Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      kisbetu wrote:
      (Költői kérdés: vajh milyen IP címet változtattál meg?)

      Kihúztam a modemet és dinamikus az ADSL ip-je… tudtommal.

      Ha kb. 1 órán belül visszakapcsolódsz, ugyanazt az ip-t kapod vissza…

      Hozzászólás: firefox luzer #2156983
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Hozzászólás: firefox luzer #2156984
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Hozzászólás: firefox luzer #2156977
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Ez nagyon cuki. 1.gif 

            bandala wrote:
            Frekvencia viszaállítás? Hogyan kell csinálni?

            Úgy, ahogy ezt csináltad, csak fordítva: 21.gif 

            bandala wrote:
            A képernyő felbontását kisebbre vettem.

            bandala wrote:
            Mi az a „Ctrl” + „+” ?

            Ha ránézel a klaviatúrára, keress olyan billentyűt, hogy „Ctrl”.
            A „+” azt jelenti, tartsd lenyomva.
            A másik „+” azt jelenti, nyomd meg a „+” gombot. 21.gif 

            Hozzászólás: firefox luzer #2156978
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Ez nagyon cuki. 1.gif 

              bandala wrote:
              Frekvencia viszaállítás? Hogyan kell csinálni?

              Úgy, ahogy ezt csináltad, csak fordítva: 21.gif 

              bandala wrote:
              A képernyő felbontását kisebbre vettem.

              bandala wrote:
              Mi az a „Ctrl” + „+” ?

              Ha ránézel a klaviatúrára, keress olyan billentyűt, hogy „Ctrl”.
              A „+” azt jelenti, tartsd lenyomva.
              A másik „+” azt jelenti, nyomd meg a „+” gombot. 21.gif 

              Hozzászólás: DVD lejátszása #2156215
              Macskajancsi
              Felhasználó
                BlueSky wrote:
                Mottó: „Akinek nem inge, ne vegye magára…” vagy olvasson figyelmesebben

                (Vállvonogatós szmájli.)
                Nem értem, mit akarsz bizonygatni. Biztosan bennem van a hiba.
                Mindenesetre az scsi-emulációval kapcsolatban nem volt helytálló a hozzászólásod.
                Innentől fogva amit írsz, az kötözködés.
                További kellemes tűnődést.

                Hozzászólás: DVD lejátszása #2156216
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  BlueSky wrote:
                  Mottó: „Akinek nem inge, ne vegye magára…” vagy olvasson figyelmesebben

                  (Vállvonogatós szmájli.)
                  Nem értem, mit akarsz bizonygatni. Biztosan bennem van a hiba.
                  Mindenesetre az scsi-emulációval kapcsolatban nem volt helytálló a hozzászólásod.
                  Innentől fogva amit írsz, az kötözködés.
                  További kellemes tűnődést.

                  Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2156019
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    violazoli wrote:
                    S hogy miért ott hoztam fel? Mert tartottam tőle, éltem a sanda gyanúval, hogy ha itt hozom fel, senki nem fordítja majd le nekem, hanem olyan kedves javaslatokat kapok, hogy menjek el egy kémbridzsi vagy oxfordi nyelvtanfolyamra.

                    Na és ott lefordította már valaki? (Neked. Helyetted.)
                    Gondolom, már lerágtad a körmeidet izgalmadban, hogy mikor kezdheted a hejesírássy lektorálást. 1.gif 

                    Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2156020
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      violazoli wrote:
                      S hogy miért ott hoztam fel? Mert tartottam tőle, éltem a sanda gyanúval, hogy ha itt hozom fel, senki nem fordítja majd le nekem, hanem olyan kedves javaslatokat kapok, hogy menjek el egy kémbridzsi vagy oxfordi nyelvtanfolyamra.

                      Na és ott lefordította már valaki? (Neked. Helyetted.)
                      Gondolom, már lerágtad a körmeidet izgalmadban, hogy mikor kezdheted a hejesírássy lektorálást. 1.gif 

                      Hozzászólás: DVD lejátszása #2156211
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        BlueSky wrote:
                        Mindezek után, az is lehet(ne) a mottó, hogy Nem mindíg a legújabb rendszer a jobb
                        (no persze tudom, hogy közelg’ a SuSE 11.0 kiadása 🙂

                        Lehet, hogy nem voltam világos.
                        Nálam süsü 10.3 van, és NINCS dvd-lejátszási gondom.
                        Egyébként elárulnád, mik azok az rpm-ek, amik 10.0-ra megvannak, 10.3-ra meg forrásból kell fordítani, mert nincs? 1.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 5,804