarod használni erre a célra? Az nem jó, nem erre való.Én is mindenkinek.
(Itt lopjátok a napot, ahelyett, hogy locsolni mennétek?
)Én is mindenkinek.
(Itt lopjátok a napot, ahelyett, hogy locsolni mennétek?
)rembutgood wrote:Ej no! Mennyi mindent tanulhatunk egymástól.Hümm.
Megnéztem egypár csomagot, nálam újabbak vannak más repóból. Még az ápdét ápdétje is régebbi, mint ami nálam van.
Majd ha lesz időm, folytatom a böngészést.
Első pillantásra nem találtam meg eme repóban rejlő nagy lehetőségeket. (Nyilván azért, mert nekem nincs erre kifejezetten szükségem.)Más: ha ez az új alsa bent van a csomagok között, hogy a bánatba nem tudod frissíteni? Milyen hibát ír ki?
Kíváncsivá tettél.
-
SzerzőBejegyzés
)