Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: S.M.A.R.T Message #2156489
    Macskajancsi
    Felhasználó

      Más színnel:

      Macskajancsi wrote:
      A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.

      21.gif 

      Hozzászólás: S.M.A.R.T Message #2156490
      Macskajancsi
      Felhasználó

        Más színnel:

        Macskajancsi wrote:
        A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.

        21.gif 

        Hozzászólás: S.M.A.R.T Message #2156485
        Macskajancsi
        Felhasználó

          Jaj. 1.gif 
          1. Ez a topik nem az a topik.
          „Az oldal mûködésével kapcsolatos témák, hibabejelentések, stb…

          Amint adsz a topiknak értelmes címet, átrakom a megfelelő helyre.

          2. Tudod értelmezni a hibaüzenetet? Én qrvára komolyan venném.
          A hibaüzenet megszüntetése érdekében:
          mégis, mit gondolsz?
          A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.

          Hozzászólás: S.M.A.R.T Message #2156486
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Jaj. 1.gif 
            1. Ez a topik nem az a topik.
            „Az oldal mûködésével kapcsolatos témák, hibabejelentések, stb…

            Amint adsz a topiknak értelmes címet, átrakom a megfelelő helyre.

            2. Tudod értelmezni a hibaüzenetet? Én qrvára komolyan venném.
            A hibaüzenet megszüntetése érdekében:
            mégis, mit gondolsz?
            A helyedben kicserélném a merevlemezt. De ez csak egy tipp. Ha nem zavar, hogy bármikor elszállhat, hagyd az egészet figyelmen kívül.

            Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155903
            Macskajancsi
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!

              Javasold ott.
              Vagy az ottani admin idejár művelődni? 19.gif 

              violazoli wrote:
              Ami a többit illeti:

              Javaslom a cavinton rendszeres fogyasztását.
              Innen van a szemezgetés:
              http://hup.hu/node/32118

              Sajna, az eredeti (amire ezek a kommentek érkeztek) már nincs meg, pedig jókat derültem rajta.
              http://linux.birodalom.net/gobophpbb/viewtopic.php?t=141
              Te írtad. 21.gif 

              Ennek fényében érdekes a reagálásod.
              Téves feltételezés volt részemről, hogy van humorérzéked.
              Bocs.

              Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155904
              Macskajancsi
              Felhasználó
                violazoli wrote:
                Speciel ami engem illet, az „igazi linuxfórum” helyett a „kezdőbarát linuxfórum” címet adtam volna a portálnak. De nem én csináltam. Holott jobban kifejezné a lényeget. Ezennel javaslom az adminnak a névváltoztatást!

                Javasold ott.
                Vagy az ottani admin idejár művelődni? 19.gif 

                violazoli wrote:
                Ami a többit illeti:

                Javaslom a cavinton rendszeres fogyasztását.
                Innen van a szemezgetés:
                http://hup.hu/node/32118

                Sajna, az eredeti (amire ezek a kommentek érkeztek) már nincs meg, pedig jókat derültem rajta.
                http://linux.birodalom.net/gobophpbb/viewtopic.php?t=141
                Te írtad. 21.gif 

                Ennek fényében érdekes a reagálásod.
                Téves feltételezés volt részemről, hogy van humorérzéked.
                Bocs.

                Hozzászólás: Laptopot linux használatra. De milyen legyen? #2156419
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Na átraktam ide, talán itt jobb helye van a topiknak.
                  rembutgood, azért legközelebb nézd meg, hova írsz….

                  Hozzászólás: Laptopot linux használatra. De milyen legyen? #2156420
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    Na átraktam ide, talán itt jobb helye van a topiknak.
                    rembutgood, azért legközelebb nézd meg, hova írsz….

                    Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155883
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Aki az alábbi teszten 10 000 pont feletti eredményt ér el, az részt vehet az „igazi linuxfórum!” man-lapok magyarra fordítási projektjében.

                      saját linuxos honlapod van: 1000 pont
                      Linux mosóport vetetsz édesanyáddal/koleszos szobatársaiddal: 100 pont
                      Te vagy az evolúció csúcsa, a munkahelyi székedet is konzolporton át konfigolod, monitort nem használsz mert zavar, jobban szeretsz vi-ban monitor nélkül editálni: 4000 pont
                      netcafe-ba is linuxos laptoppal jarok ha kulfoldon vagyok: 100 pont
                      a mobilom is linuxos: 100 pont
                      a pda-mon is linux fut: 150 pont
                      Van otthon plüss pingvined: 500 pont
                      – igazi pingvin: 1800 pont
                      vi-ben írod meg dokumentumjaidat: 100 pont
                      parancssorból levelezel a haverokkal: 120 pont
                      szoktál szintén parancssorból chatelni és web-et böngészni: 150 pont
                      a nénis filmeket hexdumpban nézed: 200 pont
                      az ajtózáradnak nyitáshoz dtmf-ben kell végigfütyülnöd egy ssl-session-t: 2000 pont
                      … >9600 baud-on: +1000 pont
                      több linux disztrót ismersz, mint ahány sörfajtát:: 50 pont
                      több gépre van accountod, mint ahány nőnemű lényt láttál az idén (a szúnyogokat is belevéve): 100 pont
                      az „Isten ments”-ről az jut eszedbe, hogy leállás lesz a Mennyben: 200 pont

                      Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155884
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Aki az alábbi teszten 10 000 pont feletti eredményt ér el, az részt vehet az „igazi linuxfórum!” man-lapok magyarra fordítási projektjében.

                        saját linuxos honlapod van: 1000 pont
                        Linux mosóport vetetsz édesanyáddal/koleszos szobatársaiddal: 100 pont
                        Te vagy az evolúció csúcsa, a munkahelyi székedet is konzolporton át konfigolod, monitort nem használsz mert zavar, jobban szeretsz vi-ban monitor nélkül editálni: 4000 pont
                        netcafe-ba is linuxos laptoppal jarok ha kulfoldon vagyok: 100 pont
                        a mobilom is linuxos: 100 pont
                        a pda-mon is linux fut: 150 pont
                        Van otthon plüss pingvined: 500 pont
                        – igazi pingvin: 1800 pont
                        vi-ben írod meg dokumentumjaidat: 100 pont
                        parancssorból levelezel a haverokkal: 120 pont
                        szoktál szintén parancssorból chatelni és web-et böngészni: 150 pont
                        a nénis filmeket hexdumpban nézed: 200 pont
                        az ajtózáradnak nyitáshoz dtmf-ben kell végigfütyülnöd egy ssl-session-t: 2000 pont
                        … >9600 baud-on: +1000 pont
                        több linux disztrót ismersz, mint ahány sörfajtát:: 50 pont
                        több gépre van accountod, mint ahány nőnemű lényt láttál az idén (a szúnyogokat is belevéve): 100 pont
                        az „Isten ments”-ről az jut eszedbe, hogy leállás lesz a Mennyben: 200 pont

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 5,804