Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ThomasX_85 wrote:Kéne egy barátnő, Linux-ismeretekkel. LOL
ON(Újabban a programozóknak is van szexuális élete. Hanyatlik a szakma.
)Tony Magic wrote:Ha jól emlékszek az egyklikkes telepítéssel került fel az ATI-s minden program.Passz.
Majd talán jön valaki, akinek a süsüje ati kártyával megy.
Mivel kipróbálni nem tudom, itt kiszállok.Tony Magic wrote:Ha jól emlékszek az egyklikkes telepítéssel került fel az ATI-s minden program.Passz.
Majd talán jön valaki, akinek a süsüje ati kártyával megy.
Mivel kipróbálni nem tudom, itt kiszállok.Tony Magic wrote:Azt gondoltam, hogy magát a fizikai egységet az írót csatoltam fel és nem a lemezt. Valóban ha lecsatolom és úgy indítom el a törlést akkor működik. Újra tanultam valamit. Köszönöm a segítséget és a türelmet.Kicsit durva hasonlat: ha van egy raid-vezérlőd, de nincs benne lemez, a rendszer a vezérlőt kiírja, hogy létezik – de nincs mit csatolni.
A dvd-írót is kiírja, de a BENNE LÉVŐ lemezt tudja csatolni.Tony Magic wrote:Azt értem. Amit viszont nem, hogy a suse-t miért zavarja, ha a windózos lemez mondjuk kicsit tele van?A süsüt egyáltalán nem zavarja.
Ez egy figyelmeztető jelzés.Tony Magic wrote:Azt értem. Amit viszont nem, hogy a suse-t miért zavarja, ha a windózos lemez mondjuk kicsit tele van?A süsüt egyáltalán nem zavarja.
Ez egy figyelmeztető jelzés.Tony Magic wrote:Bejelöltem az összes lehetőséget és ezt írja amit a képen csatoltam.Az ati kernelmodul honnan van? A repo-ban 8.28:8 -at látok.
Nincs ati kártyám, erre nem tudok lépni.A frissítést a következőképpen érdemes:
Csomagcsoportok –
(legalul:)
zzz – minden
– jobbkatt bármely programra
– a teljes lista
– frissítés, ha van újabb csomagTony Magic wrote:Bejelöltem az összes lehetőséget és ezt írja amit a képen csatoltam.Az ati kernelmodul honnan van? A repo-ban 8.28:8 -at látok.
Nincs ati kártyám, erre nem tudok lépni.A frissítést a következőképpen érdemes:
Csomagcsoportok –
(legalul:)
zzz – minden
– jobbkatt bármely programra
– a teljes lista
– frissítés, ha van újabb csomagTony Magic wrote:A local az xp-s partíció 🙂
Ha jól tudom oda automatikusan a Linux tette fel. Hová javaslod áthelyezni? Illetve mi a gond ha a local-ban marad?Elvileg a /windows/-ba kellene raknia, de nem ez a baj.
Nincs rajta megfelelő mennyiségű szabad terület a lemezműveletek végrehajtásához. Ezt a piros szín is jelzi.
Általában 10%-ot szabadon kell hagyni.Tony Magic wrote:A local az xp-s partíció 🙂
Ha jól tudom oda automatikusan a Linux tette fel. Hová javaslod áthelyezni? Illetve mi a gond ha a local-ban marad?Elvileg a /windows/-ba kellene raknia, de nem ez a baj.
Nincs rajta megfelelő mennyiségű szabad terület a lemezműveletek végrehajtásához. Ezt a piros szín is jelzi.
Általában 10%-ot szabadon kell hagyni. -
SzerzőBejegyzés
)