Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:A jogi képviselőt meg csókoltatjuk.
Amit a tv-ből veszek fel, (és nem vhs-re, hanem dvd-re rögzítem, nem kereskedelmi céllal) az jogellenes?
Nem tudom, homályosíts fel.„-Te hol foglalkoztál jogászattal?
Most erre mit mondjon? Hogy nem ő foglalkozott jogászattal, hanem a jogászok ővele? Egykutya, fő a praxis.”
(Rejtő: A néma revolverek városa)BlueSky wrote:Üdv.
Mire gondolsz pontosan? Ami nekem megvan? Vagy amit kiadtak? Vagy…Ami neked (meg másnak) megvan.
Aztán lehet művelődés céljából csereberélni.BlueSky wrote:Üdv.
Mire gondolsz pontosan? Ami nekem megvan? Vagy amit kiadtak? Vagy…Ami neked (meg másnak) megvan.
Aztán lehet művelődés céljából csereberélni.Az még nem világos, hogy hol van ebben a wireless.
Honnan jön a net? Milyen net? Adsl? Kábel? Postagalamb?
A net vezetéken jön?
A hálókártyák vezetéknélküliek?(Kicsit unom már a sok kérdezősködést. Ha nincs használható, korrekt információ, akkor itt kiszálltam.)
Az még nem világos, hogy hol van ebben a wireless.
Honnan jön a net? Milyen net? Adsl? Kábel? Postagalamb?
A net vezetéken jön?
A hálókártyák vezetéknélküliek?(Kicsit unom már a sok kérdezősködést. Ha nincs használható, korrekt információ, akkor itt kiszálltam.)
davidd2301 wrote:1. gép: windows ip: 192.168.0.1 (ezen van megosztva)Ugyanarról a kártyáról megy a külső és a belső háló is?
Nem egészséges dolog.Mi az, ami windows-on tökéletes, linuxon meg nem megy? A 2.-es gépen van egy windows is?
Ha nincs, akkor a problémát fogalmazzuk át.davidd2301 wrote:1. gép: windows ip: 192.168.0.1 (ezen van megosztva)Ugyanarról a kártyáról megy a külső és a belső háló is?
Nem egészséges dolog.Mi az, ami windows-on tökéletes, linuxon meg nem megy? A 2.-es gépen van egy windows is?
Ha nincs, akkor a problémát fogalmazzuk át.davidd2301 wrote:Hi!Van 1 problémám! Adott 1 gép ahol van 1 wireless internetkapcsolat ami megvan osztva. Annak a gépnek az ip-je 192.168.0.1. Ezen a gépen be van állítva windowson 192.168.0.2 ip, maszk 255.255.255.0 (a másikon is ugyanez), gatewayként 192.168.0.1 akkor ez windows alatt működik, viszont ha linux alatt alkalmazom ugyanezeket a beállításokat internet se megy + pingelni se tudom 192.168.0.1-t. Hogyan tudnám működésre bírni ezt az egészet linux alatt?
Lehetne részletesebben?
Pl.: 1. gép – linux – ip-cím1 – ip-cím 2
2. gép – windows – ip-cím
3. gép – mac – ip-cím
….stb.
A leírásodból (legalábbis nekem) nem világos a gépek/hálókártyák elrendezése.davidd2301 wrote:Hi!Van 1 problémám! Adott 1 gép ahol van 1 wireless internetkapcsolat ami megvan osztva. Annak a gépnek az ip-je 192.168.0.1. Ezen a gépen be van állítva windowson 192.168.0.2 ip, maszk 255.255.255.0 (a másikon is ugyanez), gatewayként 192.168.0.1 akkor ez windows alatt működik, viszont ha linux alatt alkalmazom ugyanezeket a beállításokat internet se megy + pingelni se tudom 192.168.0.1-t. Hogyan tudnám működésre bírni ezt az egészet linux alatt?
Lehetne részletesebben?
Pl.: 1. gép – linux – ip-cím1 – ip-cím 2
2. gép – windows – ip-cím
3. gép – mac – ip-cím
….stb.
A leírásodból (legalábbis nekem) nem világos a gépek/hálókártyák elrendezése.BlueSky wrote:Tehát olyanokat keresek, akik szeretik és gyűjtik (DVD-re írva) a régi magyar filmeket.Jó lenne egy lista a meglévőkről.
-
SzerzőBejegyzés