Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Mert biztos nekik is varez süsüt tettél…
Természetesen.
kisbetu wrote:Mert biztos nekik is varez süsüt tettél…Természetesen.
otiq wrote:…. de más fórumokon legalább 3,25 vagy 3,5 gigát látnak én meg csak 2-t.
Nem akarok csak ezért 64bites rendszerre áttérni.Ha a linuxforum.hu-ra írsz, akkor 2 giga, más fórumon 3,25?

Csak egy kis morfondír: ha nem akarsz 64bites rendszert használni, akkor mire kellett a 64bites proci?
Ha fél köbméter homokot kell elhordanom, nem vásárolok hozzá dömpert. Elég a talicska.
De ha van dömperem, akkor…Következtetéseket le lehet vonni.
Egyébként nem értem, mi baja van sokaknak a 64bites rendszerrel.
Elég sok 64bites gépre tettem linuxot (igaz, süsüt, nem ubuntut
).
Eddig még senki nem reklamált.otiq wrote:…. de más fórumokon legalább 3,25 vagy 3,5 gigát látnak én meg csak 2-t.
Nem akarok csak ezért 64bites rendszerre áttérni.Ha a linuxforum.hu-ra írsz, akkor 2 giga, más fórumon 3,25?

Csak egy kis morfondír: ha nem akarsz 64bites rendszert használni, akkor mire kellett a 64bites proci?
Ha fél köbméter homokot kell elhordanom, nem vásárolok hozzá dömpert. Elég a talicska.
De ha van dömperem, akkor…Következtetéseket le lehet vonni.
Egyébként nem értem, mi baja van sokaknak a 64bites rendszerrel.
Elég sok 64bites gépre tettem linuxot (igaz, süsüt, nem ubuntut
).
Eddig még senki nem reklamált.violazoli wrote:….Erre mindenki kiakadt. Csak tudnám miért…Én speciel nem akadtam ki.
Legalábbis nem rajtad.
Hanem kalo-n.
violazoli wrote:….Erre mindenki kiakadt. Csak tudnám miért…Én speciel nem akadtam ki.
Legalábbis nem rajtad.
Hanem kalo-n.
2008-03-13-15:35 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156327Tony Magic wrote:Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at
Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen !
Hááát…
Ez aztán a MINŐSÉG!
2008-03-13-15:35 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156328Tony Magic wrote:Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at
Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen !
Hááát…
Ez aztán a MINŐSÉG!
2008-03-13-11:16 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156323Tedd fel az audiokonvert csomagot.
Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
-mp3
-ogg
-m4a
-flac
….mi szem ‘s szájnak ingere….Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.zoltan22 wrote:En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE] szívás.
Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
Ott van rá a program.
2008-03-13-11:16 Hozzászólás: suse 10.3 alatt wav-ból mp3-ba melyik programmal lehet konvertálni? #2156324Tedd fel az audiokonvert csomagot.
Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
-mp3
-ogg
-m4a
-flac
….mi szem ‘s szájnak ingere….Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.zoltan22 wrote:En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE] szívás.
Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
Ott van rá a program.
-
SzerzőBejegyzés

).