Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Más színnel:
Macskajancsi wrote:A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.
Más színnel:
Macskajancsi wrote:A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.
Jaj.
1. Ez a topik nem az a topik.
„Az oldal mûködésével kapcsolatos témák, hibabejelentések, stb…Amint adsz a topiknak értelmes címet, átrakom a megfelelő helyre.
2. Tudod értelmezni a hibaüzenetet? Én qrvára komolyan venném.
A hibaüzenet megszüntetése érdekében:
mégis, mit gondolsz?
A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.Jaj.
1. Ez a topik nem az a topik.
„Az oldal mûködésével kapcsolatos témák, hibabejelentések, stb…Amint adsz a topiknak értelmes címet, átrakom a megfelelő helyre.
2. Tudod értelmezni a hibaüzenetet? Én qrvára komolyan venném.
A hibaüzenet megszüntetése érdekében:
mégis, mit gondolsz?
A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.violazoli wrote:Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!Javasold ott.
Vagy az ottani admin idejár művelődni?
violazoli wrote:Ami a többit illeti:Javaslom a cavinton rendszeres fogyasztását.
Innen van a szemezgetés:
http://hup.hu/node/32118Sajna, az eredeti (amire ezek a kommentek érkeztek) már nincs meg, pedig jókat derültem rajta.
http://linux.birodalom.net/gobophpbb/viewtopic.php?t=141
Te írtad.
Ennek fényében érdekes a reagálásod.
Téves feltételezés volt részemről, hogy van humorérzéked.
Bocs.violazoli wrote:Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!Javasold ott.
Vagy az ottani admin idejár művelődni?
violazoli wrote:Ami a többit illeti:Javaslom a cavinton rendszeres fogyasztását.
Innen van a szemezgetés:
http://hup.hu/node/32118Sajna, az eredeti (amire ezek a kommentek érkeztek) már nincs meg, pedig jókat derültem rajta.
http://linux.birodalom.net/gobophpbb/viewtopic.php?t=141
Te írtad.
Ennek fényében érdekes a reagálásod.
Téves feltételezés volt részemről, hogy van humorérzéked.
Bocs.Na átraktam ide, talán itt jobb helye van a topiknak.
rembutgood, azért legközelebb nézd meg, hova írsz….Na átraktam ide, talán itt jobb helye van a topiknak.
rembutgood, azért legközelebb nézd meg, hova írsz….Aki az alábbi teszten 10 000 pont feletti eredményt ér el, az részt vehet az „igazi linuxfórum!” man-lapok magyarra fordítási projektjében.
saját linuxos honlapod van: 1000 pont
Linux mosóport vetetsz édesanyáddal/koleszos szobatársaiddal: 100 pont
Te vagy az evolúció csúcsa, a munkahelyi székedet is konzolporton át konfigolod, monitort nem használsz mert zavar, jobban szeretsz vi-ban monitor nélkül editálni: 4000 pont
netcafe-ba is linuxos laptoppal jarok ha kulfoldon vagyok: 100 pont
a mobilom is linuxos: 100 pont
a pda-mon is linux fut: 150 pont
Van otthon plüss pingvined: 500 pont
– igazi pingvin: 1800 pont
vi-ben írod meg dokumentumjaidat: 100 pont
parancssorból levelezel a haverokkal: 120 pont
szoktál szintén parancssorból chatelni és web-et böngészni: 150 pont
a nénis filmeket hexdumpban nézed: 200 pont
az ajtózáradnak nyitáshoz dtmf-ben kell végigfütyülnöd egy ssl-session-t: 2000 pont
… >9600 baud-on: +1000 pont
több linux disztrót ismersz, mint ahány sörfajtát:: 50 pont
több gépre van accountod, mint ahány nőnemű lényt láttál az idén (a szúnyogokat is belevéve): 100 pont
az „Isten ments”-ről az jut eszedbe, hogy leállás lesz a Mennyben: 200 pontAki az alábbi teszten 10 000 pont feletti eredményt ér el, az részt vehet az „igazi linuxfórum!” man-lapok magyarra fordítási projektjében.
saját linuxos honlapod van: 1000 pont
Linux mosóport vetetsz édesanyáddal/koleszos szobatársaiddal: 100 pont
Te vagy az evolúció csúcsa, a munkahelyi székedet is konzolporton át konfigolod, monitort nem használsz mert zavar, jobban szeretsz vi-ban monitor nélkül editálni: 4000 pont
netcafe-ba is linuxos laptoppal jarok ha kulfoldon vagyok: 100 pont
a mobilom is linuxos: 100 pont
a pda-mon is linux fut: 150 pont
Van otthon plüss pingvined: 500 pont
– igazi pingvin: 1800 pont
vi-ben írod meg dokumentumjaidat: 100 pont
parancssorból levelezel a haverokkal: 120 pont
szoktál szintén parancssorból chatelni és web-et böngészni: 150 pont
a nénis filmeket hexdumpban nézed: 200 pont
az ajtózáradnak nyitáshoz dtmf-ben kell végigfütyülnöd egy ssl-session-t: 2000 pont
… >9600 baud-on: +1000 pont
több linux disztrót ismersz, mint ahány sörfajtát:: 50 pont
több gépre van accountod, mint ahány nőnemű lényt láttál az idén (a szúnyogokat is belevéve): 100 pont
az „Isten ments”-ről az jut eszedbe, hogy leállás lesz a Mennyben: 200 pont -
SzerzőBejegyzés