Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BlueSky wrote:Tehát olyanokat keresek, akik szeretik és gyűjtik (DVD-re írva) a régi magyar filmeket.
Jó lenne egy lista a meglévőkről.
Saman wrote:Telepítéskor is kibált csak akkor mondom majd beállítom aztán nem jött össze. 9.3ast telepítettem fel, de frítettem neten tehát elvileg akkor a legújabb van.A linket meg köszönöm:)
Jaj.
Elvileg lehet, gyakorlatilag meg egy nem támogatott disztrót raktál fel.
Ebben az esetben nem csodálkozom a hangkártya problémán.
A jelenlegi kurrens verzió: 10.3. (közben volt egy 10.0, 10.1, 10.2)
Akkor megismétlem: látogass el az opensuse.org-ra, töltsd le a 10.3-at, telepítsd fel, és ha még mindig fennáll a probléma, beszélhetünk róla.
Momentán ennek semmi értelme.Saman wrote:Telepítéskor is kibált csak akkor mondom majd beállítom aztán nem jött össze. 9.3ast telepítettem fel, de frítettem neten tehát elvileg akkor a legújabb van.A linket meg köszönöm:)
Jaj.
Elvileg lehet, gyakorlatilag meg egy nem támogatott disztrót raktál fel.
Ebben az esetben nem csodálkozom a hangkártya problémán.
A jelenlegi kurrens verzió: 10.3. (közben volt egy 10.0, 10.1, 10.2)
Akkor megismétlem: látogass el az opensuse.org-ra, töltsd le a 10.3-at, telepítsd fel, és ha még mindig fennáll a probléma, beszélhetünk róla.
Momentán ennek semmi értelme.Megtudhatnánk a süsülinux verziószámát?
Törölni kéne a hangkártyákat, majd újra felismertetni.
Telepítés közben hogyhogy nem nyafogott a hangért? Ha akkor jó volt, mi változott közben?
Egyébként:
http://www.alsa-project.org/main/index.php/Matrix:Module-cmipciA firefox-hoz:
ld. kettővel feljebb salaud kommentjét.
Kezdd el olvasgatni az opensuse.org oldalait. Rengeteg hasznos információt találsz.
Magyarul is.Megtudhatnánk a süsülinux verziószámát?
Törölni kéne a hangkártyákat, majd újra felismertetni.
Telepítés közben hogyhogy nem nyafogott a hangért? Ha akkor jó volt, mi változott közben?
Egyébként:
http://www.alsa-project.org/main/index.php/Matrix:Module-cmipciA firefox-hoz:
ld. kettővel feljebb salaud kommentjét.
Kezdd el olvasgatni az opensuse.org oldalait. Rengeteg hasznos információt találsz.
Magyarul is.dedesz wrote:….(nVidia Riva TNT). Átállítottam az nv-ről ati driverre.
Most elindul.Csökkent értelmű medvebocsnak érzem magam.
Tehát ha egy furulyát bedugok egy tollpárnába, akkor tengeralattjáró lesz belőle.
Ez logikus. Tulajdonképpen azon csodálkozom, mi a bánatot nem értek ezen.
dedesz wrote:….(nVidia Riva TNT). Átállítottam az nv-ről ati driverre.
Most elindul.Csökkent értelmű medvebocsnak érzem magam.
Tehát ha egy furulyát bedugok egy tollpárnába, akkor tengeralattjáró lesz belőle.
Ez logikus. Tulajdonképpen azon csodálkozom, mi a bánatot nem értek ezen.
kisbetu wrote:Mi a bánat az a Schoskwave?Mélykonzolon nézhető médiás adatfolyam.
Gondolom ezt abból, hogy mindkét kifejezés a linuxforum.hu-n található kizárólag.
kisbetu wrote:Mi a bánat az a Schoskwave?Mélykonzolon nézhető médiás adatfolyam.
Gondolom ezt abból, hogy mindkét kifejezés a linuxforum.hu-n található kizárólag.
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:(Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.
Ha kb. 1 órán belül visszakapcsolódsz, ugyanazt az ip-t kapod vissza…
-
SzerzőBejegyzés