Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD – Re’gi Magyar Filmek #2157118
    Macskajancsi
    Felhasználó
      BlueSky wrote:
      Tehát olyanokat keresek, akik szeretik és gyűjtik (DVD-re írva) a régi magyar filmeket.

      Jó lenne egy lista a meglévőkről.

      Hozzászólás: A keverő nem található #2157111
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Saman wrote:
        Telepítéskor is kibált csak akkor mondom majd beállítom aztán nem jött össze. 9.3ast telepítettem fel, de frítettem neten tehát elvileg akkor a legújabb van.

        A linket meg köszönöm:)

        Jaj. 1.gif 
        Elvileg lehet, gyakorlatilag meg egy nem támogatott disztrót raktál fel.
        Ebben az esetben nem csodálkozom a hangkártya problémán.
        A jelenlegi kurrens verzió: 10.3. (közben volt egy 10.0, 10.1, 10.2)
        Akkor megismétlem: látogass el az opensuse.org-ra, töltsd le a 10.3-at, telepítsd fel, és ha még mindig fennáll a probléma, beszélhetünk róla.
        Momentán ennek semmi értelme.

        Hozzászólás: A keverő nem található #2157112
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Saman wrote:
          Telepítéskor is kibált csak akkor mondom majd beállítom aztán nem jött össze. 9.3ast telepítettem fel, de frítettem neten tehát elvileg akkor a legújabb van.

          A linket meg köszönöm:)

          Jaj. 1.gif 
          Elvileg lehet, gyakorlatilag meg egy nem támogatott disztrót raktál fel.
          Ebben az esetben nem csodálkozom a hangkártya problémán.
          A jelenlegi kurrens verzió: 10.3. (közben volt egy 10.0, 10.1, 10.2)
          Akkor megismétlem: látogass el az opensuse.org-ra, töltsd le a 10.3-at, telepítsd fel, és ha még mindig fennáll a probléma, beszélhetünk róla.
          Momentán ennek semmi értelme.

          Hozzászólás: A keverő nem található #2157105
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Megtudhatnánk a süsülinux verziószámát?
            Törölni kéne a hangkártyákat, majd újra felismertetni.
            Telepítés közben hogyhogy nem nyafogott a hangért? Ha akkor jó volt, mi változott közben?
            Egyébként:
            http://www.alsa-project.org/main/index.php/Matrix:Module-cmipci

            A firefox-hoz:
            ld. kettővel feljebb salaud kommentjét.
            Kezdd el olvasgatni az opensuse.org oldalait. Rengeteg hasznos információt találsz.
            Magyarul is.

            Hozzászólás: A keverő nem található #2157106
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Megtudhatnánk a süsülinux verziószámát?
              Törölni kéne a hangkártyákat, majd újra felismertetni.
              Telepítés közben hogyhogy nem nyafogott a hangért? Ha akkor jó volt, mi változott közben?
              Egyébként:
              http://www.alsa-project.org/main/index.php/Matrix:Module-cmipci

              A firefox-hoz:
              ld. kettővel feljebb salaud kommentjét.
              Kezdd el olvasgatni az opensuse.org oldalait. Rengeteg hasznos információt találsz.
              Magyarul is.

              Hozzászólás: Fagy a Linux? #2156961
              Macskajancsi
              Felhasználó
                dedesz wrote:
                ….(nVidia Riva TNT). Átállítottam az nv-ről ati driverre.
                Most elindul.

                Csökkent értelmű medvebocsnak érzem magam.
                Tehát ha egy furulyát bedugok egy tollpárnába, akkor tengeralattjáró lesz belőle.
                Ez logikus. Tulajdonképpen azon csodálkozom, mi a bánatot nem értek ezen.
                1.gif 

                Hozzászólás: Fagy a Linux? #2156962
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  dedesz wrote:
                  ….(nVidia Riva TNT). Átállítottam az nv-ről ati driverre.
                  Most elindul.

                  Csökkent értelmű medvebocsnak érzem magam.
                  Tehát ha egy furulyát bedugok egy tollpárnába, akkor tengeralattjáró lesz belőle.
                  Ez logikus. Tulajdonképpen azon csodálkozom, mi a bánatot nem értek ezen.
                  1.gif 

                  Hozzászólás: Iceweasel + Schockwave player #2157025
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Mi a bánat az a Schoskwave?

                    Mélykonzolon nézhető  médiás adatfolyam.
                    Gondolom ezt abból, hogy mindkét kifejezés a linuxforum.hu-n található kizárólag. 1.gif 

                    Hozzászólás: Iceweasel + Schockwave player #2157026
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Mi a bánat az a Schoskwave?

                      Mélykonzolon nézhető  médiás adatfolyam.
                      Gondolom ezt abból, hogy mindkét kifejezés a linuxforum.hu-n található kizárólag. 1.gif 

                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        kisbetu wrote:
                        (Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)

                        Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.

                        Ha kb. 1 órán belül visszakapcsolódsz, ugyanazt az ip-t kapod vissza…

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 5,804