Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lapatyo wrote:….Senki nem szokott más programothasználni,mint ami ott van???),
De.
1. telepítés forrásból
2. más disztrók csomagjai esetén (deb, másfajta rpm mint pl. mandriva, fedora, slaki) az alien használataMegjegyzem, az elmúlt 2 évben egyikre sem volt szükségem, mert minden megvolt a disztróhoz. (suse)
Tony Magic wrote:Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től.
Az biztos.
Még egypár ilyen, és nem állok meg a lábamon, hogy ez a topik még mindig nyitva van.
Tony Magic wrote:Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től.
Az biztos.
Még egypár ilyen, és nem állok meg a lábamon, hogy ez a topik még mindig nyitva van.
Tony Magic wrote:Bezártam, már senki sem tudja kinyitni
Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?
Tony Magic wrote:Bezártam, már senki sem tudja kinyitni
Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?
rembutgood wrote:Hello!De jó, hogy van ez a topic, így nekem nem kell nyitni a témában
.Az a baj, hogy nekem nem telepíti az nvidia drivert, hiányzó függéségekre hivatkozva.
Az opensusen található nvidiás leírás alapján próbálkoztam az 1clickes módszerrel.
Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/080322/nvidia_f_gg_s_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
erre hivatkozva nem sikerül a dolog.A kártyám intel 965 GM integrált. A newest, meg a legacy-k közül nem tudom hova tenni.
Egyébként a Compiz fusiont már telepítettem. Nem kellett volna még?
Mit ronthattam el
?Jaj.
Az intel kártya drájvere benne van a kernelben. 3D-t úgy kell csinálni, hogy egyszerű embertelen eszközökkel rakunk egy pipát a 3D engedélyezése mezőbe.(Ez a témafelvetés annyira lenyűgözött, hogy percekig meredten bámultam a monitort, aztán szemüveget cseréltem. De akkor is ugyanazt a szöveget láttam.
Ez szinte hihetetlen.
)rembutgood wrote:Hello!De jó, hogy van ez a topic, így nekem nem kell nyitni a témában
.Az a baj, hogy nekem nem telepíti az nvidia drivert, hiányzó függéségekre hivatkozva.
Az opensusen található nvidiás leírás alapján próbálkoztam az 1clickes módszerrel.
Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/080322/nvidia_f_gg_s_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
erre hivatkozva nem sikerül a dolog.A kártyám intel 965 GM integrált. A newest, meg a legacy-k közül nem tudom hova tenni.
Egyébként a Compiz fusiont már telepítettem. Nem kellett volna még?
Mit ronthattam el
?Jaj.
Az intel kártya drájvere benne van a kernelben. 3D-t úgy kell csinálni, hogy egyszerű embertelen eszközökkel rakunk egy pipát a 3D engedélyezése mezőbe.(Ez a témafelvetés annyira lenyűgözött, hogy percekig meredten bámultam a monitort, aztán szemüveget cseréltem. De akkor is ugyanazt a szöveget láttam.
Ez szinte hihetetlen.
)rembutgood wrote:… Telepítés végén a kapcsolat tesztelése nem sikerült de bejelentkezés után elindult a net, …Ez a jelenség akkor fordul elő, amikor nincsenek megadva a dns-címek.
Ugyanis ha a tesztelés időtartama alatt nem találja meg a szolgáltatót, akkor a teszt hibajelzéssel leáll.
Ugyanakkor normál használat esetén ez az időtartam hosszabb – előbb-utóbb megtalálja a szolgáltatót. (Legfeljebb közben kitavaszodik. Vagy beáll a havazás. A mostani időjárásban nem tudom, melyik a helytállóbb.
)rembutgood wrote:… Telepítés végén a kapcsolat tesztelése nem sikerült de bejelentkezés után elindult a net, …Ez a jelenség akkor fordul elő, amikor nincsenek megadva a dns-címek.
Ugyanis ha a tesztelés időtartama alatt nem találja meg a szolgáltatót, akkor a teszt hibajelzéssel leáll.
Ugyanakkor normál használat esetén ez az időtartam hosszabb – előbb-utóbb megtalálja a szolgáltatót. (Legfeljebb közben kitavaszodik. Vagy beáll a havazás. A mostani időjárásban nem tudom, melyik a helytállóbb.
)kisbetu wrote:A jogi képviselőt meg csókoltatjuk.Amit a tv-ből veszek fel, (és nem vhs-re, hanem dvd-re rögzítem, nem kereskedelmi céllal) az jogellenes?
Nem tudom, homályosíts fel.„-Te hol foglalkoztál jogászattal?
Most erre mit mondjon? Hogy nem ő foglalkozott jogászattal, hanem a jogászok ővele? Egykutya, fő a praxis.”
(Rejtő: A néma revolverek városa) -
SzerzőBejegyzés
.
?
)