Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: msi m673x hangkártya probléma #2141863
    Macskajancsi
    Felhasználó
      ThomasX_85 wrote:
      Kéne egy barátnő, Linux-ismeretekkel. LOL
      ON

      (Újabban a programozóknak is van szexuális élete. Hanyatlik a szakma. 19.gif  )

      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136186
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        Ha jól emlékszek az egyklikkes telepítéssel került fel az ATI-s minden program.

        Passz.
        Majd talán jön valaki, akinek a süsüje ati kártyával megy.
        Mivel kipróbálni nem tudom, itt kiszállok.

        Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136187
        Macskajancsi
        Felhasználó
          Tony Magic wrote:
          Ha jól emlékszek az egyklikkes telepítéssel került fel az ATI-s minden program.

          Passz.
          Majd talán jön valaki, akinek a süsüje ati kártyával megy.
          Mivel kipróbálni nem tudom, itt kiszállok.

          Hozzászólás: k3b megint #2079639
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Tony Magic wrote:
            Azt gondoltam, hogy magát a fizikai egységet az írót csatoltam fel és nem a lemezt. Valóban ha lecsatolom és úgy indítom el a törlést akkor működik. Újra tanultam valamit.  Köszönöm a segítséget és a türelmet.

            Kicsit durva hasonlat: ha van egy raid-vezérlőd, de nincs benne lemez, a rendszer a vezérlőt kiírja, hogy létezik – de nincs mit csatolni.
            A dvd-írót is kiírja, de a BENNE LÉVŐ lemezt tudja csatolni.

            Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136182
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Tony Magic wrote:
              Azt értem. Amit viszont nem, hogy a suse-t miért zavarja, ha a windózos lemez mondjuk kicsit tele van?

              A süsüt egyáltalán nem zavarja. 1.gif 
              Ez egy figyelmeztető jelzés.

              Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136183
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Tony Magic wrote:
                Azt értem. Amit viszont nem, hogy a suse-t miért zavarja, ha a windózos lemez mondjuk kicsit tele van?

                A süsüt egyáltalán nem zavarja. 1.gif 
                Ez egy figyelmeztető jelzés.

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136180
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Tony Magic wrote:
                  Bejelöltem az összes lehetőséget és ezt írja amit a képen csatoltam.

                  Az ati kernelmodul honnan van? A repo-ban 8.28:8 -at látok.
                  Nincs ati kártyám, erre nem tudok lépni.

                  A frissítést a következőképpen érdemes:
                  Csomagcsoportok –
                  (legalul:)
                  zzz – minden
                  – jobbkatt bármely programra
                  – a teljes lista
                  – frissítés, ha van újabb csomag

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136181
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Tony Magic wrote:
                    Bejelöltem az összes lehetőséget és ezt írja amit a képen csatoltam.

                    Az ati kernelmodul honnan van? A repo-ban 8.28:8 -at látok.
                    Nincs ati kártyám, erre nem tudok lépni.

                    A frissítést a következőképpen érdemes:
                    Csomagcsoportok –
                    (legalul:)
                    zzz – minden
                    – jobbkatt bármely programra
                    – a teljes lista
                    – frissítés, ha van újabb csomag

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136176
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      Tony Magic wrote:
                      A local az xp-s partíció 🙂
                      Ha jól tudom oda automatikusan a Linux tette fel. Hová javaslod áthelyezni? Illetve mi a gond ha a local-ban marad?

                      Elvileg a /windows/-ba kellene raknia, de nem ez a baj.
                      Nincs rajta megfelelő mennyiségű szabad terület a lemezműveletek végrehajtásához. Ezt a piros szín is jelzi.
                      Általában 10%-ot szabadon kell hagyni.

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136177
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        Tony Magic wrote:
                        A local az xp-s partíció 🙂
                        Ha jól tudom oda automatikusan a Linux tette fel. Hová javaslod áthelyezni? Illetve mi a gond ha a local-ban marad?

                        Elvileg a /windows/-ba kellene raknia, de nem ez a baj.
                        Nincs rajta megfelelő mennyiségű szabad terület a lemezműveletek végrehajtásához. Ezt a piros szín is jelzi.
                        Általában 10%-ot szabadon kell hagyni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 5,804