Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programok telepítése,futtatása UHU alatt #2157336
    Macskajancsi
    Felhasználó
      lapatyo wrote:
      ….Senki nem szokott más programothasználni,mint ami ott van???),

      De.
      1. telepítés forrásból
      2. más disztrók csomagjai esetén (deb, másfajta rpm mint pl. mandriva, fedora, slaki) az alien használata

      Megjegyzem, az elmúlt 2 évben egyikre sem volt szükségem, mert minden megvolt a disztróhoz. (suse)

      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136206
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től. 103.gif 

        Az biztos.
        Még egypár ilyen, és nem állok meg a lábamon, hogy ez a topik még mindig nyitva van. 19.gif 

        Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136207
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          Macska úr ne flémelj, mert Te is megkapod a magadét ma kisbetu-től. 103.gif 

          Az biztos.
          Még egypár ilyen, és nem állok meg a lábamon, hogy ez a topik még mindig nyitva van. 19.gif 

          Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136202
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Bezártam, már senki sem tudja kinyitni 21.gif 

            Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?

            Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136203
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              Bezártam, már senki sem tudja kinyitni 21.gif 

              Mit zártál be? Otthon beragadt a spájzajtó?

              Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138466
              Macskajancsi
              Felhasználó
                rembutgood wrote:
                Hello!

                De jó, hogy van ez a topic, így nekem nem kell nyitni a témábancheesy.gif.

                Az a baj, hogy nekem nem telepíti az nvidia drivert, hiányzó függéségekre hivatkozva.

                Az opensusen található nvidiás leírás alapján próbálkoztam az 1clickes módszerrel.
                Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/080322/nvidia_f_gg_s_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
                erre hivatkozva nem sikerül a dolog.

                A kártyám intel 965 GM integrált. A newest, meg a legacy-k közül nem tudom hova tenni.

                Egyébként a Compiz fusiont már telepítettem. Nem kellett volna még?
                Mit ronthattam elhuh.gif?

                Jaj. 1.gif 
                Az intel kártya drájvere benne van a kernelben. 3D-t úgy kell csinálni, hogy egyszerű embertelen eszközökkel rakunk egy pipát a 3D engedélyezése mezőbe.

                (Ez a témafelvetés annyira lenyűgözött, hogy percekig meredten bámultam a monitort, aztán szemüveget cseréltem. De akkor is ugyanazt a szöveget láttam.
                Ez szinte hihetetlen. 102.gif  20.gif  )

                Hozzászólás: OpenSUSE 10.3 – Nvidia #2138467
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  rembutgood wrote:
                  Hello!

                  De jó, hogy van ez a topic, így nekem nem kell nyitni a témábancheesy.gif.

                  Az a baj, hogy nekem nem telepíti az nvidia drivert, hiányzó függéségekre hivatkozva.

                  Az opensusen található nvidiás leírás alapján próbálkoztam az 1clickes módszerrel.
                  Íme: http://kepfeltoltes.hu/view/080322/nvidia_f_gg_s_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
                  erre hivatkozva nem sikerül a dolog.

                  A kártyám intel 965 GM integrált. A newest, meg a legacy-k közül nem tudom hova tenni.

                  Egyébként a Compiz fusiont már telepítettem. Nem kellett volna még?
                  Mit ronthattam elhuh.gif?

                  Jaj. 1.gif 
                  Az intel kártya drájvere benne van a kernelben. 3D-t úgy kell csinálni, hogy egyszerű embertelen eszközökkel rakunk egy pipát a 3D engedélyezése mezőbe.

                  (Ez a témafelvetés annyira lenyűgözött, hogy percekig meredten bámultam a monitort, aztán szemüveget cseréltem. De akkor is ugyanazt a szöveget láttam.
                  Ez szinte hihetetlen. 102.gif  20.gif  )

                  Hozzászólás: DSL kapcsolat nem működik Suse 10.3 alatt #2157259
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    rembutgood wrote:
                    … Telepítés végén a kapcsolat tesztelése nem sikerült de bejelentkezés után elindult a net, …

                    Ez a jelenség akkor fordul elő, amikor nincsenek megadva a dns-címek.
                    Ugyanis ha a tesztelés időtartama alatt nem találja meg a szolgáltatót, akkor a teszt hibajelzéssel leáll.
                    Ugyanakkor normál használat esetén ez az időtartam hosszabb – előbb-utóbb megtalálja a szolgáltatót. (Legfeljebb közben kitavaszodik. Vagy beáll a havazás. A mostani időjárásban nem tudom, melyik a helytállóbb. 1.gif  )

                    Hozzászólás: DSL kapcsolat nem működik Suse 10.3 alatt #2157260
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      rembutgood wrote:
                      … Telepítés végén a kapcsolat tesztelése nem sikerült de bejelentkezés után elindult a net, …

                      Ez a jelenség akkor fordul elő, amikor nincsenek megadva a dns-címek.
                      Ugyanis ha a tesztelés időtartama alatt nem találja meg a szolgáltatót, akkor a teszt hibajelzéssel leáll.
                      Ugyanakkor normál használat esetén ez az időtartam hosszabb – előbb-utóbb megtalálja a szolgáltatót. (Legfeljebb közben kitavaszodik. Vagy beáll a havazás. A mostani időjárásban nem tudom, melyik a helytállóbb. 1.gif  )

                      Hozzászólás: DVD – Re’gi Magyar Filmek #2157129
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        A jogi képviselőt meg csókoltatjuk.

                        Amit a tv-ből veszek fel, (és nem vhs-re, hanem dvd-re rögzítem, nem kereskedelmi céllal) az jogellenes?
                        Nem tudom, homályosíts fel.

                        „-Te hol foglalkoztál jogászattal?
                        Most erre mit mondjon? Hogy nem ő foglalkozott jogászattal, hanem a jogászok ővele? Egykutya, fő a praxis.”
                        (Rejtő: A néma revolverek városa)

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 5,804