Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
rembutgood wrote:Ej no! Mennyi mindent tanulhatunk egymástól.
Hümm.
Megnéztem egypár csomagot, nálam újabbak vannak más repóból. Még az ápdét ápdétje is régebbi, mint ami nálam van.
Majd ha lesz időm, folytatom a böngészést.
Első pillantásra nem találtam meg eme repóban rejlő nagy lehetőségeket. (Nyilván azért, mert nekem nincs erre kifejezetten szükségem.)Más: ha ez az új alsa bent van a csomagok között, hogy a bánatba nem tudod frissíteni? Milyen hibát ír ki?
Kíváncsivá tettél.
rembutgood wrote:…fel van véve a szoftverforrások közé az opensuse 10.3 media/audio download link….Mondom, hogy érdemes idejárnom olvasgatni.
Vessetek meg, mint egy ágyat, de erről most hallok először.
Kaphatnék egy pontos linket?rembutgood wrote:…fel van véve a szoftverforrások közé az opensuse 10.3 media/audio download link….Mondom, hogy érdemes idejárnom olvasgatni.
Vessetek meg, mint egy ágyat, de erről most hallok először.
Kaphatnék egy pontos linket?Miért nem jó a kernel-default?
Mennyi memória van a gépben?
Hány processzorod van?
A lehetséges hibákra rákerestél az opensuse.org-on?
Pl.:http://en.opensuse.org/Special:Search?search=bigsmp&go.x=0&go.y=0&go=Go
Miért nem jó a kernel-default?
Mennyi memória van a gépben?
Hány processzorod van?
A lehetséges hibákra rákerestél az opensuse.org-on?
Pl.:http://en.opensuse.org/Special:Search?search=bigsmp&go.x=0&go.y=0&go=Go
rembutgood wrote:A másik probléma, hogy nincs hang. A hangerő szabályzó föl van húzva. A beállításoknál hiába tesztelem a hangot az pipát kap. Ennek se tudom mi baja van.Nálam van hang.
(Ha esetleg – feltéve, hogy nem titkos – valamilyen információt közzétennél a hangkártyádról, még az is elképzelhető, hogy valakinek ötlete támad a megoldással kapcsolatban.
De tényleg csak és kizárólag akkor adj konkrétumot, ha ezzel nem esik folt a személyiségi jogaidon.
)rembutgood wrote:A másik probléma, hogy nincs hang. A hangerő szabályzó föl van húzva. A beállításoknál hiába tesztelem a hangot az pipát kap. Ennek se tudom mi baja van.Nálam van hang.
(Ha esetleg – feltéve, hogy nem titkos – valamilyen információt közzétennél a hangkártyádról, még az is elképzelhető, hogy valakinek ötlete támad a megoldással kapcsolatban.
De tényleg csak és kizárólag akkor adj konkrétumot, ha ezzel nem esik folt a személyiségi jogaidon.
)A mai nap tanulsága:
rembutgood wrote:Mindenesetre érdekes. Ha még egy kezdő usernek nem menne, kde-vel driver telepítés után se, próbálja meg gnome-al.Nagyon megtisztelve érzem magam, hogy olvashattam ezt a topikot.
A mai nap tanulsága:
rembutgood wrote:Mindenesetre érdekes. Ha még egy kezdő usernek nem menne, kde-vel driver telepítés után se, próbálja meg gnome-al.Nagyon megtisztelve érzem magam, hogy olvashattam ezt a topikot.
lapatyo wrote:….Senki nem szokott más programothasználni,mint ami ott van???),De.
1. telepítés forrásból
2. más disztrók csomagjai esetén (deb, másfajta rpm mint pl. mandriva, fedora, slaki) az alien használataMegjegyzem, az elmúlt 2 évben egyikre sem volt szükségem, mert minden megvolt a disztróhoz. (suse)
-
SzerzőBejegyzés
)