Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2GB memóriát lát 4 helyett a Gutsy, miért? #2156343
    Macskajancsi
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Mert biztos nekik is varez süsüt tettél…

      Természetesen. 21.gif 

      Hozzászólás: 2GB memóriát lát 4 helyett a Gutsy, miért? #2156344
      Macskajancsi
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Mert biztos nekik is varez süsüt tettél…

        Természetesen. 21.gif 

        Hozzászólás: 2GB memóriát lát 4 helyett a Gutsy, miért? #2156339
        Macskajancsi
        Felhasználó
          otiq wrote:
          …. de más fórumokon legalább 3,25 vagy 3,5 gigát látnak én meg csak 2-t.
          Nem akarok csak ezért 64bites rendszerre áttérni.

          Ha a linuxforum.hu-ra írsz, akkor 2 giga, más fórumon 3,25? 19.gif
           
          Csak egy kis morfondír: ha nem akarsz 64bites rendszert használni, akkor mire kellett a 64bites proci?
          Ha fél köbméter homokot kell elhordanom, nem vásárolok hozzá dömpert. Elég a talicska.
          De ha van dömperem, akkor…Következtetéseket le lehet vonni.
          Egyébként nem értem, mi baja van sokaknak a 64bites rendszerrel.
          Elég sok 64bites gépre tettem linuxot (igaz, süsüt, nem ubuntut 1.gif  ).
          Eddig még senki nem reklamált.

          Hozzászólás: 2GB memóriát lát 4 helyett a Gutsy, miért? #2156340
          Macskajancsi
          Felhasználó
            otiq wrote:
            …. de más fórumokon legalább 3,25 vagy 3,5 gigát látnak én meg csak 2-t.
            Nem akarok csak ezért 64bites rendszerre áttérni.

            Ha a linuxforum.hu-ra írsz, akkor 2 giga, más fórumon 3,25? 19.gif
             
            Csak egy kis morfondír: ha nem akarsz 64bites rendszert használni, akkor mire kellett a 64bites proci?
            Ha fél köbméter homokot kell elhordanom, nem vásárolok hozzá dömpert. Elég a talicska.
            De ha van dömperem, akkor…Következtetéseket le lehet vonni.
            Egyébként nem értem, mi baja van sokaknak a 64bites rendszerrel.
            Elég sok 64bites gépre tettem linuxot (igaz, süsüt, nem ubuntut 1.gif  ).
            Eddig még senki nem reklamált.

            Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155807
            Macskajancsi
            Felhasználó
              violazoli wrote:
              ….Erre mindenki kiakadt. Csak tudnám miért…

              Én speciel nem akadtam ki.
              Legalábbis nem rajtad.
              Hanem kalo-n.
              21.gif 

              Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155808
              Macskajancsi
              Felhasználó
                violazoli wrote:
                ….Erre mindenki kiakadt. Csak tudnám miért…

                Én speciel nem akadtam ki.
                Legalábbis nem rajtad.
                Hanem kalo-n.
                21.gif 

                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Tony Magic wrote:
                  Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at  1.gif 
                  Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen ! cheesy.gif

                  Hááát…
                  Ez aztán a MINŐSÉG! 21.gif 

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    Tony Magic wrote:
                    Megcsinálta az audacity mp3-ba, ám a 13 megás wav-ból csinált 54 megás mp3-at  1.gif 
                    Nagy sok eszemmel rájöttem, hogy van benne olyan is, hogy options és abban lehet állítani mindenféle jó dolgot, így maradt az eredeti minőség és a 13 megát levitte 130Kb-ra ez már igen ! cheesy.gif

                    Hááát…
                    Ez aztán a MINŐSÉG! 21.gif 

                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      Tedd fel az audiokonvert csomagot.
                      Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
                      Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
                      -mp3
                      -ogg
                      -m4a
                      -flac
                      ….mi szem ‘s szájnak ingere….

                      Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
                      Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
                      Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.

                      zoltan22 wrote:
                      En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.

                      Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE]  szívás.
                      Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
                      Ott van rá a program. 21.gif 

                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Tedd fel az audiokonvert csomagot.
                        Természetesen a yast-ból, mert így a függőségekkel nem lesz probléma.
                        Ezután jobb gomb a wav fájlra, – műveletek – convert to –
                        -mp3
                        -ogg
                        -m4a
                        -flac
                        ….mi szem ‘s szájnak ingere….

                        Ha a wav nem 44100Hz, és nem 16 bit, akkor gáz van. (Illetve lehet.)
                        Az audacity-vel konvertálhatod megfelelő formátumba.
                        Egyébként az audacity tud mp3-ba is konvertálni, csak meg kell adni a lame elérési útját.

                        zoltan22 wrote:
                        En is ilyesmivel szivtam. Vegul ‘sox’ hasznalataval oldottam meg a problemat.

                        Csak semmi [STRIKE]cicó[/STRIKE]  szívás.
                        Nem kell bűvészkedni, sem biteket faragni stb.
                        Ott van rá a program. 21.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 5,804