Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:(Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)
Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.
Ha kb. 1 órán belül visszakapcsolódsz, ugyanazt az ip-t kapod vissza…
sk-skuba wrote:http://www.mozilla.org/unix/customizing.html#userc%20ssEz segít?
Nem hiszem.
http://hup.hu/node/52492sk-skuba wrote:http://www.mozilla.org/unix/customizing.html#userc%20ssEz segít?
Nem hiszem.
http://hup.hu/node/52492Ez nagyon cuki.
bandala wrote:Frekvencia viszaállítás? Hogyan kell csinálni?Úgy, ahogy ezt csináltad, csak fordítva:
bandala wrote:A képernyő felbontását kisebbre vettem.bandala wrote:Mi az a „Ctrl” + „+” ?Ha ránézel a klaviatúrára, keress olyan billentyűt, hogy „Ctrl”.
A „+” azt jelenti, tartsd lenyomva.
A másik „+” azt jelenti, nyomd meg a „+” gombot.
Ez nagyon cuki.
bandala wrote:Frekvencia viszaállítás? Hogyan kell csinálni?Úgy, ahogy ezt csináltad, csak fordítva:
bandala wrote:A képernyő felbontását kisebbre vettem.bandala wrote:Mi az a „Ctrl” + „+” ?Ha ránézel a klaviatúrára, keress olyan billentyűt, hogy „Ctrl”.
A „+” azt jelenti, tartsd lenyomva.
A másik „+” azt jelenti, nyomd meg a „+” gombot.
BlueSky wrote:Mottó: „Akinek nem inge, ne vegye magára…” vagy olvasson figyelmesebben(Vállvonogatós szmájli.)
Nem értem, mit akarsz bizonygatni. Biztosan bennem van a hiba.
Mindenesetre az scsi-emulációval kapcsolatban nem volt helytálló a hozzászólásod.
Innentől fogva amit írsz, az kötözködés.
További kellemes tűnődést.BlueSky wrote:Mottó: „Akinek nem inge, ne vegye magára…” vagy olvasson figyelmesebben(Vállvonogatós szmájli.)
Nem értem, mit akarsz bizonygatni. Biztosan bennem van a hiba.
Mindenesetre az scsi-emulációval kapcsolatban nem volt helytálló a hozzászólásod.
Innentől fogva amit írsz, az kötözködés.
További kellemes tűnődést.violazoli wrote:S hogy miért ott hoztam fel? Mert tartottam tőle, éltem a sanda gyanúval, hogy ha itt hozom fel, senki nem fordítja majd le nekem, hanem olyan kedves javaslatokat kapok, hogy menjek el egy kémbridzsi vagy oxfordi nyelvtanfolyamra.Na és ott lefordította már valaki? (Neked. Helyetted.)
Gondolom, már lerágtad a körmeidet izgalmadban, hogy mikor kezdheted a hejesírássy lektorálást.
violazoli wrote:S hogy miért ott hoztam fel? Mert tartottam tőle, éltem a sanda gyanúval, hogy ha itt hozom fel, senki nem fordítja majd le nekem, hanem olyan kedves javaslatokat kapok, hogy menjek el egy kémbridzsi vagy oxfordi nyelvtanfolyamra.Na és ott lefordította már valaki? (Neked. Helyetted.)
Gondolom, már lerágtad a körmeidet izgalmadban, hogy mikor kezdheted a hejesírássy lektorálást.
BlueSky wrote:Mindezek után, az is lehet(ne) a mottó, hogy Nem mindíg a legújabb rendszer a jobb
(no persze tudom, hogy közelg’ a SuSE 11.0 kiadása 🙂Lehet, hogy nem voltam világos.
Nálam süsü 10.3 van, és NINCS dvd-lejátszási gondom.
Egyébként elárulnád, mik azok az rpm-ek, amik 10.0-ra megvannak, 10.3-ra meg forrásból kell fordítani, mert nincs?
-
SzerzőBejegyzés