Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:Azt értem, hogy egy eszközt fel és le lehet csatolni. De a lemezt is? Az hogyan működik?
Miért? A lemez nem egy eszköz?
Ha beraksz egy lemezt (merevlemez, floppy, cd, dvd, furnérlemez
) akkor először is egy felbukkanó ablak megkérdi, hogy mit csináljon vele.
A csatolás megjelenik a /media könyvtárban. (jelen esetben)
Ellenőrizheted a ‘Meghajtók’ ikon alatt.
Próbálj jobb gombbal rákattintani…Tony Magic wrote:Próbáltam frissíteni, de az alábbi üzenet fogadott amit a csatolt képen láthattok. Nem értem, hogyan kapcsolódik az ATI a kernelhez 🙁Próbáld az „összes lehetőség bekapcsolása” kijelölését.
Egyébként úgy kapcsolódik, hogy az ati driver egy kernelmodul.Ja, és a local partíciódról valamit takaríts ki, vagy helyezd át máshova…
A merevlemez nem úgy viselkedik, mint „nincs az a szekér, amire egy villával még föl nem férne”.
Tony Magic wrote:Próbáltam frissíteni, de az alábbi üzenet fogadott amit a csatolt képen láthattok. Nem értem, hogyan kapcsolódik az ATI a kernelhez 🙁Próbáld az „összes lehetőség bekapcsolása” kijelölését.
Egyébként úgy kapcsolódik, hogy az ati driver egy kernelmodul.Ja, és a local partíciódról valamit takaríts ki, vagy helyezd át máshova…
A merevlemez nem úgy viselkedik, mint „nincs az a szekér, amire egy villával még föl nem férne”.
milfer wrote:Mi az, hogy.
Egy hónap múlva már a következő projecten fognak dolgozni.
Fő szempontok:
– a linuxos közösség összefogása – ugye az eddigi magyar disztrók nem felelnek meg az „igazi linuxfórum!” igényeinek, tehát nem besegíteni kell egy meglévőhöz, hanem újat csinálni
– mindezt természetesen jó hangulatban. Erre valók a hozzászólásokban használható szmájlik sokasága. Némileg elfedi a semmitmondást, tévedéseket, félrevezetéseket.Időnként azon vigyorgok nagyokat, hogy észre sem vették:
– az ellenség keze betette a lábát.
milfer wrote:Mi az, hogy.
Egy hónap múlva már a következő projecten fognak dolgozni.
Fő szempontok:
– a linuxos közösség összefogása – ugye az eddigi magyar disztrók nem felelnek meg az „igazi linuxfórum!” igényeinek, tehát nem besegíteni kell egy meglévőhöz, hanem újat csinálni
– mindezt természetesen jó hangulatban. Erre valók a hozzászólásokban használható szmájlik sokasága. Némileg elfedi a semmitmondást, tévedéseket, félrevezetéseket.Időnként azon vigyorgok nagyokat, hogy észre sem vették:
– az ellenség keze betette a lábát.
Tony Magic wrote:Lecsatoljam az írót írás előtt? Akkor hogyan fogja felismerni a k3b, hogy milyen eszközre kell írnia?Nem az írót kell lecsatolni, hanem a lemezt.
A warez süsün erre a k3b figyelmeztet is. Azt hittem, a tied is warez, ezek szerint mégsem.
Egyébként időnként frissíthetnéd a rendszert, kissé régi cuccok vannak rajta.Current version:
kernel: 2.6.22.17-0.1-default
k3b: 1.0.4
kde: 3.5.9 release 53.2LordOfTheBoards wrote:… Ha megnézzük, hogy a linuxos illetve windowsos verzió hol tart, akkor az nagyon kiábrándító!Ezt kifejtenéd? Biztosan van róla dokumentáció, de attól nem leszek okosabb, azt hiszem. Nekem semmi gondom a szkájppal.
A vindózos beszélgetőpartnerek semmiféle rendellenességet nem jeleztek nekem vissza.LordOfTheBoards wrote:… Ha megnézzük, hogy a linuxos illetve windowsos verzió hol tart, akkor az nagyon kiábrándító!Ezt kifejtenéd? Biztosan van róla dokumentáció, de attól nem leszek okosabb, azt hiszem. Nekem semmi gondom a szkájppal.
A vindózos beszélgetőpartnerek semmiféle rendellenességet nem jeleztek nekem vissza.Ez egy image (képmás) fájl.
Jelenleg nincs ilyenem, majd estefelé megnézem.
A k3b-nek tudnia kell. De lehet, hogy a konqueror is kezeli.
Készítek egy ilyet, addig további kellemes keresgélést.
Emlékeim szerint a daemon tools hozza létre/kezeli, meg a ‘vob’ nevű programnál mintha ez lenne az alapértelmezett képmás formátum.Ez egy image (képmás) fájl.
Jelenleg nincs ilyenem, majd estefelé megnézem.
A k3b-nek tudnia kell. De lehet, hogy a konqueror is kezeli.
Készítek egy ilyet, addig további kellemes keresgélést.
Emlékeim szerint a daemon tools hozza létre/kezeli, meg a ‘vob’ nevű programnál mintha ez lenne az alapértelmezett képmás formátum. -
SzerzőBejegyzés
) akkor először is egy felbukkanó ablak megkérdi, hogy mit csináljon vele.