Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zentus wrote:A köv. márkákat szerintem kerüld ha linuxot szeretnél tapasztalat: clevo, …
A clevom majd’ 3 éve olyan, mint az álom…
zentus wrote:A köv. márkákat szerintem kerüld ha linuxot szeretnél tapasztalat: clevo, …A clevom majd’ 3 éve olyan, mint az álom…
vizsla wrote:Azt majd megnézem, ahogy tömegesen vízbe fojtják magukat a többi linuksz elleni tiltakozás végeredményeként.
Na itt röhögtem fel hangosan….
(És még mondja valaki, hogy itt nem jó a hangulat…)
vizsla wrote:Azt majd megnézem, ahogy tömegesen vízbe fojtják magukat a többi linuksz elleni tiltakozás végeredményeként.
Na itt röhögtem fel hangosan….
(És még mondja valaki, hogy itt nem jó a hangulat…)
violazoli wrote:Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!Témánál vagyunk.
Kezded bearanyozni a napomat.Közzéteszem tudományos megfigyelésemet:
akármilyen témában, akármikor, akárhol
eljutunk a gobolinuksz dicsőítéséhez.
Persze csak akkor, ha violazoli nem sértődik meg valamiért már ennél korábban.
violazoli wrote:Ez nem a probléma megkerülése, hanem a probléma megragadása annak LÉNYEGÉNÉL! Tudniillik egyszerűen minden bináris disztrót (és a Süsü is az!) alapvetően TÉVÚTNAK tartok. Ha tehát akármiért is, de a fószer „átigazol” a Gobo-hoz (ami forrásalapú!), hosszú távon igenis sokat nyer vele!Témánál vagyunk.
Kezded bearanyozni a napomat.Közzéteszem tudományos megfigyelésemet:
akármilyen témában, akármikor, akárhol
eljutunk a gobolinuksz dicsőítéséhez.
Persze csak akkor, ha violazoli nem sértődik meg valamiért már ennél korábban.
violazoli wrote:A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…
Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.
Gratulálok a szakmailag pontos, tárgyszerű válaszhoz.
De ezért nem nyertél hangszórót.
Egyébként hogy az ezzel kapcsolatos ismeretedet növeljem: a süsüben ha rákattintasz (első használatkor) egy empéháromra, a felbukkanó ablak közli veled, hogy le kell tölteni a kodeket.
Választási lehetőségek: letöltés ill. mégsem.
Ha valaki a „mégsem”-re kattint, akkor persze meg kell kérdeznie a megoldást az „igazi linuxfórum!”-on.
Ahol is a fenti választ kapja.
Még megis köszöni.
Na ettől olyan jó ott a hangulat.
pomm wrote:Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, ….De te legalább beismered a tévedésedet….
violazoli wrote:A Linux alapvető jellemzője, hogy egy feladatra többnyire több megoldás is lehetséges.Az is egy megoldás, hogy más disztróra tér át…
Azt tudom, hogy Süsünél alapból nem települ az mp3 kodek. Tudom, hogy le lehet tölteni hozzá, de nem tudom, hogyan, mert sosem használtam Süsüt. Emiatt nem szóltam bele a témába. De épp emiatt nem is szeretem a Süsüt, plusz mert a Novell lepaktált a M$-al. Szóval nem is rossz tanács az a másik disztróra áttérés! Például javasolhatom a GoboLinuxot. Itt nem probléma az mp3 lejátszás.
Gratulálok a szakmailag pontos, tárgyszerű válaszhoz.
De ezért nem nyertél hangszórót.
Egyébként hogy az ezzel kapcsolatos ismeretedet növeljem: a süsüben ha rákattintasz (első használatkor) egy empéháromra, a felbukkanó ablak közli veled, hogy le kell tölteni a kodeket.
Választási lehetőségek: letöltés ill. mégsem.
Ha valaki a „mégsem”-re kattint, akkor persze meg kell kérdeznie a megoldást az „igazi linuxfórum!”-on.
Ahol is a fenti választ kapja.
Még megis köszöni.
Na ettől olyan jó ott a hangulat.
pomm wrote:Zoli, eddig értelmes embernek tartottalak, ….De te legalább beismered a tévedésedet….
pomm wrote:Na jó, nem gonoszkodom!Beleolvastam.
Hátborzongató az „igazi linuxfórum!”-on fellelhető szaktudás.
Pl.: mp3 lejátszása süsülinuxon. Megoldás: telepítsen másik disztrót.
Azér ez az oldal nem semmi.Mindenesetre az ott levő hangulat bizonyára jó. (Amikor olvasok egypár ökörséget, az enyém is.
)
A különféle disztrók működése már nem biztos.
De ki nem sz@rja le?
pomm wrote:Na jó, nem gonoszkodom!Beleolvastam.
Hátborzongató az „igazi linuxfórum!”-on fellelhető szaktudás.
Pl.: mp3 lejátszása süsülinuxon. Megoldás: telepítsen másik disztrót.
Azér ez az oldal nem semmi.Mindenesetre az ott levő hangulat bizonyára jó. (Amikor olvasok egypár ökörséget, az enyém is.
)
A különféle disztrók működése már nem biztos.
De ki nem sz@rja le?
-
SzerzőBejegyzés
