Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Belenéztem abba a másik fórumba, kíváncsi voltam, levették-e az „igazi” jelzőt. (felkiáltójellel!
)
Nos, nem.
Viszont találtam egy érdekes hozzászólást:
„A verbuválást megkezdtük,más forumokon is (HUP és a sokat utált linuxforumon).Egyenlőre úgy nézi ki,hogy sokan nem veszik a szándékotkomolyan,főleg a linuxforumon. Az egész komolyságát személyesenskype-on tudnám elcsetelni,akit érdekel.
Remélem sikerül öket is meggyőzni,és akkor sokkal többen vághatunk bele a projectba.”Mindez egy moderátor [STRIKE]tollából[/STRIKE] billentyűzetéből.
És erre ne mondjam azt, hogy húzzatok a pics@ba?
Csak azért nem mondom, mert megpróbálom az úriember látszatát kelteni.
Belenéztem abba a másik fórumba, kíváncsi voltam, levették-e az „igazi” jelzőt. (felkiáltójellel!
)
Nos, nem.
Viszont találtam egy érdekes hozzászólást:
„A verbuválást megkezdtük,más forumokon is (HUP és a sokat utált linuxforumon).Egyenlőre úgy nézi ki,hogy sokan nem veszik a szándékotkomolyan,főleg a linuxforumon. Az egész komolyságát személyesenskype-on tudnám elcsetelni,akit érdekel.
Remélem sikerül öket is meggyőzni,és akkor sokkal többen vághatunk bele a projectba.”Mindez egy moderátor [STRIKE]tollából[/STRIKE] billentyűzetéből.
És erre ne mondjam azt, hogy húzzatok a pics@ba?
Csak azért nem mondom, mert megpróbálom az úriember látszatát kelteni.
vasy05 wrote:scaurus wrote:(Mer’ hogy a nekem való op.rendszert úgy hívják, hogy Windows.)Akkor meg miért vagy itt? Ha te a windows-ot preferálod jobbnak, akkor menj el egy windows fórumba. :)))))
Nyilván azért van itt, mert az itteni hangulat neki megfelel.
vasy05 wrote:scaurus wrote:(Mer’ hogy a nekem való op.rendszert úgy hívják, hogy Windows.)Akkor meg miért vagy itt? Ha te a windows-ot preferálod jobbnak, akkor menj el egy windows fórumba. :)))))
Nyilván azért van itt, mert az itteni hangulat neki megfelel.
violazoli wrote:….. Annyit ígérhetek, abban a pillanatban lelécelek a Linuxempire-ből is, amint ott is hasonló lesz a hangulat az ittenihez.lisovszki wrote:…a mi hozzászólásainkban is van némi igazság a fórumotokat illetően, de remélem nincs harag
Már miért lenne harag? Ez hülyeség.
Milyen itt a hangulat? (violazoli, ez neked szól)
Ha az itteni hangulat valakinek nem felel meg, miért írogatja a hozzászólásait? Azokkal ő is hozzájárul a „hangulat”-hoz.
Más: egy másik fórumon is aktívan jelen vagyok, de SOHA nem irányítom az ott kérdezőket sem a hup-ra, sem ide.
Ha az „igazi linuxfórum”-on valakinek bánata van (pl. új prodzsekt indítása), tegye ott közzé.
Megteheti máshol is pl. hírként.
Ja, hogy momentán az „igazi linuxfórum” látogatottsága gyér?
Pech.
Fő az ottani jó hangulat.Fentiekkel arra próbáltam célozni, hogy a különböző fórumokon való válaszadás az etikus. Ez nem forgácsolja szét a linuxos közösséget, ellenkezőleg.
De ha valaki(k) kisajátítják a fórum nevével a szaktudás látszatát – nos, ez nem szimpatikus.(Na, hát b@ssza a csőrömet a fórumotok alneve. Ez van, majd talán egyszer elmúlik.)
violazoli wrote:….. Annyit ígérhetek, abban a pillanatban lelécelek a Linuxempire-ből is, amint ott is hasonló lesz a hangulat az ittenihez.lisovszki wrote:…a mi hozzászólásainkban is van némi igazság a fórumotokat illetően, de remélem nincs harag
Már miért lenne harag? Ez hülyeség.
Milyen itt a hangulat? (violazoli, ez neked szól)
Ha az itteni hangulat valakinek nem felel meg, miért írogatja a hozzászólásait? Azokkal ő is hozzájárul a „hangulat”-hoz.
Más: egy másik fórumon is aktívan jelen vagyok, de SOHA nem irányítom az ott kérdezőket sem a hup-ra, sem ide.
Ha az „igazi linuxfórum”-on valakinek bánata van (pl. új prodzsekt indítása), tegye ott közzé.
Megteheti máshol is pl. hírként.
Ja, hogy momentán az „igazi linuxfórum” látogatottsága gyér?
Pech.
Fő az ottani jó hangulat.Fentiekkel arra próbáltam célozni, hogy a különböző fórumokon való válaszadás az etikus. Ez nem forgácsolja szét a linuxos közösséget, ellenkezőleg.
De ha valaki(k) kisajátítják a fórum nevével a szaktudás látszatát – nos, ez nem szimpatikus.(Na, hát b@ssza a csőrömet a fórumotok alneve. Ez van, majd talán egyszer elmúlik.)
violazoli wrote:…..hanem TI, ti, sznobok!
…..megszűnik az elitista kiválasztottság-érzésetek alapja!Köszönöm a jellemzést.
Ezek után szólíts egyszerűen fenségnek.
(Ja, és nem kell felállnod, amíg a hozzászólásomra válaszolsz.
)lisovszki wrote:Először is szeretném a Linuxfórum kemény magjának megköszönni, hogy folyamatosan a főoldalon tartja a hírt, mert így nagyobb az esély arra, hogy esetlegesen még többen jelentkeznek nálunk, hogy szeretnének segíteni.Szívesen. Ez nem kerül semmibe.
Ugyanakkor felhívnám rá becses figyelmedet, hogy minden megjegyzésnek van valamilyen igazságtartalma.
Akkor is, ha sértőnek érzed. (Olvass vissza pár nap múlva, vedd ki belőle azt, ami esetleg személyedben megbánt – tehát mint egy független „harmadik” olvasó – és akkor gondold át még egyszer.)
Nehogy félreérts: semmi kifogásom a célkitűzésetek ellen. Sok sikert.
Ugyanakkor ha a linuxforum.hu-n nyílik egy BÁRMILYEN (tehát nem feltétlenül az „igazi linuxfórum”-mal kapcsolatos) topik, a fórum tagsága valamolyen formában – ki így, ki úgy – reagálni fog rá.Ui.:
– sértőnek éreztem az „igazi linuxfórum” itteni reklámozását
– nevetségesnek érzem azt a tényt, hogy burkoltan (vagy kevésbbé burkoltan) fikázzátok jelen fórumot, de innen vártok segítséget. Ez nem etikus, hanem egyenesen undorító.
– violazoli gobo-linuxos szekciója: anno csaba felajánlotta említett szekció linuxforum.hu-n való elhelyezését. Elutasításba ütközött.Értem én, hogy kellemes érzés egy fórumon személytelenül konfrontálódni, csak kérdem tisztelettel: gondolod, hogy ennek a fórumnak a tagsága jó érzéssel viszonyul majd egy ilyen csapathoz?
Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, pusztán megfogalmaztam egypár bennem felmerült gondolatot.violazoli wrote:…..hanem TI, ti, sznobok!
…..megszűnik az elitista kiválasztottság-érzésetek alapja!Köszönöm a jellemzést.
Ezek után szólíts egyszerűen fenségnek.
(Ja, és nem kell felállnod, amíg a hozzászólásomra válaszolsz.
)lisovszki wrote:Először is szeretném a Linuxfórum kemény magjának megköszönni, hogy folyamatosan a főoldalon tartja a hírt, mert így nagyobb az esély arra, hogy esetlegesen még többen jelentkeznek nálunk, hogy szeretnének segíteni.Szívesen. Ez nem kerül semmibe.
Ugyanakkor felhívnám rá becses figyelmedet, hogy minden megjegyzésnek van valamilyen igazságtartalma.
Akkor is, ha sértőnek érzed. (Olvass vissza pár nap múlva, vedd ki belőle azt, ami esetleg személyedben megbánt – tehát mint egy független „harmadik” olvasó – és akkor gondold át még egyszer.)
Nehogy félreérts: semmi kifogásom a célkitűzésetek ellen. Sok sikert.
Ugyanakkor ha a linuxforum.hu-n nyílik egy BÁRMILYEN (tehát nem feltétlenül az „igazi linuxfórum”-mal kapcsolatos) topik, a fórum tagsága valamolyen formában – ki így, ki úgy – reagálni fog rá.Ui.:
– sértőnek éreztem az „igazi linuxfórum” itteni reklámozását
– nevetségesnek érzem azt a tényt, hogy burkoltan (vagy kevésbbé burkoltan) fikázzátok jelen fórumot, de innen vártok segítséget. Ez nem etikus, hanem egyenesen undorító.
– violazoli gobo-linuxos szekciója: anno csaba felajánlotta említett szekció linuxforum.hu-n való elhelyezését. Elutasításba ütközött.Értem én, hogy kellemes érzés egy fórumon személytelenül konfrontálódni, csak kérdem tisztelettel: gondolod, hogy ennek a fórumnak a tagsága jó érzéssel viszonyul majd egy ilyen csapathoz?
Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, pusztán megfogalmaztam egypár bennem felmerült gondolatot.scaurus wrote:6. Az átlag usernek nincs is szüksége man oldalakra.Továbbmegyek: az átlagjúzernek az angolból sincs mindenre szüksége.
wine, beer, whisky, food, money általában elegendő – de pl. elég sokan észre sem veszik az iróniát és a hozzá tartozó logót a legelső említett szónál
Egyébként messzemenően nem értek egyet violazoli angol nyelvvel kapcsolatos álláspontjával.
Kicsit (jelenlegi) pártunk és kormányunk oktatáshoz, kultúrához fűződő viszonyulását vélem visszahallani.
Minél hülyébbek az emberek, annál könnyebb a manipuláció.
Lassan egyfajta ostobasági verseny van kialakulóban.Ha sikerül is lefordítani néhány man oldalt, az írástudatlanság úgyis megakadályozza azok értelmezését.
……persze tudom, ez úgyis falrahányt borsó, ezért nem fejtem ki részletesebben.(A tehén egy bonyolult állat. De én megfejtem.
)scaurus wrote:6. Az átlag usernek nincs is szüksége man oldalakra.Továbbmegyek: az átlagjúzernek az angolból sincs mindenre szüksége.
wine, beer, whisky, food, money általában elegendő – de pl. elég sokan észre sem veszik az iróniát és a hozzá tartozó logót a legelső említett szónál
Egyébként messzemenően nem értek egyet violazoli angol nyelvvel kapcsolatos álláspontjával.
Kicsit (jelenlegi) pártunk és kormányunk oktatáshoz, kultúrához fűződő viszonyulását vélem visszahallani.
Minél hülyébbek az emberek, annál könnyebb a manipuláció.
Lassan egyfajta ostobasági verseny van kialakulóban.Ha sikerül is lefordítani néhány man oldalt, az írástudatlanság úgyis megakadályozza azok értelmezését.
……persze tudom, ez úgyis falrahányt borsó, ezért nem fejtem ki részletesebben.(A tehén egy bonyolult állat. De én megfejtem.
) -
SzerzőBejegyzés
)
